.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: korem

  1. #1
    Guest

    korem

    Zdraveite!
    moqt problem e 4e korema mi e postoqnno podut ne qm mn dori gledam da se hranq mn rqdko i po mn malko no nqma nikakav efekt molq vi daite nqkakav savt ili pak nqkakvi hap4eta za tva koito da imat efekt
    blagodarq

  2. #2
    Guest
    nepostoqnen hranitelen rejim hrani se koga trqbva i s ksakvoto trqbva i 6te mineaz sam taka 6toto obqdvam sled 2 v e4erqm sled 12 i qm postoqnno blizalki i takiva gluposti

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    там където залязва слънцето
    Мнения
    161
    еми
    ако пиеш много безалкохолни и въобще прекалено мн течност спри защото от безалкохолни много се подува корема като се налееш....
    Искам вече да си тръгна и бавно аз под камъка студен,
    болката своя искам да изтръгна, да се освободя от нейният ужасен плен!
    Искам бързо всичко туй да свърши за да не се мъча пак,
    в изпълненяия с болка и умора ,черен и ужасен свят!

  4. #4
    ХхХхахХАхза...яж АктивиЯ!

    I Said My Lip Gloss Is Cool, My Lip Gloss Be Poppin'


    I'm Standing At My Locker, And All The Boys Keep Stoppin'



  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075

    Re: korem

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdraveite!
    moqt problem e 4e korema mi e postoqnno podut ne qm mn dori gledam da se hranq mn rqdko i po mn malko no nqma nikakav efekt molq vi daite nqkakav savt ili pak nqkakvi hap4eta za tva koito da imat efekt
    blagodarq
    Яж поне 2 пъти на ден,но по съвсем мъничко и то полезна храна!И пий бускулизин и спазмалгон ако мн те боли
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  6. #6
    Нормално е да ти се подува корема след като не ядеш... Само си представи едно от гладните сомалийчета в Африка ... забелязала ли си колко издути са им стомахчетата?
    Така че храни се ПОНЕ 3 пъти на ден (задължително)!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си