.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: za lqtoto

  1. #1

    za lqtoto

    amii postvam temata tuk zashtoto mi se stori nai-podhodqshtoto mqsto za lqtoto iskam da si vzema bql banski i vyprosa mi e dali shte prozira kato se namokri i abe voobshte spou4liv li e i t.n,imame li ste vie takyv banski? :P
    p.s sry ako e imalo takava tema ;]
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    Според зависи от каква материа е направен. Питай в магазина.
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Da,zawisi ot materiqta,no wsichki beli banski,koito sum wijdala po plaja sa prozirali ...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    ne bi trqbvalo da prozira 6tot bi trqbvalo da e podplaten,moq e mn zvetlo rozov i ne prozira

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Така или иначе, зърната си личат, особено като щръкнат от по-студената от въздуха вода. А другата част е подплатена.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Имала съм бял с някакви сини цветлета по него. Чашката беше без подплънка, следователно на зърната наистина прозираше леко, но не смятам, че беше грозно (от цветленцата не се забелязваше ) Бикините не прозираха. Но пък бял бански на хубав кафяв тееееен...стои прекрасно.

  7. #7
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Преди 3 години имах бял бански със сиви... лица и други фрагменти, но бялото определено доминираше. Долнището не прозираше, а горнището просто нямаше и как, понеже си беше като сутиен - с чашки. Много готино стоеше, наистина и аз много си го харесвах, но за жалост ми умаля и трябваше да го сменя. Но това дали ще прозира и според мен зависи преди всичко от материята на банския.

  8. #8
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Зърната няма да си личат, ако си с чашки или поне на мен е така.А за долната част-предполагам не.

  9. #9
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Зависи от материята , модела и марката . Ако си купиш бански за 10 лв , съмнява ме да не прозира. Пък и питай в магазина .. аз лятото бях не с бял , но с доста светъл и не прозираше. Поне знам , че си е заслужил парите .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    И какво ако прозира?Секси ще е .. по-добре леко да прозира отколкото да си по монокини например.Допустимо прозиране-максимален ефект \/
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  11. #11
    мерси много
    ще поразгледам по-нататък по магазините и да си взема някакъв,поне основният цвят да е бял че както казаха седи доста добре на хубав тен ..пък и дано да излезе сполучлив
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    там където залязва слънцето
    Мнения
    161
    зависи от материала но и според мен е ще е хубаво ако прозира мъничко,но не и много щото тогава става гадно.Също така зависи и дали чашката е твърда или е само платняна,защото твърдите чашки по малко прозират...
    Искам вече да си тръгна и бавно аз под камъка студен,
    болката своя искам да изтръгна, да се освободя от нейният ужасен плен!
    Искам бързо всичко туй да свърши за да не се мъча пак,
    в изпълненяия с болка и умора ,черен и ужасен свят!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си