.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Ese

  1. #1
    barbie_1989
    Guest

    Ese

    Molq vi nqkoi ako ima ese na tema: "Evropeici sme nie, no vse ne sme do tam" da q prati pls plspls

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638

    Re: Ese

    Цитирай Първоначално написано от barbie_1989
    Molq vi nqkoi ako ima ese na tema: "Evropeici sme nie, no vse ne sme do tam" da q prati pls plspls
    Можеш да предадеш на госпожата/господина си по история/литература или каквото е, че е много глупав и неориентиран. Осведо ми го, моля, че ние сме европейци повече от голяма част от държавите в Европа, защото сме тук от 1400 години и косур. Питай го той как смята? България да не би да е азиатска страна .
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  3. #3
    Guest
    Mnogo typi daskali ima eiiii ...

  4. #4
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748

    Re: Ese

    Цитирай Първоначално написано от sexy_anji_
    Цитирай Първоначално написано от barbie_1989
    Molq vi nqkoi ako ima ese na tema: "Evropeici sme nie, no vse ne sme do tam" da q prati pls plspls
    Можеш да предадеш на госпожата/господина си по история/литература или каквото е, че е много глупав и неориентиран. Осведо ми го, моля, че ние сме европейци повече от голяма част от държавите в Европа, защото сме тук от 1400 години и косур. Питай го той как смята? България да не би да е азиатска страна .
    Ако искаш можеш да го предадеш това на Алеко Константинов, защото това е цитат от "Бай Ганьо"...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638

    Re: Ese

    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Цитирай Първоначално написано от sexy_anji_
    Цитирай Първоначално написано от barbie_1989
    Molq vi nqkoi ako ima ese na tema: "Evropeici sme nie, no vse ne sme do tam" da q prati pls plspls
    Можеш да предадеш на госпожата/господина си по история/литература или каквото е, че е много глупав и неориентиран. Осведо ми го, моля, че ние сме европейци повече от голяма част от държавите в Европа, защото сме тук от 1400 години и косур. Питай го той как смята? България да не би да е азиатска страна .
    Ако искаш можеш да го предадеш това на Алеко Константинов, защото това е цитат от "Бай Ганьо"...
    Не разбрах контекста на фразата. Мислех, че се отнася пак нещо за ЕС. Извинявам се, но вразата "Влизаме в Европа" ме дразни и е първото за което се сещам като видя " Европейци сме..." . Изинявам се пак.
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си