.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Сайта ми:) Кажете какво мислите

    Сайта ми Кажете какво мислите www.entraxrulez.hit.bg още не е готов
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  2. #2
    Guest
    STRAOOTNO kato za na4alo e mnogo dobar ama sigorno kato e gotov 6i badi o6te po straoten.evalla evallla straotno

  3. #3
    Guest
    template ... kakvo da kaja

  4. #4
    Guest
    template ... kakvo da kaja
    e sega, vajnoto e 4e mom4eto se e postaralo...

  5. #5
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    Такъв саит се прави за не повече от 30 мин наи много час
    Не мисля че е кои знае какъв труд



  6. #6
    Ами от темплеита съм зел само фона ... бутони и други рисунки дето има съм си ги павил сам а ти пич щом мислиш че се прави за 1 час си много объркан ... искам да те видя как ще нагодиш сичко да е подредено да няма нито 1 бяла линия .. да сложиш 1 камара игри и да сложиш още 1 камара хипер линкове...
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  7. #7
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    Пич извинявам се наистина много чак сега разгледах саита ти основно наистина игричките и клипчетата ще отнемат време препратките към галерията нещо не работят
    П.П. И относно коментара ти че съм много объркан не не съм



  8. #8
    М ок и аз се извинявам кзах некои неща защото ме ядоса несъм го правил 1 час а 2 дена .. а галерията още няма, а съм написал бутона ама няма хиперлинк
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  9. #9
    Guest
    amatiorski sait
    , dizain, font, cvetove .. vsuchko e super ne estetichesko i natovarvashto - t.e. ne e nai-krasiviqt koito sum vijdal

  10. #10
    Натоварващо ?! какво му е натоварващо на мен ми го отваря за 2 сек .. а от 1 клуб за 4 сек. май нета ти е бозлив не сайта
    Не искам богатства, не искам пари... А искам говедата с размазани глави.Не искам охрана, не искам кордон.. А искам ЦСКА ШАМПИОН

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от s0m3on3
    Натоварващо ?! какво му е натоварващо на мен ми го отваря за 2 сек .. а от 1 клуб за 4 сек. май нета ти е бозлив не сайта
    govoreh za cvetovete
    neta mi ne e bozliv

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    amatiorski sait
    , dizain, font, cvetove .. vsuchko e super ne estetichesko i natovarvashto - t.e. ne e nai-krasiviqt koito sum vijdal
    мхм .. и аз така мисля .. иначе е добре амаа цветовете наистита трябва малко да се барнат
    а колкото до времето -
    image ready-to като го нацепиш направо ти го искарва в HTML , малко едит защото не е перфектно, линковете и готово ...

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Дизайнът много ме радва. =D> =D>

    Продължавай да му слагаш пълнеж (игри и т.н.).

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    Има много неща, които трябва да се доизпипат, иначе си е добре.само смени цветовете малко, по-пастелени да са, Много дразни окото.
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  15. #15
    Forslor
    Guest
    Както казаха темлейт. След като сам си правил фона ,картинките и т.н значи имаш някакъв усет за нещата и още 1-2 дена в мислене и ровичкане да видиш кое как става и т.н щеше да си направиш изцяло авторски сайт.
    На мен не ми харесва изкривеното излъчване . Под изкривено имам предвид ей тея зеленичките (NEWS и PARTNERS ( изобщо шрифта е мн убит) ) по им подхожда да са отляво на страницата. В сорса няма грешки освен към 20 тина реда излишен код... е все пак е темплейт.

    Стегнете се ве хора направете нещо оригинално, авторско не се подценявайте.

  16. #16

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си