.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    MHorO 3JIe
    Guest

    Какво да правя ?

    Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!

  2. #2
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    хаа.. според мен темата е ебавка но все пак ако е истина..според мен ако наистина те харесва/оби4а и даржеше на тебе няма6е да постъпи така.
    обади и се ти ..
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  3. #3
    Guest
    kva e tas igra biskvitka?

  4. #4
    MHoro 3JIe
    Guest
    за тези дето не знаят как се играе на "БИСКВИТКА" :

    Слага се една бисквитка , нареждат се момчетата и който се изпразни върху бисквитката я изяжда !!!

  5. #5
    Guest
    който се изпразни последен на бисквитката, той я изяжда !!!*

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    VraCa C1ty
    Мнения
    217
    Бляяяяя... егати гадната игра.... не съм я чувала ама е отврат Ама верно ако си те обича тряя да ти се обади...
    Кучка съм, но не твоята...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Бл..Бл....БЛаххххххххххххххх хх

    Бати гнусното веееееееее
    1 момче - сперма..о...кк...!!!!!!!!!!!!
    Ама ..тва..блах.
    Не знам момче...чакай и се моли да звънне!
    2 т. от правилника. Бан на профил

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lovech Hardcore
    Мнения
    376
    СКАНДАЛ ! БЕДСТВИЕ !
    Run your mouth when I'm not around
    It's easy to achieve
    You cry to weak friends that sympathize
    Can you hear the violins playing you song?
    Those same friends tell me your every word

  9. #9
    Бахти гнусното...
    бан по ип и профил
    заобикаляне на бан + нови нарушения

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Повърни бисквитката,тя е виновна!!!!!!!!

  11. #11
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    ми тва е супер гнусно.... а пък тя ако има чувства ще ти се обади нз така мисля
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Да ви имам игрите..и аз да бях,и аз нямаше да ти звънна.Добре,че не съм попадала на идиоти като теб.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Леле , ама то май не става въпрос за вкусна бисквитка за ядене

  14. #14

    Re: Какво да правя ?

    Цитирай Първоначално написано от MHorO 3JIe
    Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!
    прави се, че не ти пука от станалото на вилата и на нея ще спре да й пука
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  15. #15
    MHoro 3JIe
    Guest

    Re: Какво да правя ?

    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    Цитирай Първоначално написано от MHorO 3JIe
    Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!
    прави се, че не ти пука от станалото на вилата и на нея ще спре да й пука
    Не знам, момчетата по цял ден ме базикат ... не издържам вече ... не стига, че тя се прай, ами и те не ме оставят намира

  16. #16
    абе кво ти пука! Сега си мислиш "лесно й е да го каже, нали не е в моето положение" НО СИ НЯМАШ ПРЕДСТАВА КОЛКО ПО-ЛЕСНО Е ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА НИЩО. Просто показвай на хората, че се гордееш с това, което си. Уважавай се, върви с високо вдигната глава, каквото и да се говори зад гърба ти! Наскоро ми дадоха подобен съвет, послушах го и ако преди съществувах, за да се съобразявам с хората, сега просто живея. Заради себе си!
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  17. #17

    дса

    ти пък не можа ли да си дадеш малко зор бе!!! как така ще се излагаш

    слушайте радиото ми ----> http://ibizaradio.tk/

  18. #18
    Guest
    абе човек... твойта аверка може да ти се сърди че не си и дал бисквитката на нея... знаиш ли..

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Сам си си виновен, че си играл на нея, ама пиян...Еми обади се на приятелката ти, явно й е станало доста неприятно.

  20. #20
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512
    Да ве еба и умниците..... Мн сте умни....
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  21. #21
    Sedmichen
    Guest
    Chowek bydi w pylna sedmichnost sas sebe si , wqrwai w chisloto SEDEM i prodaljawai da qdesh biskwitki , sedmichnostta e hubawo neshto ,zatowa da ne ti puka SEDEM FTW
    Peace . \/

  22. #22
    MHoro 3JIe
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    абе кво ти пука! Сега си мислиш "лесно й е да го каже, нали не е в моето положение" НО СИ НЯМАШ ПРЕДСТАВА КОЛКО ПО-ЛЕСНО Е ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА НИЩО. Просто показвай на хората, че се гордееш с това, което си. Уважавай се, върви с високо вдигната глава, каквото и да се говори зад гърба ти! Наскоро ми дадоха подобен съвет, послушах го и ако преди съществувах, за да се съобразявам с хората, сега просто живея. Заради себе си!
    и аз съм на този принцип, досега не ми е пукало какво говорят зад гърба ми (освен ако не са наистина близки приятели)... но сега е различно, пишат ми некви познати дето не са били там и ми викат - "Верно ли я изяде тая бисквитка" ... не знам ще се самоубия !!!

  23. #23
    Sedmichen
    Guest
    Pravi si tawa makaroni na furna i si reji wenite bro !
    btw SEDMICHNOSTTA e s tebe !
    Peace.

  24. #24

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Цитирай Първоначално написано от Kianna
    Да ви имам игрите..и аз да бях,и аз нямаше да ти звънна.Добре,че не съм попадала на идиоти като теб.
    И аз и аз

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    yes be ... a vkusna li be6e

    skype: lucifer___

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си