.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61
  1. #1
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485

    Как се спасявате от...?

    ...глутница освирепели песове, които просто така ви погват? Някакви методи от сорта на храна, бързо бягане или друго?
    Веднъж на село едно куче ме подгони и се качих на една черешка, хаха... Иначе кварталните кучета не са ме закачали досега.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  2. #2
    Лютив спрей или се навеждам все едно ще взема камък. Лютивият спрей е много гаден и ефективен - за 5лв в оръжейните магазини.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    ем веднъж ме погнаха едни помяри .. и аз тъкмо се чудех какво да правя .. и дойде друга глутница и те се сбиха помежду си !
    бахти лудия късмет

  4. #4
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Бягането не е най-добрият вариант Честно казано такова нещо не ми се е случвало до сега. Предполагам, че ще се изплаша, но не вярвам да тръгна да бягам. Може би ще се опитам да го успокоя... Знам ли, пък и не си нося постоянно храна с мен, та да го залъжа с нея

  5. #5
    Ами как бягам

  6. #6
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    eпа ше ги заритам с кубинките сигурно,де да знам.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

  7. #7
    Бягането е най-лошото, което може да се направи. В такъв случай със сигурност ще те ухапе (е ако не му избягаш по някаква случайност).

  8. #8
    Guest
    emi pri men efekta sas miloto govorene dosta dobre minava,a ponqkoga si zabarzvam tempoto na bqgane i se molq da ima nqkva hrana na patq 4e da se razsee

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Веднъж ми се случи...Беше си доста страшничко и въобще не се замислих какво трябва да правя и какво не.А всъщност се скрих в един магазин, ако не беше отворен, щяха да ме нахапят
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    гр. Перник; жк. Изток; за друго ще ми пишете ЛС
    Мнения
    126
    Пробвайте с праче наденица, в което има 1 хапченце концентриран Цианид...
    Последния път ми свърши работа...
    Гледай само нагоре и напред,
    а ако се обръщаш назад,
    гледай само хубавите неща,
    защото на тях се гради живота!

  11. #11
    Мене са ме гонили няколко пъти и то се 1 кучета по големи от мечка Винаги кат ме подгонат бягам Тва е

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Когато бях втори клас, едно куче ме подгони точно при паметника Левски. Нямаше такова търчане, нямаше такова нещо. Не помня как съм се измъкнал.
    Другия случай...бях на една вила и тъкмо тръгвам да излизам и кучето ме захапа за ръката (добре, че бях с дълъг ръкав). Няколко тупаника и намесата на един от собствениците оправиха проблема.

  13. #13
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Пхах!Мене до ся улични кучета не са ме закачали, но немската овчарка на съседката над нас веднъж ми се беше хвърлила пред входа....некво си слизам аз и песа посяга да ме хапе за задника, деба!Седмица по-късно кучето умря от инсулт!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами, камъка действа и вдъхва респект! Иначе бягането не е хич добър вариант.

  15. #15
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Блаа .. кучетата и клоуните са ми най-големият ужас .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  16. #16
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    ku4eto tragne kam mene...as tragna kam nego.... i 1 krak v glavata pa posle da vidim
    pa ako sa poe4ko palq maratonkite i na nai blizkoto durvo ograta ili kot e tam da moa da se ka4a
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Ааааа, мразя ги тия псета...Тъкмо си бях взела най-сладурските ботушки и ми захапа единия крак и не пуска, "майка му стара"...Помня само как пищях(от мисълта за хилядите инжекции, които ще последват, ако ме ухапе...и още мнооогото дни на лутане по магазините )Бойко да си ги прибере всичките, не сме във Виетнам, все пак...

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Ааааа, мразя ги тия псета...Тъкмо си бях взела най-сладурските ботушки и ми захапа единия крак и не пуска, "майка му стара"...Помня само как пищях(от мисълта за хилядите инжекции, които ще последват, ако ме ухапе...и още мнооогото дни на лутане по магазините )Бойко да си ги прибере всичките, не сме във Виетнам, все пак...
    ПХААХХАХ!!!
    мен улични кучета никога не са ме нападали и не ме е страх, но, ако се случи, де да знам... не бих ударила животно, ама щом се налага. деба, нямам идея кво ще правя.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  19. #19
    bqgane drugo ne znam

  20. #20

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    i mene nikoga ne sa me napadali,no obiknoveno te use6tat kato nqkoi go e strah i go napadat gadovete

  21. #21
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от positive
    i mene nikoga ne sa me napadali,no obiknoveno te use6tat kato nqkoi go e strah i go napadat gadovete
    кучетата, колкото и да са безхарактерни, си имат много интересна психика...когато усетят, че те е страх, идват към теб, за да ти докажат, че няма от кво да се стархуваш толкова!Когато някое куче ти ръмжи, не му обръщай гръб, а го гледай в очите продължително...ако то сведе поглед първо значи се признава за по-слабо от теб, а когато бягаш, или правиш резки движения при присъствието на непознато куче, то се озлобява (не винаги де), защото се чувства застрашено, дори да не е така, а когато тръгне да хапе, ако имате чанта, яке...абе като цяло некъф излишен парцал, който да не е свързан с анатомията ви, му го подайте...!Инстинкт!Гледайт малко animal planet и се образовайте.
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  22. #22
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Тия по улиците не ме притесняват. Те са мижави и .. нека ме нападнат - еле пък ако има клон или някаква пръчка наоколо - ще ги посиня ако ме нападнат.
    Виж, домашните кучета са друга история - добермани, овчарки, ротвайлери и питбули - охранени като прасета или нарочно тренирани от собствениците да бъдат злобни и агресивни - те такива машини да не са ти на пътя.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от "brain_stew а когато тръгне да хапе, ако имате [b
    чанта, яке...абе като цяло некъф излишен парцал[/b], който да не е свързан с анатомията ви, му го подайте...
    то оставаше и чантата да си съсипя
    Сигурно си прав, но не с всяко от тези прекрасни животни, със силно интригуваща психика, се "срещаш" очи в очи.Ръмжащите не са опасни, "тихите води са най-дълбоки".:P

  24. #24
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Цитирай Първоначално написано от "brain_stew а когато тръгне да хапе, ако имате [b
    чанта, яке...абе като цяло некъф излишен парцал[/b], който да не е свързан с анатомията ви, му го подайте...
    то оставаше и чантата да си съсипя
    Сигурно си прав, но не с всяко от тези прекрасни животни, със силно интригуваща психика, се "срещаш" очи в очи.Ръмжащите не са опасни, "тихите води са най-дълбоки".:P

    Ми пък щом искаш да ти бият некви инжекции, да ходиш по болници, да ти тече кръв....хубу!То сие за тебе!Но болката от една инжекция против жбяс например е много по-голяма, от тази да ти оръва леко чантата!
    а очния контакт... не зависимо дали едно куче е с проявен характер и се зъби, или е едно мило и кротко, всички си пазят територията!И ти трябва да покажеш, че си по-силен (като човекоподобно) от тях!

    мачок...напълно прав си!Уличните псета, са по-скоро плашливи...мен именно домашна немска овчарка ме сръфа!Да му се невиди песа беше огромен!Главата му беше колкото дупиту ми!(а то е голямо )...раздра ми малко дънките, но именно тва направих аз, което обяснявах, обърнах се, гледах го...и в псоледствие му подадох раницата с която бях!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Най-вероятно ще се покатеря на нещо ако има какво

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си