.

Виж резултатите на анкетата: Има ли тийнове в сайта, които имат здрав разум и осъзнават сериозността на наркотиците,цигарите, ал

Гласували
90. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    46 51,11%
  • НЕ

    44 48,89%
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 107
  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262

    За хора които нямат разум

    Нека всички НАРКОМАНИ си излеят душата!

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    КаНзАс GhEttO{Казанлък}
    Мнения
    91
    Аз пуша джоинт и кво трябва да се чувствам прокажен ли?!?
    They schools can't teach us shit My people NEED FREEDOM, we tryin to get all we can get All my high school teachers can SUCK MY DICK...!!!!

  3. #3
    Ami kato na4alo az sam na 15 {da moje i da sam malka no dosta xora sa gi ypotrebiavali na tazi vazrast}i ne py6a ne pia i ne ypotrebiavam narkoti4ni ve6testva!!!v edna dryga tema kazax 4e kogato biax na 6 edin priatel na maika mi i ba6ta mi po4ina ot rak na belite drobove i zatova sam re6ila da ne zapo4vam niamam ni6to protiv alkoxola moje po malko no smiatam 4e za men e rano vse pak i kam tova se pristrastiava 4ovek!a za narkotitcite ima li nyjda da se kazva ne6to!tova e edno ot nai golemite teglild na 21 i ne triabva da go podtceniavame!dilari ima na vsiakade !!!li4no na men sa mi predlagali treva!!!!!! nai vajnoto e da kaje6 dane mal4iu6 v takiva sly4ai!kazax na roditelite si{ togava biax na 13 }i te se obadixa na politciata kazaxa kade e raiona myu i go zalovixa!
    savetvam vsi4ki da ne zapo4vat da piat i py6at ot rano za6toto vodi do traini posledstvia i govorete s roditelite si samo te 6te vi pomognat nezavisimo dali stava dyma za narkotitci ili za ne6to drygo - govorete!!!
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които не я харесват сложи това в подписа си.

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    bravo radvam se za tebe i se radvam se naistina! Produljavai v su6tiq duh!A za alkohola samo da ti kaja ako misli6 da pie6 nali v malki koli4etsva i ti preporu4vam da ne pie6 spirtni napitki!!
    samo edno ne6to mi napravi vpe4atlenie v posta tova za 4algata.. m vseki si ima mnenie, no tova e vid ograni4enie...

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    КаНзАс GhEttO{Казанлък}
    Мнения
    91
    Викиto we да съгласен съм с теб.Баща ми постоянно ми повтаря че алкохола е загубено време и си е прав човека.Че наркотиците са голям проблем така си е.Хората злоупотребяват адски много с тях.На мен ми е много по трудно да откажа цигарите отколкото джоинта.Пуша трева като има като няма не пуша ,ходя си редовно на тренировки и тва е.



    "A za alkohola samo da ti kaja ako misli6 da pie6 nali v malki koli4etsva i ti preporu4vam da ne pie6 spirtni napitki!!"

    Че то в кой алкохол няма спирт?!??!
    They schools can't teach us shit My people NEED FREEDOM, we tryin to get all we can get All my high school teachers can SUCK MY DICK...!!!!

  6. #6
    Guest
    Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
    НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
    АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
    НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
    АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!
    ne razbiram nakude bie6

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    a za spirtnite napitki mi v birata neznam da ima spirt nito v vinoto nito v uikito ... puk neznam moje i da gle6a...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  10. #10
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    не разбирала накъде бие ..

    иска да ти каже,скъпа,че не си нито по-интересна,
    нито по-разумна,нито по-яка,нито по-пекана като трясваш
    някаква глупава тема "аз съм много яка,щото мразя наркотиците"
    и започваш да ни досаждаш с публичните изявления на твоята
    явно неосъзната и неоправдана омраза.като мразиш наркотиците,
    мрази си ги и остави олигофрените да си цъкат по веничките.

    с няколко думи: кой та бута,че са клатиш?!

    така перифразирано разбра ли го или по-простичко
    да ти го напиша?! ...

    Само като чуя "рак на белия дроб" ми се допушва....
    рок он! _\,,/

    лежи си през деня по гръб,
    нощем се обърне на една страна и това му е живота ..
    ще се моля за душите ви!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от helen4ee
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
    НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
    АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!
    ne razbiram nakude bie6
    e qvno si ogranichena

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Нови Искър
    Мнения
    37
    Аз не употребявам цигари и всякакъв такъв тип работи!!!Не виждам смисъл!Само си тровиш живота!!!

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Не пия,не пуша,не друсам...само чадя!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Викиto we
    govorete s roditelite si samo te 6te vi pomognat nezavisimo dali stava dyma za narkotitci ili za ne6to drygo - govorete!!!
    E q da pitam mama togava dali e polezno da mi go vkarnat analno
    A sega po su6testvo- da, zapoznata sum mnogo po-dobre ot teb garantiram ti s vrednostta ot narkoticite, kato samo da te svetna i alkohola i cigarite su6to sa narkotici oba4e gi upotrebqvam. Tvurdo i az predpo4itam da mi e kef i da pravq kvoto mi haresva vmesto da jiveq tupo i nakraq tolkova da se depresiram ot skukata, 4e da se samoubiq... xexe taka daje nqma da moga da se radvam 4e pone sum jivqla dulgo i zdravoslovno I moje bi imam kopleksi, no pone te sa takiva, ot koito ne se porajdat o6te. I su6to nqma kak da kaje6 4e mrazi6 ne6to koeto ne si vijdal, use6tal, 4uval i t.n., se6 se, tva be6e mnogo tupo izkazvane ot tvoq strana...
    Xexe, a kolkoto do Vikito we- kvo si misli6 4e 4i4kovcite policai sa mnogo pravedni li- xexe da be i te se drusat i te pu6at i ne zaradi nqkoi drug, ami zaradi tqh ima diluri 6ot e tolkova lesno da hvane6 dilur, prosto ne e istina e taka, ama dilurite si pla6tat se6 se... celiq monopol e svurzan s kukite i imenno te pozvolqvat taq rabota kakto kaza nqkoi "navsqkude" da se prodavat "narkotici"

    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  15. #15
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    !dilari ima na vsiakade !!!li4no na men sa mi predlagali treva!!!!!! nai vajnoto e da kaje6 dane mal4iu6 v takiva sly4ai!kazax na roditelite si{ togava biax na 13 }i te se obadixa na politciata kazaxa kade e raiona myu i go zalovixa!
    Как да се изразя тъпа си ... ти си баси малката тъпа пикла ... както и да е безмислено е то за теб няма надежда !
    инначе по темата : няма лошо някой да не опотребва алкохол , цигари , наркотични вещества и какво ли не ,уважавам тези хора , те са направили своя избор , както и аз съм направила моя и не искам никой да ме съди за него !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...
    Хората с това мислене най-често пропадат заради това че точно "уж" знаят кога да спрат ама същевременно не се усещат че то ги е завладяло! Не е нужно да ми казваш, убеден съм че си пушач и че пиеш често а кои знае и какви наркотици си взимал\а или в момента даже взимаш!

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!
    Taka zapo4vame s nai- naduhanata ot vsi4ki tuk.Taka duma po duma..
    Tupa ne sum, 6ibana i takava ne sum. putko da imam putka ama putko ne mi e imeto.. omraza izpitvam (golqma), zadnika mi e perfekten.ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS POVE4 EOT VSI4KI REGISTRIRANI OT FORUMA VZETI NA KUP za6toto ne sum nito v4era6na i moag da ti kaja 4e sum mnogo napred s materiala. Taka treva sum pu6ila, pri tova po ka4estvena i po-dobra ot koqto i da e ot pomirisanite ot teb trevi...S udovolstvie v o4ite na vsi4ki kakvo mislq, hahaa vse pak sum iskrenna do bolka, no puk nqma po4ti registrirani tuk vse sa "gosti" ... ako obi4a6 ne govori kak hodq, za6tot az obi4am sebe si i si li4i!Forumite skupa az ne visq po cql den tuka, tova e 1viq forum koito pose6tavam ahah..Ne govori z amaika mi ako obi4a6 za6toto za razlika qvno ot teb az imam uvajenie kum neq.Ne me obijdai kakto az ne go pravq pokaji pone malko vuzpitanie i ne lazi v kalta. I nikoga ne me nari4ai ograni4ena za6toto sum vuzmojno nai - NEograni4eniq 4ovek v foruma .. KAPI6???

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    не разбирала накъде бие ..

    иска да ти каже,скъпа,че не си нито по-интересна,
    нито по-разумна,нито по-яка,нито по-пекана като трясваш
    някаква глупава тема "аз съм много яка,щото мразя наркотиците"
    и започваш да ни досаждаш с публичните изявления на твоята
    явно неосъзната и неоправдана омраза.като мразиш наркотиците,
    мрази си ги и остави олигофрените да си цъкат по веничките.

    с няколко думи: кой та бута,че са клатиш?!

    така перифразирано разбра ли го или по-простичко
    да ти го напиша?! ...

    Само като чуя "рак на белия дроб" ми се допушва....
    рок он! _\,,/

    лежи си през деня по гръб,
    нощем се обърне на една страна и това му е живота ..
    ще се моля за душите ви!

    S ima razlika mejdu men i teb tova e qsno, no e qsno i 4e e ogromna!Ti 6te napi6e6 svoq tema i post za da te zabelejat i da ti oburnat maaaaaalkoto vsimanie, koeeto dori ne polu4ava6 v vas.Dokato pri mene az sum pusnala taq tema za da vidq ima li hora, koito NE SA KATO TEB..
    Nqma nujda da pokazvam na koito i da bilo tuk 4e sum razumna, umna, qka, pe4ena i t n az tezi ne6ta si gi znam za sebe si..Celta mi e da vidq dali ima o6et svestni lica, dali ima hora koito osuznavat ne6tata taka, taka 4e moq rabota si e dali da pi6a takava tema i za6to da q pi6a. Ti ako iska6 otgovarqi, ako nqma kakvo pozitivno da kaje6 ne govori

  20. #20
    helen4ee мн ме кефиш продължаваи в същия дух! {}а аз исках да попитам защо като някои пусне някаква тема и на някои е интересна а на други не защо задължително трябва да го увикате!!! МН се праите на интересни а всъщност не сте нищо повече от хора така че АЙДЕ МОЛЯ МОЛЯ НАДУВКИТЕ ДА НЕ ПИшАТ В ТЕМИТЕ ЗА шИБАНИТЕ СИ ТЪПИ МНЕНИЯ ПО ТЕМИТЕ И ДА ГЛЕДАТ ДА ОКЕНДЗАТ ВСЕКА ЕДНА ТЕМА! аре гледаите та ме овикайте и мене и покажете колко можете да ме увикате и да покажете на всички колко мн ми падате под нивото ай със здраве...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Аз съм със здрав разум.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  22. #22

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    Whiskass ima6 respekt kum men kakto vijdam.Ne iskam da te sudq, ne iskam i da kazvam kakvo sum i ne sum pravila.Ako te obvinqvah za tova koeto si 6tqh da sum jalka kartinka kato vsi4ki ostanali...no vsu6tnost az znam 4e pove4eto hora sa takiva, promiti sa vi totalno mozucite kakto i moq.. no kakvo da se pravi.Ti ili koitro i da e ot upotrebqva6tite narkotici ne ste vinovni za tova koeto ste, kakto kazav ve4e sledstvie ste ot pri4inata, koqto s ekrie v roditelite vi, ob6testvotot, priqtelite, lubovta...
    NE SUDQ NIKOI , s radost bih pomognala na nqkoi koito poiska pomo6t. No 4ovek e suzdaden da se ka4va po stulbata na gore, a ne da sliza dolu kum kalta!
    So if you are in sight and the day is right
    She’s a hunter you’re the fox
    The gentle voice that talks to you
    Won’t talk forever
    It’s a night for passion
    But the morning means goodbye
    Beware of what is flashing in her eyes
    She’s going to get you

  23. #23
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...
    Хората с това мислене най-често пропадат заради това че точно "уж" знаят кога да спрат ама същевременно не се усещат че то ги е завладяло! Не е нужно да ми казваш, убеден съм че си пушач и че пиеш често а кои знае и какви наркотици си взимал\а или в момента даже взимаш!
    Всъщност да ти кажа - единственото нещо, което съм пробвала досега са амфетите и не мисля да продължавам с тях. Всъщност не пия много, пуша доста и коз, но за другите неща мисля да ги опитам - без херца /пък ако нещо се обърка и ми хареса даден наркотик има няколко човека, които за нищо на света не биха ме оставили да пропадна/... Всъщност прекалено много се отклоних! Мир
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    Цитирай Първоначално написано от helen4ee
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!
    Taka zapo4vame s nai- naduhanata ot vsi4ki tuk.Taka duma po duma..
    Tupa ne sum, 6ibana i takava ne sum. putko da imam p***a ama putko ne mi e imeto.. omraza izpitvam (golqma), zadnika mi e perfekten.ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS POVE4 EOT VSI4KI REGISTRIRANI OT FORUMA VZETI NA KUP za6toto ne sum nito v4era6na i moag da ti kaja 4e sum mnogo napred s materiala. Taka treva sum pu6ila, pri tova po ka4estvena i po-dobra ot koqto i da e ot pomirisanite ot teb trevi...S udovolstvie v o4ite na vsi4ki kakvo mislq, hahaa vse pak sum iskrenna do bolka, no puk nqma po4ti registrirani tuk vse sa "gosti" ... ako obi4a6 ne govori kak hodq, za6tot az obi4am sebe si i si li4i!Forumite skupa az ne visq po cql den tuka, tova e 1viq forum koito pose6tavam ahah..Ne govori z amaika mi ako obi4a6 za6toto za razlika qvno ot teb az imam uvajenie kum neq.Ne me obijdai kakto az ne go pravq pokaji pone malko vuzpitanie i ne lazi v kalta. I nikoga ne me nari4ai ograni4ena za6toto sum vuzmojno nai - NEograni4eniq 4ovek v foruma .. KAPI6???

    прекрасно, че се възприемаш по този начин..
    ще ти кажа само, че освободеният от предразсъдаци човек приема и уважава чуждото мнение..
    добре, ти не употребяваш.. опитала си, не ти е харесало.. добре
    но това не означава, че трябва да съдиш хората, които употребяват
    всеки сам отговаря за действията си, сам решава какво да прави с живота си и никой няма право да го съди за избора му..
    какъв е смисъла да се бъркаш в живота на другите и да ги квалифицираш като "наркомани" и "пропаднали"?
    и още нещо.. всичко на този свят има две страни.. няма нищо, което е само хубаво или само лошо.. точно в това се състои избора - преценяваш за себе си какво ти отнема и какво ти дава "дрогата" и си решаваш..
    моят избор си е мой.. твоят е твой..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  25. #25

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262
    Ne bih iskala da se povtarqm, no qvno e nalojitelno!Nqmam za cel da kritikuvam i sudq koito i da bilo!Ne me gree kakvo vie pravite, stiga da ne stignete da mi burkate moite planove i moeto spokoistvie.Mrazq narkomanite, daaaaaaa pri tova mnogo, sme6noto e 4e vsi4ki ste kompleksari( ne kritikuvam kazvam istinata kakto vsi4ki hora na tozi svqt, NO celta e da ne izbiva6 kompleksite si i da pokazva6 na horata 4e nqma6 takiva.A po na4inapo koito vie( drusa6tite se) si gi izbivate pokazvate 4e ste o6te po kompleksirani i o6te i o6te... Kakto i da e az sum si jiva i zdrava vie puknete na 20 ako iskate
    So if you are in sight and the day is right
    She’s a hunter you’re the fox
    The gentle voice that talks to you
    Won’t talk forever
    It’s a night for passion
    But the morning means goodbye
    Beware of what is flashing in her eyes
    She’s going to get you

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си