.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    Момичета, не ви ли е гадно ???

    В много теми виждам как много момичета казват, 4е кола маската за триъгълника е най-доброто решение и аз до някаква степен съм съгласна, защото по-дълго време няма никакви косми (при мен около 1 седмица няма нищо). Обаче след тази 1 седмица започват да излизат на етапи и трябва да минат 2 или 3 седмици(най-малко) за да отидеш пак на козметик и какво правите през това време, в което постепенно ви излизат космите, не ви ли дразнят и съответно как се чувствате когато се съблечете пред гаджето и сте с косъмчета(не много големи или гъсти но все пак ги има) ?

    Чакам за отговорите ви

  2. #2
    затова самобръсначката си е най-доброто решение!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Цитирай Първоначално написано от miss_fatty
    затова самобръсначката си е най-доброто решение!!
    Така е =D>

  4. #4
    liliputka
    Guest
    Da be! Sas samobrasna4kata stava otvratitelno! Se edno brada si otglejda6! Deistvai s kola-maskata i prosto hodi po-4esto!

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    какво гадже ти е тоя като ще се погнуси от 2 косъма? На мен ми залепна 1 негов на езика, а `1 мой попадна между зъбите му последния път, ама голяма работа- насмяхме се наволя и продържихме!

  6. #6
    abe mogat li da se polu4at nqkakvi infekcii ili abe nqkakvi strani4ni raboti ako s brasna4a minavash i otdolo?
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от wetti
    abe mogat li da se polu4at nqkakvi infekcii ili abe nqkakvi strani4ni raboti ako s brasna4a minavash i otdolo?
    Ako imash otdelen brusnach za otdolu,mislq che ne

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    какво гадже ти е тоя като ще се погнуси от 2 косъма? На мен ми залепна 1 негов на езика, а `1 мой попадна между зъбите му последния път, ама голяма работа- насмяхме се наволя и продържихме!

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210

    Re: Момичета, не ви ли е гадно ???

    и съответно как се чувствате когато се съблечете пред гаджето и сте с косъмчета(не много големи или гъсти но все пак ги има) ?

    Ми последното нещо което интересува гаджето ти(ако наистина те обича, а не е с тебе само заради секса) е дали имаш няколко косъма повече от необходимото.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  10. #10

    Re: Момичета, не ви ли е гадно ???

    Цитирай Първоначално написано от girl_in_black
    и съответно как се чувствате когато се съблечете пред гаджето и сте с косъмчета(не много големи или гъсти но все пак ги има) ?

    Ми последното нещо което интересува гаджето ти(ако наистина те обича, а не е с тебе само заради секса) е дали имаш няколко косъма повече от необходимото.
    dam i az sum na tova mnenie ako te obicha nqma da mu puka
    Obicham te milo !!!

  11. #11
    Mimka_sweet напълно те подкрепям!

  12. #12
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Все едно при вас сексът си е винаги перфектен? Айде моля ви се-всеки има своите малки гафове!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от miss_fatty
    Mimka_sweet напълно те подкрепям!
    И аз и аз

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    215
    Цитирай Първоначално написано от Undying
    Цитирай Първоначално написано от miss_fatty
    затова самобръсначката си е най-доброто решение!!
    Така е =D>
    damz napulno vqrno
    ...and l3av3 7his m3ss b3hind...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    какво гадже ти е тоя като ще се погнуси от 2 косъма? На мен ми залепна 1 негов на езика, а `1 мой попадна между зъбите му последния път, ама голяма работа- насмяхме се наволя и продържихме!
    ахахахахахах ибаси гадното а Ама шом и е кеф на мацката да дъвче косми нейна работа Даже може и да се възбужда повече

  16. #16
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Хахаххах някой ден ще разберете, че в космите няма нищо гнусно... Космите се махат само заради естетична гледна точка. Като сте толкова гнусливи ми е много интересно как един ден ще станете майки и ще миете нааканите дупета на децата си. Тогава ще разбере, че сте се държали супер детински и че един косъм, не е краят на света.

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Това е човека, с когото правиш секс.Не би трябвало да те е гнус от нищо!

  18. #18

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    какво гадже ти е тоя като ще се погнуси от 2 косъма? На мен ми залепна 1 негов на езика, а `1 мой попадна между зъбите му последния път, ама голяма работа- насмяхме се наволя и продържихме!
    Мерси за информацията!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  19. #19
    Guest
    айде де още мнения... ?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Това е човека, с когото правиш секс.Не би трябвало да те е гнус от нищо!
    да дори и да ти парди по време на секс не треа да ти пука, дже и преди да свършиш ако ти каже "утиам да се изсера,че снощи ядох нещо развалено" и дахът му да смърди. Ко ти пика? важното че го обичаш такъв!
    АБЕ ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ как нема се бръсне бе нема знач дали е момче или момиче. Треа си! Аре стиа сте се излагали. Гадно е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си