.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    ir4o
    Guest

    Moderated: Препоръчайте ми някакъв продукт, за да прикрия...

    Здравей те,въпроса ми е малко тъп, но ......
    Та въпроса ми е да ли може да ми кажете какъв продукт да използва за да прикрия пъпките и тъмните кръгове под очите. Имам предвид
    фон дьо тен или коректор.И ако може да ми препоръчате някакъв добър.

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Смятам, че е по - добре за тъмните кръгове да използваш коректор за тъмни кръгове под очите, а за пъпките коректор за пъпки или фон-доьотен и пудра или пък само едното, но всеки сам си избира и за всеки е различно. Просто реши кое е най - удобно за теб.

  3. #3
    Guest
    а може ли да ми прероръчате някакъв коректор

  4. #4
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    При мен коректорът не ги заличава добре, с пудрата ми седи много добре. Но кожата малко изсъхва, затова трябвад а ползваш и кремче за лице, ако не ползваш.

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    ЩО ВМЕСТО ДА МИСЛИШ ЗА КОРЕКТОРИ И ФОНДЮТЕНИ, НЕ СИ НАКУПИШ НЯКВА СВЯСТНА КОЗМЕТИКА ПРОТИВ АКНЕ И ТЪМНИ ПЕТНА И ДА СИ ГИ МАХНЕШ?????????????????
    ПФ, АМАН ОТ ТИЯ ТЪПИ ГРИМОВЕ. ВЕЧЕ МИ ПИСНА ДА ГЛЕДАМ ОМАЦАНИ ПУТКИ В ДАСКАЛОТО МИ С НЕ ЗНАМ СИ КВО ПО ЛИЦЕТО. АБЕ МОМИЧЕТА, СЯ КАТО СЕ СТОПЛИ ВРЕМЕТО, ВЗЕМЕТЕ СПРЕТЕ ФОНДЮТЕНОВЕТЕ, ЩОТО НЕ ВИ ЗНАМ КАК ЩЕ КРЕТАТА ЛЯТОТО В ТАЯ ЖЕГА. АЙ ПО ПРИЕМЛИВО Е НА ДИСКОТЕКА ДА СЕ МАЦНЕ ПО МАЛКО ГРИМ, АМА НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    ЩО ВМЕСТО ДА МИСЛИШ ЗА КОРЕКТОРИ И ФОНДЮТЕНИ, НЕ СИ НАКУПИШ НЯКВА СВЯСТНА КОЗМЕТИКА ПРОТИВ АКНЕ И ТЪМНИ ПЕТНА И ДА СИ ГИ МАХНЕШ?????????????????
    ПФ, АМАН ОТ ТИЯ ТЪПИ ГРИМОВЕ. ВЕЧЕ МИ ПИСНА ДА ГЛЕДАМ ОМАЦАНИ ПУТКИ В ДАСКАЛОТО МИ С НЕ ЗНАМ СИ КВО ПО ЛИЦЕТО. АБЕ МОМИЧЕТА, СЯ КАТО СЕ СТОПЛИ ВРЕМЕТО, ВЗЕМЕТЕ СПРЕТЕ ФОНДЮТЕНОВЕТЕ, ЩОТО НЕ ВИ ЗНАМ КАК ЩЕ КРЕТАТА ЛЯТОТО В ТАЯ ЖЕГА. АЙ ПО ПРИЕМЛИВО Е НА ДИСКОТЕКА ДА СЕ МАЦНЕ ПО МАЛКО ГРИМ, АМА НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ
    bravo bravo i az tva 6tqh da kaja

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си