.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Patriot
    Guest

    Комунизма, Нато, ЕС

    Какво мислите за комунизма?
    А за НАТО и ЕС?Има ли България място там?

  2. #2
    Guest
    Ами, мисля че всички бивши комунистически държави в момента са членки на НАТО. А за мястото на България е ЕС, не мисля че има какво да се коментира по този въпрос, ние сме просто една малка въшка за "големите играчи" като Великобритания, Франция и Германия...

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Комунизма е една чудесна идея в принципно отношение,която обаче за жалост е била прилагана по неправилен начин от неправилни хора.
    ЕС и НАТО като формации не са много отдалечени от идеята за СССР,целта е същатата. Лошото е,че както историята доказва - големите общества ързо изпитват кризата на цивилизационния залез,както и често сами го предизвикват.
    България,дори да е извън тези съюзи,не би могла да се отдели от процесите,които протичат в света - поради вияния от страна на именно тези обединения. Единственото,което можем да спечелим,е един ден историците да мгат да ни обвинят единствено в пасивност.
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Комунизма е една чудесна идея в принципно отношение,която обаче за жалост е била прилагана по неправилен начин от неправилни хора.
    ЕС и НАТО като формации не са много отдалечени от идеята за СССР,целта е същатата. Лошото е,че както историята доказва - големите общества ързо изпитват кризата на цивилизационния залез,както и често сами го предизвикват.
    България,дори да е извън тези съюзи,не би могла да се отдели от процесите,които протичат в света - поради вияния от страна на именно тези обединения. Единственото,което можем да спечелим,е един ден историците да мгат да ни обвинят единствено в пасивност.
    Гхагагхаххахахахахахахха не е лошо да се прегледаш
    Комунизма няма цел,на него му е нужен само контрол над обществото

  5. #5
    Европейският съюз има своите плюсове и минуси. Очаква се, общ пазар, свободно движение на стоки, по-малко безработица и едно хубаво бъдеще за младите тинейджъри. Но, дали наистина ще стане така? Не. Докато имаме такива продажни политици в системата, алчни за повече и повече, България няма да се подобри.

    Колкото до НАТО, аз не виждам бъдеще на България там. Излишни финанси и българи, умиращи за чужда кауза. Не, мерси! Не казвам, че съм много навътре с нещата, но знам достатъчно, за да бъда настроена скептично.

    Няма да скрия и че съм твърдо против комунизма, комунистите и техните наследници. Това е система, която лишава човека от неговите граждански права, система, която краде идеите и мечтите на хората. Може би България е една от най-потърпевшите страни от източно-европейските държави, защото "без бой" прие комунизма, наложен от Съветския съюз.

    ---

    Напълно съм съгласна с @Fieldmarshal Metoman.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си