.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Физическа сила

    Хи алл. Искам да ви питам колко е нормално да се вдига от лежанка за момче на 16 годишна възраст? Говориме да се правят серии (5-6 серии например). А също така и за гръб и бицепс по колко е нормално (пак става дума за 5-6 серии). Очаквам компетентни мнения, сериозни Благодаря за вниманието.

  2. #2

    Re: Физическа сила

    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Хи алл. Искам да ви питам колко е нормално да се вдига от лежанка за момче на 16 годишна възраст? Говориме да се правят серии (5-6 серии например). А също така и за гръб и бицепс по колко е нормално (пак става дума за 5-6 серии). Очаквам компетентни мнения, сериозни Благодаря за вниманието.
    не гледай колко дигаш а дали ги правиш правилно гледай това е по важно

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  3. #3
    Правя ги много добре, просто питам какви са вашите наблюдения

  4. #4
    МНОГО ПОВТОРЕНИЯ С МАЛКО ТЕЖЕСТ
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009

    Re: Физическа сила

    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Хи алл. Искам да ви питам колко е нормално да се вдига от лежанка за момче на 16 годишна възраст? Говориме да се правят серии (5-6 серии например). А също така и за гръб и бицепс по колко е нормално (пак става дума за 5-6 серии). Очаквам компетентни мнения, сериозни Благодаря за вниманието.
    Зависи колко килограма си, колко си висок, какъв стаж имаш. Не може да се отговори еднозначно на въпроса ти, а диапазона за "нормално" е доста голям.

  6. #6
    Стаж: начинаещ. Възраст 16, телесна маса: 60 кг, височина 180см. А и още нещо: Ultimat Whey Gainer дали е добър, и ако може да ми препоръчате по-добър за цена около 10-15 лв на опаковка от 500гр.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Стаж: начинаещ. Възраст 16, телесна маса: 60 кг, височина 180см. А и още нещо: Ultimat Whey Gainer дали е добър, и ако може да ми препоръчате по-добър за цена около 10-15 лв на опаковка от 500гр.


    Ultimat Whey Gainer това за нищо не ставапо добре Pro Gold 90

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Стаж: начинаещ. Възраст 16, телесна маса: 60 кг, височина 180см. А и още нещо: Ultimat Whey Gainer дали е добър, и ако може да ми препоръчате по-добър за цена около 10-15 лв на опаковка от 500гр.
    Около 50кг в серия е нормално според мен, но силата идва с времето. Най-важно е да продължиш да тренираш и резултатите няма да закъснеят.
    Колкото до гейнера, който си избрал, е загуба на пари според мен.
    Pro Gold 90 е тотален боклук. Да вземеш българска хранителна добавка трябва да си честно казано оптимист/непукист/идиот. Първо не отговарят на никакви хигиенни норми, второ са некачествени и съдържанието им не отговаря на посоченото на кутията.
    Препоръчвам ти да избереш фирми като Ultimate Nutrition, Biotech или някоя американска. Първите две са по-евнити, протеина е около 20-30лв. Ако пък посъбереш пари вземи най-доброто- Optimum Nutrition 100% Whey. Струва около 90лв за 2кг.

  9. #9
    Голям фен Аватара на PR0
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Gerena
    Мнения
    520
    така е да! Български протеин - НЕ!!! Не сам си взимал и нямам намерение да си взема. Ако ще си взема протеин той ще е немски или американски.

  10. #10
    Гейнъра е на JC Nutrition, Хората казват че е бил добър.

  11. #11

    Re: Физическа сила

    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Хи алл. Искам да ви питам колко е нормално да се вдига от лежанка за момче на 16 годишна възраст? Говориме да се правят серии (5-6 серии например). А също така и за гръб и бицепс по колко е нормално (пак става дума за 5-6 серии). Очаквам компетентни мнения, сериозни Благодаря за вниманието.
    Зависи колко килограма си, колко си висок, какъв стаж имаш. Не може да се отговори еднозначно на въпроса ти, а диапазона за "нормално" е доста голям.
    Podkrepqm te 100 % s tova koeto kaza nz dali ima po-vajno ne6to! makar 4e vs e ot zna4enie pri takiva silovi uprajneniq 6tot akko krivne6 i malko ili nepravilno pravi6 up-ta moje6 da se usakati6
    dano ste haresali otgovora. :P
    YOU CANT SEE ME!!!

  12. #12

    Re: Физическа сила

    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    Хи алл. Искам да ви питам колко е нормално да се вдига от лежанка за момче на 16 годишна възраст? Говориме да се правят серии (5-6 серии например). А също така и за гръб и бицепс по колко е нормално (пак става дума за 5-6 серии). Очаквам компетентни мнения, сериозни Благодаря за вниманието.
    Хах... колко е нормално.Всеки човек е различен и едно е нормално за един, а друго за друг.Познавам 16 годишни дето правят десятка със 120 кг, познавам и такива дето не могат да си вдигнат раницата.Така че няма таблица с точни резултати

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от SoulCrewHools
    МНОГО ПОВТОРЕНИЯ С МАЛКО ТЕЖЕСТ
    Ti lud li si,za masa i sila ot 1-6 powtoreniq.
    Никой не може да ти даде това,което аз мога да ти обещая.

  14. #14
    Zavisi ot teloslojenieto i moskulaturata ti moje da si an 16 no da ima6 golqma muskolna masa s golemi kosti moje id a si hurbav i dori losta da ne digne6 zavisi si ot samiq tebe

    I worship His Shadow!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от SoulCrewHools
    МНОГО ПОВТОРЕНИЯ С МАЛКО ТЕЖЕСТ
    Ne,tova e glupost po tvoita logika moga da si digam losta po 100 puti no nqma da ima efekt a i e nepravilno da se natovarva6 !

    I worship His Shadow!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си