.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Guest

    МОЛИВ ЗА ОЧИ

    Момичета до преди малко четох една тема за моливите за очи.. пробвала съм какви ли не всичките са някви буклуци и се размазват! Но от няколко месеца използвам един молив мн трудно може да се размажа абе много е хубав тоя молив препоръчвам ви го няма да останете разочаровани.. на "бруклин" е и го има в козметичните магазини.. струва само 2 лв

  2. #2

    Re: МОЛИВ ЗА ОЧИ

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Момичета до преди малко четох една тема за моливите за очи.. пробвала съм какви ли не всичките са някви буклуци и се размазват! Но от няколко месеца използвам един молив мн трудно може да се размажа абе много е хубав тоя молив препоръчвам ви го няма да останете разочаровани.. на "бруклин" е и го има в козметичните магазини.. струва само 2 лв
    Мерси

  3. #3
    Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от oth_fenka
    Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах
    Много е гадно, като се размаже молива или като се смеси с останалия грим. Все едно имаш тънка линия сенки под очите... ужас! И се събира в края на окото, което също е доста неприятно.

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    blagodarq za suveta

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Петето
    Цитирай Първоначално написано от oth_fenka
    Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах
    Много е гадно, като се размаже молива или като се смеси с останалия грим. Все едно имаш тънка линия сенки под очите... ужас! И се събира в края на окото, което също е доста неприятно.
    Точно тоя на "Бруклин" се размазва супер мноо. Онези моливи по левче хем се нанасят трудно (пускат малко) , хем се махат бавно и се размазват ТРУДНО, но все пак се РАЗМАЗВАТ. И абе махнете ги тия гримове. От как ми сфърши молива на бруклин, и от как не ми се дават 2 лв. за молив, който знам, че ша са размазва, СПРЯХ да се гримирвам. Слагам само по един слой черна спирала и един балсам за устни, и чесно да ви кажа няма момче, което да не ме е похфалило, че наистина нямам нужда от грим. Смисъл с повечето момчета, с които съм разговаряла, са ми казвали, че най-много харесват ЕСТЕСТВЕНАТА красота в едно момиче. Веднъж бяхме подхфанали спор-> аз бях ЗА грима, а те ПРОТИВ. И аз им викам "Добре де, ми ако момичето има пъпка с бяло връхче, няма ли да ви стане гадно, и няма ли да ви стане приятно ако я прикрие с МАЛКО фондютен?" и те ми отговориха, че това му било чара на едно момиче. И не беше нещо да се бъзикат, а съвсем сериозно говореха. Тъй, че колкото и да не се харесвате без грим - спокойно, винаги ще се намери някой, които да ви хареса.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    абе и тоя на Бруклин се размазва..май не си чела сички теми за моливите,например мойта..там пишеше
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    абе и тоя на Бруклин се размазва..май не си чела сички теми за моливите,например мойта..там пишеше
    a taka! az sega sym s edin na bourjois..strahoten e!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ...az sega sym s edin na bourjois..strahoten e!
    Да, бе, и аз до скоро ползвах един черен молив на Bourjois (Khol & Contour) и въобще не ми харесваше! Прекалено много се размазва.
    За това си взех на IMPALA, гледам много го хвалят по темите и наистина въобще не се размазва.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Еми значи стигаме до извода ,че това е индивидуално за всеки..на един се размазва ,на друг не..това е лошо,понеже трябва да изкупиш вс възможно,за да разбереш кое е най-доброто!
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  11. #11
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Не съм доволна от Бруклин , аз съм за Импала . Наистина не се размазва (или поне не толкова много)

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    софия
    Мнения
    101
    brooklin adski mn se razmazva ujas razmaje li se zaprili4vam na ve6tica az sum dovolna ot molivite za o4i na avon i oriflame
    skype:loshomomiche1

  13. #13
    Guest
    Samo Artistry!

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Наистина при някои не се размазва, а при други да.

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In The Heart of Darkness
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Не съм доволна от Бруклин , аз съм за Импала . Наистина не се размазва (или поне не толкова много)
    А този импала колко струва, трудно ли се намира?! защото не съм попадала на него- в моента използвам на Constance carol обаче нещо не ми харесва много!
    Cold was my soul
    Untold was the pain
    I faced when you left me...


  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Стига бе....аз ползвам на Bourjois и много ми харесва

  17. #17
    Avtomati4niq moliv za o4i na oriflame polzvam ot skoro,no i toi se razmazva.Za 6tastie sled dosta uporiti tarkaniq :P S tozi zasega problemi nqmam !
    KeeP YouR HeaD UP,LegS CloseD,EyeS OpeneD!
    \_/

  18. #18
    A тук е момента да попитам може ли като си слагам молив за очи от вътрешната страна да получа късогледство (щото имам проблем с лявото око и се чудя дали е от молива или от нещо друго).
    Ползвам един на Импала в момента, добре стои ама се размазва.

  19. #19
    Guest
    молива за о4и на AVON е мноо добър той е от едната страна с черно а от другата с бяло препоръчвам ви го не се разпазва аз съм минала мноо дълъг път докато си намера добър молив и тея автоматичните моливи не са лоши

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Веднъж бяхме подхфанали спор-> аз бях ЗА грима, а те ПРОТИВ. И аз им викам "Добре де, ми ако момичето има пъпка с бяло връхче, няма ли да ви стане гадно, и няма ли да ви стане приятно ако я прикрие с МАЛКО фондютен?" и те ми отговориха, че това му било чара на едно момиче. И не беше нещо да се бъзикат, а съвсем сериозно говореха. Тъй, че колкото и да не се харесвате без грим - спокойно, винаги ще се намери някой, които да ви хареса.

    hahahahahahahah ti dobre li si be koi haresva hora s pupki kamoli takiva ogromni i gnoini uuuu Az imam 2 pypki po cqloto si chelo ama pak hodih na dermatolog puk ti mi razpravqsh che onez ujasnite pupki s bqlo vryhche bili CHAROVNI

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    On The Boulevard Of Broken Dreams; I'm kiddin'!
    Мнения
    303

    pisna mi

    Az dosega na hubav 4eren moliv, koito da ne se razmazva ne sym slu4ila!
    Imam nai-malko 10 v nesesera - 2 na Brooklin, 1 na Impala, 1 avtomati4en i 1 normalen na Miss Claire, 1 avtomati4en i 1 normalen na Avon, 1 normalen na Flormar i o6te 1 avtomati4en na Oriflame i 1 na L'OREAL, no nito edin ne stava! Spirali si izbiram po-lesno - te sa pak okolo 10 razli4ni vida, nqkoi mi se povtarqt. Ako ima nqkakyv radikalno razli4en moliv, kajete, samo za molivi i spirali pryskam edno 50-70 lv mese4no i mi pisna ot bokluci!
    "Nil Satis Nisi Optimum."
    http://www.rosieknowsbest.blogspot.com
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си