.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Carrie
    Guest

    Въздух във влагалището

    Здравейте. Пиша ви, за да ви споделя нещо, което ме притеснява, но не е ненормално, просто е неприятно и бих се радвала да чуя вашите мнение почерпани от личен опит. Водя постоянен полов живот от близо 4 години. По време на секс се случва така, че ми навлиза въздух във влагалището и когато момчето понечи да си извади пениса от мен се чува неприятен звук наподобяващ пръцкане. Миризма разбира се няма, но звука е много смущаващ. В едно съм сигурна - не е от размера на пениса - била съм с различни, при всички се получава. Имам приятелки, които от години водят полов живот и никога не им се е случвало да "пръцкат" по време на секс. Други пък, споделят проблема ми. Трудно ми е да си обясня защо се получава това. Има ли начин да го избегна? Очаквам мненията и коментарите ви Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    На мен ми се е случвало точно когато съм най-възбудена и оттам - най-влажна...отвратително е. И винаги бягам в другата стая

  3. #3
    На моята приятелка така и става често.Не ме притеснява изобщо.Понякога обаче и влиза много въздух и получава болки

  4. #4
    hot_KISS_1
    Guest

    Re: Въздух във влагалището

    Миличка здравей аз да ти кажа съм още малка и не съм много ,,навътре,, относно воденето на сексуален живот и рисковете които той носи със себе си.Но ката се замисля знаеш ли че би могло да получава нещо като вакyм когато въздух навлиза във влагалището ти.Не мога да твърдя че съм права това са си напълно лични възглии.Айде маско чао за сега много успехчета и дано съм ти била полезна.

  5. #5
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    ох и при мен се получава много е кофти като влезне въздух или съм на задна и при вкарването става така хихи затова не го правя тъй....но иначе не знам може би някак си не трябва да събираме въздуха във нас

  6. #6
    Guest
    mi kvo da vi kaja i na mene taka mi stava.nqma nishto sramno daje mene mi stava mnogo smeshno po nqkoga bqh chela che tva se sluchva pri malko po "shirokite" momicheta

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    26
    Оф,и аз "пръцкам".... :P Отврат е,дааа!Айде,като съм със сериозното ми гадже ОК,амааа,като правя секс4е с някой дръг само стискам зъбки да не влезе въздух....Ууужассс

  8. #8
    mi ne mislq 4e stava pri po 6irokite za6toto az vodq polov jivot ot okolo 3 meseca i pak mi se e slu4valo nqkolko pyti.prosto ne mislq 4e bi trqbvalo da vi smu6tava.kakto vijda6 tova e normalno.spoksi

  9. #9
    Satinelle
    Guest
    tova stava kogato pravite malko po "neobiknovenna" poza.. naprimer kogato krakata sa vi vdignati nagore nai 4esto togava vliza i e nepriqtno i ponqkoga boli... ne se pritesnqvai i pri men se e sluchvalo ne vednaj ne e ni6to sramno,normalno e...

  10. #10
    и при мен се е случвало и не мисля че е кои знае какво

  11. #11
    Аватара на morgana
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В Мъглите На Авалон
    Мнения
    202
    оф,тва е ужасно-и на мене ми се случва, добре че приятеля ми е разбран човек.Мисля че няма спасение от тая гадост

  12. #12
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Няма от какво да се смущаваш .Напълни нормално е , на повечето се случва . Е не е приятно , но кво да се прави ...

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  13. #13
    Guest
    уоу а аз се бях притеснила че на мен ми става нещо когато ми се случи тва ама явно е нормално

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Няма смисъл от това притеснение, защото това се случва на почти всяко момиче и е нормално.И на мен първия път като стана така ми стана неудобно, ама то е ясно защо така става и приятелят ми го знае.

  15. #15
    Carrie
    Guest
    ) Абе пределно ми е ясно, че това не е проблем! И че на почти всички момичета им се случва! Просто исках да споделите мненията си по въпроса и ваобще впечатления от личния си опит. И в случай, че някой знае начин да се преотвратява или ограничава тва навлизане на въздух във влагалището... да сподели

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    Няма място за притеснения.Напълно нормално е - получава се вакуум.Понякога се получава и при някои пози - задна например ..

  17. #17
    da we
    Guest

    znam

    ami to tva e normalno da ti se slu4i.no vuprosa e kak da go izbegnem.ami ne moje.vinagi 6te stava,no za da spre tozi zvuk stiskai muskulite(vse edno ti se pi6ka) i puhni prust4e ili dva za da izkara6 vuzduha.stava burzo.ot opit znam.daje e zabavno.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си