.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: obezkosmqvane?

  1. #1

    obezkosmqvane?

    Искам да ви питам кола маската ли е наи-добрия метод за обезкосмяване на триъгълника????Аз използвам бръснач,но ми омръзна и сега е важно да намеря друг ефикасен начин!!!Ако ползвам крем депилатоар колко дни няма да ми излизат косъмчета???А мога ли сама да си направя кола маска??????Благодаря ви предварително!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    tam kudeto buinata treva pokla6ta divite lista
    Мнения
    311

    Re: obezkosmqvane?

    Цитирай Първоначално написано от the dark angel
    Искам да ви питам кола маската ли е наи-добрия метод за обезкосмяване на триъгълника????Аз използвам бръснач,но ми омръзна и сега е важно да намеря друг ефикасен начин!!!Ако ползвам крем депилатоар колко дни няма да ми излизат косъмчета???А мога ли сама да си направя кола маска??????Благодаря ви предварително!!!
    s perfektna to4nost li da ti kajem sled kolko dni nqma da porasnat?!

  3. #3
    Guest
    Абе ако нямаш какво да кажеш по темата по добре си трай!!!Наистина искам помощ а не безмислените коментари на някои!

  4. #4
    По-добре с кола маска ги махай,но първия път е най-добре да се отиде на козметик.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Da, mili4ka, az su6to te suvetvam da ide6 na kola na kozmetik purvona4alno.. moje bi 6 te zaboli 6toto vse pak si gi bruznala, no pone purviq put otidi na kozmetik i otide6 li - NE GI BRUZNI POVE4E!!! Za6toto ako pak otide6 na kozmetiki nqma d ima nikakva razlika, v smisul bolkata 6te e su6tata, a nali celta e d uredeqt.. sled tva davai s epilator ili v kraen slu4ai s pinseta. s pinseta e super dosadno, no e po-dobre ot depilira6t krem i samobrusna4ka \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си