.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Габиииттуу
    Guest

    Абитурентски рокли

    Хей, мацки Опишете абитурентската рокля, която сте си купили или с която сте били на абитурентската си Може и снимчица да покажете

  2. #2
    Хм .. розова, цяла роля (не на две части - корсет и пола), има връзки на гърба и отпред, полата е асиметрична, но трябва да се види, защото иначе не може да се добие представа. За съжаление нямам снимки

  3. #3
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Корсет и пола, полата с обръч. Като цяло роклята беше обемиста, но затова пък се чувствах прекрасно. Малко поводи позволяват да се облече рокля с кринолин. Материята беше тъмно зелена, като отгоре и на полата, и на корсета имаше драпирана зелена органза. Определено една тежичка рокля... Но под полата имах къса поличка от същата материя и като свърши вечерята в хотела махнах полата с обръчите и в дискотеката си бях с корсет и минижуп. Чудесна вечер и чудесна нощ.

  4. #4
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Зелена със сребристо. Малко лъскава за вкуса ми, но пък тогава много ме кефеше. Не знайно защо. Иначе модела беше як.


    Аз съм това доволното вляво.




    ПОлата беше нарязана и много удобна и проветрива.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  5. #5
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Rosskata, супер яка рокля

    Моята все още не съм я обличала и нямам снимки от балната вечер, но е нещо подобно на тази:
    http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic12_big.jpg

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Rosskata, супер яка рокля

    Моята все още не съм я обличала и нямам снимки от балната вечер, но е нещо подобно на тази:
    http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic12_big.jpg
    Яко

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Снимките, които показвам, са до кръста

  8. #8
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Снимките, които показвам, са до кръста
    Защо тъй?

  9. #9
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    хах и аз моята още не съм я обличала затова нямам снимки с нея, но цвета е подобно зеленикаво като на роската , само дето бродериите по бюстието са в златисто. иначе е от две части с корсет и пола. по корсета както вече казах има много нежни златисти бродерии, деколтето е веобразно и постепенно се стеснява колкото повече отива нагоре. полата е дълга, по мен, като от колената надолу се разширява встрани абе много си я харесвам

  10. #10
    Габитуу
    Guest
    Ооои Супер сладурски рокли показвате и описвате Аз още не съм си купила, но като си купя ще ви я покажа Чакам още.......

  11. #11
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Моята беше много интересна. Червена с маниста, пера, по мене беше, имаше цепка почти го горе(до дупето), от два различни тъмно червени плата беше. Аз много си я харесвам.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Моята все още не е готова.Ама аз ще си я шия де.Иначе е доста по-различна от останалите,които видях. (: Цвета е светъл-почти бял.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си