.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
  1. #26
    te iskat i treta matura nali?

  2. #27
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    413
    Чакай малко студент не означава ли ученик в университет?? Какви са тия гимназисти тука!

    Кажете моля как се влиза и до кога са сроковете за записване?!
    “Ние сме болен продукт
    на своето време и вашия труд.
    Градски устроени празни съдби,
    със смъкнати гащи, навели глави. От срам.”

  3. #28
    hybavo e 4e se interesyva6 ot sega... taka i trqbva a ne kato mene da igrae6 na slqpo makar 4e kasmeta be6e s men i se padnah v mn dobar universitet. savetvam te da opita6 www.ucas.com (sigurno si go 4uvala no tam ima vsi4ko dori edin test mai stanford test se kazva6e za da re6i6 kakvo da specializira6 ako o6te ne si re6ila) drug dobar sait e www.unistats.com mai be6e nz proveri v Google.

    no edno ne6to naistina go vzemi naseriozno..... London naistina ne stava.. pone NE za vis6e ! provinciqta izob6to ne e tolkova stra6na kolkoto izglejda, vse edno hodi6 na selo pri baba i dqdo v BG. v pove4eto slu4ai, unitata sa i mn po-spokoini i predlagat naistina ne6ta koito ne se vijdat s prosto oko. s vlakovete puk si na 3 4asa razstoqnie do London (v pove4eto slu4ai).

    sega ako tarsi6 BGta v Unitata sigurno 6te stigne6 do zaklu4enieto 4e v Aston, Kingston, Birmingham, etc si e nai-dobre, NO vnimavai 6toto da si s BGta si e noj s 2 nostrieta !



    za svedenie, u4a Geophysics v University of East Anglia...


    Blagodarq ti za otgovora. Proverix ucas saita i napravix testa za koito govore6e i resultatite ne bqxa u4udva6ti. Zamislix se varxy tova koeto kaza za uni's v London, moje bi si prava. Za sega mi xaresa City University London i po to4no Cass Business School za6oto imat dobri kursove v sferata koqto az iskam kakto i se slavqt s mn dobro nivo na obu4enie na business i sa6to taka e predimstvo 4e sa blizo do citito i ysigorqvat dosta work placements koeto e dosta vajno za mene. Neznam imam o6te okolo godina da re6a no mersi za infoto.
    M/d ti ot kolko vreme si v Uk?

  4. #29

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Sophia
    Мнения
    7
    Здравейте,
    уча втора година в Англия- миналата година бях в Брайтън до морето, с психология и социология. Брайтън беше прекрасен с хубаво време, но се преместих- смених специалност, сега в Бирмингам уча медии с теология (и повече няма да сменям)
    Както навсякъде, има и кусури, и предимства- очевидно, всяка диплома от ВБ е добре дошла на много места, за разлика от българската, и това може би, е най-голямото предимство. Че англичаните са свине, няма никакво съмнение, не ги понасям вече. Но бирата не е лоша.
    Пари трябват, уви, но има стипендии, които да помагат да се издържа човек. Работа в момента по-трудно се намира, не е невъзможно, особено ако човек има някакъв предишен опит. И зависи къде искате да работите. Но мисля, че Англия не е оптималното място- Холандия все пак е по-евтино, всички, (да, всички) говорят английски, и не са такива свине
    Поздрави от слънчев (!) Бирмингам.

    П.П. Не е вярно, че навсякъде в Англия вали дъжд постоянно. Но в Лондон е така, от всичкия ми опит там.
    Pro Di G.
    The Female Pick Up Artist

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си