.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Гъбички по пениса

    Здравейте.Аз съм момче на 16 години.Имам следният пробелм.От известно време имам малки червени по главичката на пениса и ме сърби от време на време.При мастурбиране тези точеци увеличават размера си и цялата главичка на пениса се покрива със ситни червени пъпчици супроводено със страшно сърбене по време на еакулация.Ходех на доктор и ми каза че това са гъбички и ми даде една паста за мазане и да си пражя баня със калиев пернамганат,но жече 2 седмици никаква файда.Моля помогнете.

  2. #2
    1.Връщаш се при доктора и казваш,че не помага.2До колкото знам тея заболявания се лекуват дълго време.Не бързай все пак..

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Пак се консултирай, за 2 седмици 100% трябва да има поне малко подобрение.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Или доктора трябва да ти смени лечението, или ти не си го провел както ти е казано (защото е малко вероятно само с един крем да ти е предписан) или си смени лекаря!!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    А някой може ли да ми каже в какъв срок най-много се използва калиевия пернаманганат,защото мисля да продължа да си правя бани с него по продължително жреме докато има ефект?>:

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Гъбички по пениса

    Цитирай Първоначално написано от Мустачков
    Здравейте.Аз съм момче на 16 години.Имам следният пробелм.От известно време имам малки червени по главичката на пениса и ме сърби от време на време.При мастурбиране тези точеци увеличават размера си и цялата главичка на пениса се покрива със ситни червени пъпчици супроводено със страшно сърбене по време на еакулация.Ходех на доктор и ми каза че това са гъбички и ми даде една паста за мазане и да си пражя баня със калиев пернамганат,но жече 2 седмици никаква файда.Моля помогнете.
    пиши на ЛС, в "ефир" не бива да се предписват медикаменти

  7. #7
    ГацоБацов
    Guest
    Аз имам някакви неща отдоло по кожичката на пениса и незнам какво е някой може ли да ми каже не6то???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си