.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1
    Аватара на Spraymaster
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Бургас естествено!
    Мнения
    94

    Как премахнахте акнето?

    Почти всеки го е мъчило акнето.. Как се справихте и подейства ли LEPTEN да знам дали да зимам щото мязам на краставица.
    KORN FOREVER!

  2. #2
    sweet_escape_fff
    Guest

    Re: Как премахнахте акнето?

    Здравей на мен ЛЕПТЕН ми подейiтва много добре.До сега съм използвала 1 комплект-състоящ се от почистващ лосион и кремче.С зелен цвят и приатен аромат наподобяващ българкка роза.Доволна съм от резултата но трябва да бъдеш yпорит и да се мажеш редовно.Айде успех ти желая.

  3. #3
    аз пък съм чувала ужасни неща за Лептен о.О
    иначе - парни бани, за да се разширят порите, после някъв гел за почистване (на Elea да кажем, Aroma, Loreal...), хума, почистващи трици за лице, Акне Актив Аут ииии крем Бочко/Здраве
    знам, че звучи супер дълго, ама тва е...
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4
    На мен лично нищо не ми помагаше.Използвах OXY - не ми помогна , след това всякакви гелове,маски,лосиони,всичк дето предлагаха Oriflame u AVON - нищо не помогна.Преди повече от година-две реших да опитам и с Lepten - пак същия резултат.Ходенето на козметик облекчаваше ситуацията.Но с течение на времето всичко отшумя и сега много рядко ми се появяват малки пъпчици.Догодина се надявам и тях да ги няма

  5. #5
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    nikak zashtoto nikoga ne sam imala akne da 4ukna na durvo
    No matter where you go, there they are...

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Тъбиленд
    Мнения
    81
    на мен абсолютно нищо не ми помогна до преди седмица и половина някаде - купих си Зинерит(от аптеката - 13-15лв), това нещо е уникално вече лицето ми е чисто за толкова кратко време, и толкова се радвам вярно е че пише че резултатът идва след няколко месеца нооо при мен дойде мн по бързо а за Лептен - мн приятели са го ползвали и до сега нито един не е доволен (дори на едно момиче толкова му изсъхна кожата че чак лишей и се появи )
    айде успех в избора и дано е правилен и ти помогне

  7. #7
    Guest
    никак ходя си още с него

  8. #8
    На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
    FeeL The RaiN On YouR SkiN, No One ElSe Can Feel It For You...

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Imaginar4e
    На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
    towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    под масата ;)
    Мнения
    272
    скинорен, зинерит, тийн клийн, имекс.. аз това съм ползвала и има действие.

  11. #11
    Значи... аз преди имах много акне направо беше ад за мене.. ужаст беше.. и почнах една интересна хигиена за лицето... ето кво правя:
    - вечер преди лягане си чистя лицето със силицилов спирт ( 1 %) след това го мия и се мажа с крем здраве (като маска) и спя с него
    - на сутринта го чистя (пак със спирт) и си измивам лицето с мрежеста гъба със сапун .. кожата става по гладка и мека

    и това е процедурата.. в момента нямам пъпки само преди цикъл ми излизат малко ама са незабележими
    не е нужно да го правиш само сутрин и вечер, нищо не пречи да си миеш когато поискаш и изпиташ нужда лицето и да спазваш процедурата... даже когато си си вкъщи мажи се с крем здраве

  12. #12
    tova aknerin ot kade da si go vzema kaji mi molq te

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Sunshine_Of_Your_Life
    tova aknerin ot kade da si go vzema kaji mi molq te
    Почти във всяка аптека го има.

  14. #14

  15. #15
    Guest
    I AZ BQH PREDI MNOO ZLE..OBA4E SAMO EDNO MI POMOGNA..SILICILOV SPIRT 2% ILI PO MALKO(ZAVISI OT KOJATA) I VYTRE RAZTVORENI 5 TABLETKI HLORNITRONICIN!..I DVETE GI PRODAVAT V APTEKATA..I DVETE 6TI IZLEZNAT OKO 2 LV..SAMO OTVARQ6 TABLETKITE RAZTVARQ6 PRAHA V 6I6ETO,RAZKLA6TA6 I MAJE6 VSEKI DEN..IZBQGVAI OKOLO USTATA 6TOTO IMA MNOO GADEN VKUS..V KRAQ NA APRIL NQMA DA IMA POMEN,4E NQKOGA SI IMALA PYPKI..!IZTREBVA GI DO KRAK

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Imaginar4e
    На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
    towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,
    Не, не е крем.Течно е като тоник за лице, мисля че е на спиртна основа.Струва около 8 лв и можеш да го намериш в аптеката.
    FeeL The RaiN On YouR SkiN, No One ElSe Can Feel It For You...

  17. #17
    Без
    Guest
    Хора зимайте ЗИНЕРИТ без да се чудите \/ И аз бях мн зле,четох по различни форуми,доста хора бяха доволни от ЗИНЕРИТ,реших и аз да си взема и ефекта беше УНИКАЛЕН \/ Лично аз съм супер доволен от него \/ Сега имам малко белези и зачервени участъци,та това ми е проблема,но да се надявам,че и за него ше намера решение :P
    Успех на всички!!!

  18. #18
    DANO DA POMOGNE [-o< [-o<

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Imaginar4e
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Imaginar4e
    На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
    towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,
    Не, не е крем.Течно е като тоник за лице, мисля че е на спиртна основа.Струва около 8 лв и можеш да го намериш в аптеката.
    а знаеш ли дали е подходящо за суха и чувствителна кожа?
    нали се маже само на пъпките?-тогава не би тряабвало да има проблем

  20. #20
    a tova zinerit kolko struva dolu gore

  21. #21
    Без
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sunshine_Of_Your_Life
    a tova zinerit kolko struva dolu gore
    Някъде до 15 лв. беше \/

  22. #22
    ama sigorna li si 4e e efikasno 6toto da ne e nqkav bolkuk

  23. #23
    Без
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sunshine_Of_Your_Life
    ama sigorna li si 4e e efikasno 6toto da ne e nqkav bolkuk
    Момче съм И действа да,сички забелязаха на мене жесток ефект,един приятел също си взе и на него вече почва да му се изчиства,преполагам,че и на тебе ше ти подейства,не се колебай,взимай \/ И успех

  24. #24

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    има доста такива теми .. - Search.....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си