.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Moderated: Има ли някакви лентички за над горната устна?

    emi v1prosa mi e ima li nqkakvi lenti4ki za nad gornata ustna za premahvane na kosam4etata,ako ima kajete mi kolko struvat i kakvi bihte mi prepor14ali.10x predvaritelno

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    защо за бога този гост е направил 3 такива теми да не говорим, че има мн такива-но явно си улеснява живота.Е добре ще отговоря и за лентичките-при козметичка, ако идеш да ти махнат мустачките с такава лентичка е 1.30 лв. /или поне толкова е ценоразписа при моита/.Аз лично не ти препоръчвам такава процедура-най-лесна е, но според мен има и по-добри начини.Понеже след това като почнат да растата ще боцка и според мен ще е кофти примерно, ако се целуваш с някои и да му боцкаш.
    няма любов

  3. #3
    Тези косъмчета им се вика МУСТАК

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    оф има толкова много такива теми..но ок-на Вийт струват 1лв,1лв и нещо,зависи и от къде си ги вземаш все пак...ползвала съм ги и г/д ги бива
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  5. #5
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    Аз не ползвам, но знам, че има на Veet и на Strep. За други не знам. Някъде около 5 лв са, даже ако не се и по-малко.
    skype: esperansa91

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    [i][b]луди ли сте вие бе 5 лв лентичка за мустаци.....струват макс 80 ст. Препоръчвам ти на Lycia, на Стреп са хубави......Taky са кофти веднъш ми бяха напрали херпез

  7. #7
    Guest
    na men pyk na streep mi napraviha herpes i sega ... ujasttttttttt tykmo skoro nem i be6e izlizal i sq ot nqkvi lenti4ki,,

  8. #8
    Guest
    Iiiiiiiiii na va6eto vnimanie....... VSI4kI MUSTAKATI DAMi pi6at tuk Ne se hili pod mustak, avtorkata A po temata vijdal sam 4e gi skybqt s penseta.. Az si polzvam Gilette 6toto sam ko4... Za vas ne znam..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си