.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    За храната в даскало и неразбиранията на учениците!!!

    Седя и си мисля защо когато някой яде пица, тостер, баничка, мит с кремвирш, милинка, сиренка, фавла, чипс, снакс, кроки, айрян, и т.н, никой не му обръща внимание. А веднага когато някой изкара я ябълка, банан, круша, краставица, домат, пресен лук, салата в кутийка, мандарина, портокал, кайсия и всички започват "оле глей го тоя кво носи".. дрън дрън.. супер тъпо е, според мен.
    Е, напоследък, реших, вместо да се тъпча с нездравословни храни от лафката и околните магазинчета около даскало, да си нося някакви плодове и зеленчуци от вкъщи и да си ги ям в даскало, също така не пропускам да си взема шишето-литър и половина-минерална вода и отпрашвам към даскало. И като си извадя, примерно ябълката, и всички ме гледат супер странно и се смеят някви.. то по-скоро аз би трябвало да им се смея, щот те се тъпчат със супер малоумни закуски и т.н.
    Добре, защо се получава така?! Защо вместо около даскало да продават здравсловно ядене, те продават разни тестени буклуци с мръвка?!?!?! И защо е възприето в даскало да се тъпчиш с такива работи?!?!?!??!?!??!?!?!

  2. #2
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Странно. В нашия клас е напълно нормално да си носиш плод. До нас е пазарчето и редовно момичетата си купуват плодче. Виж зеленчуци никой не си е носил и нз как биха реагирали.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    пропаганда........ може и налудничаво да звучи обаче тези храни, които ти споменаваш май са по-скъпи и за тва ги продават масово... нз с кво друго да си го обясня......
    аз например си нося ябълки редовно на училище и никой не ме гледа странно, нито ми се смеят хората. зависи къде си попаднала и от възрастта на съучениците ти също зависи, щото като са някви малки още си нямат и идея що е то здравословна храна и въобще не се замислят с какво се тъпчат.

  4. #4
    MACKA prez no6ta
    Guest
    Moje bi ti se presmivat za6toto nqmat dostata4no informaciq za hraneneto i tova ,4e ti qde6 ne6to razli4no im se vijda strano.Bravo tova 4e si re6il da qde6 zdravoslovno e mnogo hubavo.Az si kupuvam tova koeto mi se qde na momenta.

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от mila_pila
    зависи къде си попаднала и от възрастта на съучениците ти също зависи,
    Ами да, аз съм 8ми клас, но съм с две години по-голяма от тях, обаче и познатите ми от 10ти-11ти клас също много ме ебават хахаха
    е кво да се прай, важното е, че съм си добре, пък който иска, нека се тъпче с другите "вкусотий"

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Аз си нося чесън

  7. #7
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Не са по-евтини. При нас един банан е към 50-стотинки, което е пакетче и половина солети, а със солетите се наяждам поне аз повече Или един кроасан и съответно са равни.
    Цените са горе-долу равни.

  8. #8
    Аватара на Manic_Panic
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Behind You... BOO o_O
    Мнения
    211
    Аз лично посмъртно не мога да се наям с някакъв плод или солети... джоб с шницел рулзззз

    ПП. от нашия клас повечето си носят плодове и това не прави особено впечатление на някой... ниокй на никого не се подиграва

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Колко ми се смяха, когато в автобуса на една екскурзия си заръфах моркови...ама по-добре моркови, отколкото чипсове...

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Ахахах баси смотаняците..в нашия клас едно момиче е на диета и всеки ден си носи ябълки,портокали...Че и тиквеник Но просто ние си е знаем че е такава и ще е ненормално да я видим със сандвич Кво лошо има да ядеш ябълка напр.?Или тия от твоя клас не са смъртни и за тях тва е селска храна?...

  11. #11
    Guest
    axaxax PRosto e kato nepisan zakon . taka si mislq az

  12. #12
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Нося си банан, ябълка, кислеми млека и каквото се сетите, ям си ги в кафето и не ми пука. От класа ми са свиклали и нищо не казват защото знаят, че имам проблеми с коремчето, а останалите...някви пикли малко странно ме гледат, ама не ми пречат. Както казва авторката, те ядат боклуците, аз трябва да им се смея. Когато някой е решил или му се налага да се храни здравословно, няма нищо лошо, дори обратното хубаво е(е хубаво е, ако не е защото ти се налага заради здравословни проблеми де).
    Сега като се замисля от доста време не съм си носила такива храни от вкъщи... Все си закусвам в нас и после хапвам някое шоколадче там или нещо такова.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Че то ние по едно време и лъжици си носехме

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Всичко е плод на обкръжението. Защо за мен не е ненормално да ям ябълки и портокали и ако ме видят така в Консерваторията, никой нищо няма да ми каже и да ми се 'изсмее'?!
    Такава ти е средата - ограничена

    Като не ти харесва - събирай се с по-улегнали личности

  15. #15
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Въобще да не ти пука и да не ти прави впечетление.Те после ще затлъстеят от тези толкова вредни храни, не ти.

  16. #16
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Всичко е плод на обкръжението. Защо за мен не е ненормално да ям ябълки и портокали и ако ме видят така в Консерваторията, никой нищо няма да ми каже и да ми се 'изсмее'?!
    Такава ти е средата - ограничена

    Като не ти харесва - събирай се с по-улегнали личности
    В училището няма как да си избира класа, който я заобикаля.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Ми и при нас е същото..за тфа не посмявам да си зема нито плод нито нещо друго..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  18. #18
    На ния, на които са им се смяли като са яли банани/моркови и други предмети с подобна форма да не се чудят защо им са се смяли.
    Не е заради това, че е плод (зеленчук).
    бан по ип и профил
    заобикаляне на бан + нови нарушения

  19. #19
    хах една от класа 1 път си донесе шунка ама шунка,не на филия а така взета от магазина Банани много хора си купуват ,на мен не ми е мн приятно да гледам как се храносмила особено една дето се влачи с нас тя първо огризва най-горния...слой и после остави банана без обелка и кльопа като прасе А вече не съм виждала някой да си носи пресен лук или чесън,ся може мн да го е обичал ама ше потърпи там половин ден без да хапне

  20. #20
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от Мo6nо
    На ния, на които са им се смяли като са яли банани/моркови и други предмети с подобна форма да не се чудят защо им са се смяли.
    Не е заради това, че е плод (зеленчук).
    Е, не е толкова смешна пък формата. Това са нормални неща, а тея които се смеят са инфантили. Не намирам за смешно да се яде банан, краставица или друго продълговато нещо...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Аз нямам проблем ако някой хора си напрайм партия: зимаме половин хляб, майонеза и кренвирши...Другите само гледат и им се прияжда

  22. #22
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    ооо,аз като ходих на училище редовно или си носих от вкъщи някакъв плод или зарзават или си купувах от Плод и зеленчука до даскало.никoй не ме е гледал странно,а и много момичета го правеха - я някоя на диета,я някоя,на която и е втръснало от въпросните сандвичи и банички с косъм от продавачката с мустака ..не виждам защо при теб го намират за странно
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    Всичко е според зависи хората и средата.
    В бившото ми училище в павильончетата продаваха и банани, ябълки, кисело мляко, хляб, кремвирши . Като се замисля никога не е било смешно или пък подигравателно някой да си вземе въпросните неща. Дори в сегашното ми училище всеки ден си нося плодчета и първия ден ме изгледаха странно и вече свикнаха. Важно е ти да не се притесняваш, както някой каза преди теб че не яде плодове на училище заради простаците... Все пак те са в загуба, а не ти. Не се притеснявай и като ядеш плод/зеленчук не се оглеждай като все едно си откраднала нещо или правиш нещо което не трябва, дръж се нормално.
    П.П. За продълговатите плодове/зеленчуци си зависи по начина по който подхожда момичето към тях
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  24. #24
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ох! Аз се усещам, че нещо много често почнах да започвам темите с "когато бях в Холандия" но доста неща видях и научих там та...
    Когато бях в Холандия и ходех съответно на даскало това беше едно от първите ми огромни впечателния...абсолютно обратното на тук. През междучасието всеки си вади от чантичката домашно направени двойни сандвичи в пликче или спецална кутия за сандвичи и почват да си кусат Както може вече и сами да се досетите не се ограничаваха само до това...почти винаги сандвичите бяха съпроводени с плод и някфо сокче купено предварително на едро
    От своя страна гледаха адски странно и даже завиждаха, когато някой си купуваше нещо от съответната лафка. Но това вече е по други причини а именно, че беше доста скъпо и едва ли не само гъзарите и паралиите консумираха неща от там...
    Некфи невероятни разлики в това отношение...
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  25. #25
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Така се получава защото си различна .. в нащо даскало не е така ... там ако един си купи нещо ае половината класове вече го ядат тъпо да... В гимназията попринцип не се уважават различните , което е глупаво но факт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си