.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    слънчево момиче
    Guest

    Съвети за косата

    Здравейте! Косата ми е доста "нацъфтяла". Знам, че за момента единственото решение е подстрижка, и утре ще я направя. Искам да ви попитам след това как да поддържам косата си? Какво ще ми препоръчате против цъвтящи краища? Освен кристалите, защото поне на мен в тожа отношение не ми помагат. Още искам да питам, видях в супермаркета някакъв продукт(като спрей, в такова шишенце) на Глис Кюр нещо като балсам. Това би ли ми свършило работа и въобще от техните продукти доволни ли сте? Благодаря за съветите

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Абе прави си маска на косата поне 1 път в седмицата..според твоя тип-препоръчвам ти на Гарниер,много са им хубави
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    Ампулки пробвала ли си?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    moje da cafti ot presa ako izpolzva6 ili ako te podstrigvat s brasna4,no za tozi product za koito pita6e az sa6to sam 4uvala mn dobri otzivi
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    Moqta kosa e sushtata kato slama i vechno e s cufnali kraishta edinstvenoto koeto reshava ne do krai vuprosa e nojicata i pri friziora az polzvah na gliss kur seriqta za iztoshtena kosa i e dosta dobra probvai q i ti nqma da sujalqva6
    No matter where you go, there they are...

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    imam go tva na gliss cur i e hubavo,a kosata ti moje da cufti ako izpolzva6 pqna i dr takiva stilizanti,4uvala sum 4e ot presata i se6oara samo izgarq no ne ot tqh cuvti

  7. #7
    след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от Black_Rosse
    след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай
    Аз ще пробвам! Досега съм чувала много хора да я хвалят тая манджа ама така ии не се навих да си взема, все забравям. Сега вече съм решена. Утре отивам!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    Единственото решение е да си подстригваш косата редовно-един път месечно,като си махаш мноого малко от косата тя ще расте много по-бързо и много по-здрава.
    Иначе няма продукт,който да пречи на косата да цъфти.
    Ограничи малко използването на сешоар и преса или винаги преди това използвай някакъв продукт,който да предпази косата ти от топлината.Прави и един-два пъти седмично маски.

  10. #10
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    абе бабините рецепти са най-хуабви!аз в последно време от тях си правя!мога да ти кажа една маска за цъфтеж!
    2 жълтъка + 1лъжица ракия/водка + 1 лъжица кис.мляко + 1 лъжица зехтин!има ефект дори при 15мин!
    Let The BEAT Control Your Body

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Black_Rosse
    след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай
    kolko hininova voda slaga6 i cqloto li qice ili samo jultyka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си