.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: racete..

  1. #1
    drus_drus
    Guest

    racete..

    ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ми с епилатор не знам...аз пробвах с Кола маска и още след първият път вече изтъняха супер много и дори и да не съм си ги махала пак почти не се виждат.

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    BG Haskovo
    Мнения
    80
    Az si gi maham s kola ot mn vreme
    1 - super qko e
    2 - istanqha mnogo
    3- ne boli
    Nikoga ne prikrivai 4uvstvata si Kogato si 6tastliva - otdai im se! Kogato ne si - prejivei gi! "Ne se vprqgai v jivota i bez t`va nqma da izlezi6 jiv ot nego"

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    i kvo kato mi e nepodhodq6t razmera na avatara :D
    Мнения
    318
    Аз съм ги махала и с епилатор- не са станали по черни, даже изтъняха и доста по на рядко започнаха да излизат, но колата маска е по- добро решение
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  5. #5
    sweet_escape_fff
    Guest

    Re: racete..

    Целуфквам Ви всички.Аз съшо имах такова питане както автора на темата за което му благодаря че я е пуснал. А искам да попитам дали и останалите момичета си махат космите по бедрата и колко често се налага око се ходи тана на козметик с кола маска.

  6. #6
    s epilator iztanqvat opredeleno no az ti prepora4vam da otide6 na kola maska za ryce az hodq ot 2 godini i imam stra6no malko kosmi mnogo na rqdko rastat i sa stra6no tanki taka 4e otidi na kozmetik
    uspeh ot men

  7. #7
    аз няколко пъти(2-3) ги махнах с бръсначка и мн се учудих защото може би чак след около седмица пораснаха пак но сега не мисля да го правя пак.а да питам с епилатор боли ли много?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Така,ако си ги махнеш с епилатор ще ти излезнат подкожни косъмчета и седят ужасно.От друга страна-ще ти бъдат гладки само 1 седмица .Според мен е по-добре да си ги махнеш с кола маска-първите пъти ще боли,но после ще свикнеш...а резултата-2 седмици меки и гладички ръчичкии \/
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  9. #9
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    Така,ако си ги махнеш с епилатор ще ти излезнат подкожни косъмчета и седят ужасно.От друга страна-ще ти бъдат гладки само 1 седмица .Според мен е по-добре да си ги махнеш с кола маска-първите пъти ще боли,но после ще свикнеш...а резултата-2 седмици меки и гладички ръчичкии \/
    Iskam da te pitam ti ot lichen opit li goworish za epilatora?
    Zashtoto az pyrwiq put si gi mahnah kosmite sys kola maska,w domashni uslowiq,ne beshe bolka za umiralka,a sled towa zapochnah da si gi maham s epilator,weche godina stana,nqmam problemi s podkojni kosumcheta.Samite kosumcheta iztynqwat,zapochwat da rastat po na rqdko i taka ...

  10. #10
    А освен кола маска тея лепенки на Вийт стават ли и за ръце или са по ефикасни за крака?!???

  11. #11
    Guest
    kato govorite za kola maska kakvo imate v predvid : otivate na kozmetik prez sedmica ili si kupuvate gotova i si q pravite sami ? i o6te edin vypros ot aptekite li se vzima kola maska ili ot kyde ?? 10x

  12. #12
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Ами Според мене Тези на Аптеките не са ефикасни Много може и сам да си ги махнеш не е задължително на козметик но е препоръчително

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    София
    Мнения
    227

    Re: racete..

    Цитирай Първоначално написано от drus_drus
    ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?
    Mi na mene mi iztabqcat sas epilatora

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311

    Re: racete..

    Цитирай Първоначално написано от drus_drus
    ako si mahna kosmite po racete nqkolkoo pati s epilator kvo shte stane? shte iztaneqt ili shte stanat oshte po cherni i gadni? ili nishto...?
    kvo moje da stane-6e gi nqma ,posle pak 6e porasnat i nakraq po4ti iz4ezvat

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    i kvo kato mi e nepodhodq6t razmera na avatara :D
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kato govorite za kola maska kakvo imate v predvid : otivate na kozmetik prez sedmica ili si kupuvate gotova i si q pravite sami ? i o6te edin vypros ot aptekite li se vzima kola maska ili ot kyde ?? 10x
    "през седмица"?! На кола маска се ходи 1 път на месец- просто ръцете ти си остават гладички и мекички поне 2 седмици. А другия вариянт за който питаш е домашна кола маска- от аптеките се купува, обаче не съм ползвала и не знам колко е ефикасна
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    според мен кола маската е по-доброто решение

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си