.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: мигли ?

  1. #1

    мигли ?

    Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P дали да почакам ?


  2. #2

    Re: мигли ?

    Цитирай Първоначално написано от Excu
    Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P дали да почакам ?
    ..ъъъъ..wtf?.. нещо не разбрах... за веждите ли имаш предвид ? О.о ако за тях... вече определено ти е време... аз мойте ги оправих като бях на 13 ...
    Life sux but just keep smiling

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607

    Re: мигли ?

    Цитирай Първоначално написано от Excu
    Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P дали да почакам ?
    така и не разбрах за какво говориш - миглите ли искаш да си скубиш, веждите ли?!?! но... ако говориш за веждите..можеш първо да отидеш на козметик! а ако не ти се ходи вземи си пинсета и помоли приятелка да ти ги оскубе или майка си примерно... Аре успех!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575

    Re: мигли ?

    Цитирай Първоначално написано от dinosaur
    Цитирай Първоначално написано от Excu
    Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P дали да почакам ?
    ..ъъъъ..wtf?.. нещо не разбрах... за веждите ли имаш предвид ? О.о ако за тях... вече определено ти е време... аз мойте ги оправих като бях на 13 ...
    Аз от 5 клас си скуба веждите По-добре ги оскуби ама да не са тънки щот ще стане мн зле...а само излишните махни-все пак си момче...

  5. #5
    По-добре първият път отиди на козметик за да ти направят формата така ,че да отива на лицето ти.След това се старай да ги поддържаш в същия вид.

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не се казват мигли, а вежди.Взимаш една пинсетка и ги оформяш, както ти искаш.Хаха, не пробвай да си оскубваш миглите, защото боли.

  7. #7
    Отиваш на козметик да ти ги оформят като хората първия път. След това може и сама да си ги поддържаш, може и да продължиш да посещаваш козметика.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ei TuKa ;)
    Мнения
    331
    Момче или момиче си?
    y0u LoV3 m3 bUt YoU dOn'T kNoW wHo I aM, s0 LeT m3 g0...JusT Let Me Go... {}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си