.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267

    Музика в презентация?

    Как да сложа в презентация /на пауър пойнт/ звук?
    Ама не само за определен слайд, ами например някоя песен която да звучи в цялата презентация плс помогнете!


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

  2. #2
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Ето така: Стъпка 1 и Стъпка 2. В Стъпка 2 си избираш при стартиране на Слайдшоуто ли да ти се пуска музиката, или след като кликнеш бутончето.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    И какви са тези стъпки 1 2 3?????????????????????


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

  4. #4

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от iNsaNE`giRL
    И какви са тези стъпки 1 2 3?????????????????????
    Ами просто е трябвало да се "разходиш" по тях с показалеца на мишката си, за да забележиш, че са препратки към линкове Помисли малко, преди да попиташ.

  6. #6
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от iNsaNE`giRL
    И какви са тези стъпки 1 2 3?????????????????????
    Ами просто е трябвало да се "разходиш" по тях с показалеца на мишката си, за да забележиш, че са препратки към линкове Помисли малко, преди да попиташ.
    Аз бях...

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    MauMyHkaTa Съжелявам малко си падам заспи. \/ мерси мн!!


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

  8. #8
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Няма нищо, мила! Аз много грубо се изразих, не съм искала да прозвучи така, сорка! Но нали си съгласна, че това обяснение само с думичките "Стъпки 1 и 2" е недостатъчно за да ме разбереш какво имам предвид!

  9. #9
    Forslor
    Guest
    C Movie Maker-а на Windows XP стават идеални презентации . Едно ,че е адски лесно и второ , че стават къде ,къде по ефектни от тези правени със PowerPoint.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    преместих се
    Мнения
    267
    Е да ама аз сам малко индианка,тъй че първо на Power Point да се науча пък после...


    Oh, Why did you leave me?It wasn`t meant to be.It`s over...Oh, I hope you`re happy..You were the one for me.I`ll love you to the end of time

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си