.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073

    The Best Freestyle xeкар в света..???

    Здравейте, сладурковци!
    Сорка, че пускам специална тема за това, но просто не мога да се сетя как се казваше наи-добрия хекар в света.. та искам да ви помоля да ми хелп-нете да намеря нещо в интернет за това.. не се сещам за името.. плс хелп!
    Иначе на английски в Google може да се намери нещо за хека.. като се напише Hacky sack, Freestyle Footbag, Footbag.. не че това мн ще помогне, защото търсих в нета наий-добрия хекар с помощта на тези думи, ама.. останах си на сухо, затова моля да ми хелп Мерси предяарително

    П.S. Ако намерите нещои за най-добрите хекари и в БГ постене тук плс, няма да ви се разсърдя

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Вашек Клода
    Vaclav-Vasek Klouda
    сори нямам чешка азбука на клавиатурата

    А какво те интересува за Българските фрийстайлъри?днес го видях бившия най-добър ...хойше по задачки с жена си.

  3. #3
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    A! Jamalska Точно на теб се надявах
    щМи нищо конкретно, в смисъл просто искам да си намеря инфо да прочета за тия хора за хекарите Аз супер мн се рарибих по хека и сега се уча, аз нали бях пуснала тема тук за съвет какъв хек да си намеря и си взех именно от този Недялко, за когото ти ми каза

    Аз сега искам да се науча да играя, ама няма с кого да играя.. таа.. исках да те питам.. понеже намерих един др форум.. www.359hiphop.com и там мисля, че ти си регистрирана, в смисъл там има една Джамалска и мисял, че си именно ти???
    Таа там ти беше споменала къде се събирате да цъкате хекче, та исках да те питам дали ще е мн нахално някой път да ви навестя.. мн ли ще се натрапя? и още ли се събирате там..? и кога, в смисъл в колко часа? Ако иска6 на лична ми кажи.. мн ще се радвам И мн ще се радвам ако ме приютите при вас някой път да се уча да хекам

    10х мн за инфото До скоро

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мда модеро там съм аз
    Мммм то сега е студеничко за фрийстайл на открито...ама кръгчета бол така ч минавай на пметника...Ако някой път ще ходим само за кръгче пак ще ти кажа
    Щото залата е спряна...ноу мъни,ноу плеяз

  5. #5
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    да, аз и на кръгчета съм навита Само да се науча поне малко да играя Ми то сега като се стопли предполагам, че ще сте там..? оки, айде плс ако верно не съм мн нахална кажи ми кога ще сте там и ще се опитам да намина

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Еее, от колко време не съм цъкал си е***о м*****а. Ако си идвам лятото, май ще почвам от начало. Едно и сигурно- ще има с кой да цъкам.

  7. #7
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Еее, от колко време не съм цъкал си е***о м*****а. Ако си идвам лятото, май ще почвам от начало. Едно и сигурно- ще има с кой да цъкам.
    Ох, ама разбира се! Много ще се радвам супееер, аз и без тва си търся някой, с когото да цъкам Супер, ако и Джамалска ме приеме някой път да и подосаждам..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Хах и аз съм начинаеща да ви се похваля

  9. #9
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Ей, супер Ми аре някой път да се съберем и да се учим???

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Цитирай Първоначално написано от SpAcE_LaDy
    Ей, супер Ми аре някой път да се съберем и да се учим???
    Ако прехвръкнеш до Кз нямам нищо против

  11. #11
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Хаха, ми едва ли.. а ти няма ли да прехвръкнеш до сф? Айде де, ще се учим заедно, голям съм инвалид

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Абее аз си фащам влакчето и си отивам на Добрич така че може да се видим след сряда като се върна....може да ритаме великденско яйце

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си