.
Затворена тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 91 от общо 91
  1. #76
    koteto_90
    Guest
    az pak se 4udq kolko li te e izto6til partniora/partniorkata ti 4e 4ak da umre6.Moje da e bilo ot kef

  2. #77
    Dqdo Vi Vazov
    Guest
    kak 6e e umrql po vreme na sex ve i to s prostitutka vii dobre li ste ?

  3. #78
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от Dqdo Vi Vazov
    kak 6e e umrql po vreme na sex ve i to s prostitutka vii dobre li ste ?
    Защо пък да е невъзможно...

  4. #79

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Not In Here :)
    Мнения
    61
    Цитирай Първоначално написано от The Voice of Dragon
    Но това в случай, че прекалиш много със секса
    Оо хич не ме интересе - ще си прекалявам на воля, кфото ще да става \/ \/

  5. #80
    Guest
    AHahAHahHASHahHAHahAHhahAHhahahHAHAHAHhahAHahHAHah a...
    lelee vie v 4as li ste e ?!
    i propusnahte da kajete 4e Levski vsu6tnost e umrql nadrusan po vreme na orgiq...dostoverna informaciq!!

  6. #81
    Еми да - Иван Вазов наистина е умрял по време на секс с проститутка.

  7. #82
    Я прочетете малко Вазов и осъзнайте колко надуто същество е бил всъщност. И спрете да слагате на пиедестал хората. Да, има няколко наистина велики произведения, да, допринесъл е много за българската литература, но това не го прави бог.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #83
    umnicata
    Guest
    sig e bil vazov,6toto smirnenski e umrql ot tuberkuloza.a za vuprosa-na tvoe mqsto vuob6te ne bih se trevojila za tova.trevogite ubivat udovolstvieto!!!

  9. #84

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    BEZDOMEN
    Мнения
    175
    dokolkoto zn nqma takava istoriq ma si mislq 4e tvoqta daskalk drusa zdravo
    IF U R NOT HAPPY FAKE IT

  10. #85
    [/quote]
    ти пък я ми кажи от къде си сигурна...?! сигурно си присъствала.. аре и ти да не се отваряш...хубаво..бил е човек, но израза "az go tvyrdq, 6tot sum ubedena"...как звучи..?! убедена ли си или просто ти се иска да си права? 6те те цитирам дословно : Kato ne znaesh nedei da pishesh -ми ти като че ли знаеш....писна ми от 12-13 годищни пикили!!!! [/quote]

    Първо:Ако не си забелязал сайта е за пубери,така че като ти е писанало си намери сайт за възрастни и пиши там
    второ:Няма значение от какво е умрял Вазов.Като чета негови творби не ми пука особено,дали е спал с проститутка,прислужница или с любовницата си.Той е много добър писател и това е най-важното!
    трето:Тоя слух го чувам за пръв път и като прочетох малко повече по въпроса май не е истина Но дори и да е-не ме интересува,както вече казах!
    четвърто(последно):Барбито е права и е доста умничка.Като твърдите нещо се обосновавайте на някакви факти.Иначе ме дразни,защото е ПРЕКАЛЕНО начетна и изглежда че не може да се забавлява.

  11. #86
    Абе хора оставете Вазов да почива в мир. Стига сте спорили от какво е умрял. Темата беше една, а се превърна в съвсем друга. Имайте уважение към българските класици. Пред тях трябва да се поклоним, а не да ги плюем. Както казаха по-горе някой влиятелен мразещ Вазов човек може да е пуснал този мръсен слух. Според мен не е вярно. Аз не вярвам, че Вазов е умрял от секс с проститутка, студентка или каквото там решите. Съгласна съм с Барби. И не вярвам на истории от типа на: прабаба каза..., ама леля твърди..., наследница съм на познати на Вазов..... Хора просто спрете. Оставете мъртвите да почиват в мир. Поклон пред българските класици.
    Създадох те от сънища и думи, от багри, от мечти и от безумие. Единствен ти да бъдеш на Земята, тъй както е единствена Луната.

  12. #87
    Guest

    Re: Може ли да умра по време на СЕКС?

    Цитирай Първоначално написано от КучеКасичка
    Днес даскалката по литература каза, че поета Иван Вазов,
    (май тоя беше) или Смирненски, бе некой от тия.. умрел по време на секс.
    Чували ли сте тая история?
    nz za Vazov ma to pone 4oveka si e umrel 6tastliv \/ \/ \/ Po dobre takava smurt ot kolkoto sekfa druga :P

  13. #88
    Guest
    ебал е проститутка
    иначе като за пред хората е било със студентка
    евала на човека, че е успявал да го дигне на тия години хахаха

  14. #89
    Олее .. Откъде всички са сигурни, че е умрял по време на секс? Трябва да имате уважение към този човек . Без него нямаше да имаме литература . И моята учителка каза, че е умрял така, но с циганка, вие викате със студентка и някви други . Значи това са някви измислици . А и да не са защо трябва да правим темата толкова важна, как е починал ... Ясно е - разрив на сърцето, но дотолкова да украсявате .. и аз не съм много сигурна в трърденията си, да не би съм го познавала?? Важното е, че благодарение на тоя човек имаме литература ... А не е много интересно дали е умрял по време на секс .. т'ва , че на някои простаци им е толкова интересно това .. вземете прочетете стихотворенията му и т'ва, което е написал. Това е оставил след себе си и затова още не сме го забравили . Доста тъпи коментари от рода "ми кво, поне си е умрял с кеф човека";;"сигурен съм, че е умрял така" .. просто по т'ва личи колко ви е уважението към него .. [!]

    П.С. Темичката е стара, но от смотаните коментарии ....

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от naakah_se
    Еми да - Иван Вазов наистина е умрял по време на секс с проститутка.
    Ей, простак .. земи го скрий тфа нещо .. че ми се доповръща !!!

  16. #91
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Стара тема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си