.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368

    Колко е глобата за изгубена лична карта?

    Колко е глобата за изгубена лична карта?
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Баба ми преди 1-2 години и откраднаха чантата и в полицията й искаха 20 лв за нова лична карта. После намериха чантата и не се наложи от нови документи. Но глоба няма,просто трябва да си изадеш нова незабавно.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368
    Да де тва имах предвид само че има ли разлика между баба ти и мен защото съм на 15 години или не?
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Ми за теб може даже 10 кинта да е ,ама не съм сигурна. Мисля че е 20 за всички ,за издаване на дубликати на документ.

  5. #5
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Брат ми си я загуби на един купон и като ходи да си извади нова нищо не са му искали

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Абееееееееееее, като идеш да подаваш документи за нова лична карта, няма да казваш/напишеш, че си я изгубил , защото наистина има глоба за игубена лична карта.
    Като отидеш да попълваш формуляр за нова лична карта, ще напишеш, че са ти я откраднали!
    Но щом си под 16г., мисля, че и да си я изгубил.. нямат право да ти налагат глоба.
    Да, май беше така.. а след 16г. за изгубване е 20китна..
    оф, малко си противореча, но ей така информативно не казвай, че си я изгубил!

  7. #7
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    аха, задължително кажи, че са ти я откраднали, защото ако кажеш, че си я изгубил, ще има глоба...един приятел така се прееба
    Boots and braces don't make racists!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    аха, задължително кажи, че са ти я откраднали, защото ако кажеш, че си я изгубил, ще има глоба...един приятел така се прееба
    аз като човек с опит, който губи 2 пъти лична карта ще ти кажа
    ако я пишеш открадната - се започват разни процедури и ще чакаш 1-2-3 месеца , докато чакат да ти я намерят , пишат се един милион молби и разни такива простотии ...
    затва кажи ,че ти е изгубена - щом ти е за 1ви път даваш 10 лева и не се занимаваш с глупости..

  9. #9
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    хъх...аз съм човек с опит, който веднъж е губил лична карта...казах, че са ми я откраднали и съм била в друг град в градския транспорт...и оная каза еми хубаво ше ти напраим нова еди-колко си пари(щото като си вадиш втора лична карта така или иначе се плаща) и всичко беше ок
    Boots and braces don't make racists!

  10. #10
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Da, az su6to si q izgubih moqta lqtoto na edna peika na pl.Batenberg.. posle se vurnah do tam i q nqma6e, samo portmoneto mi be6e tam.. mn interesno, qvno ne sa go vidqli (e, to i bez tva be6e edno golqmooo)
    ama kakto i d e.. posle otidoh d si izvadq nova li4na karta, trqbva6e da se populni edn formulqr li e kvo e, kudeto da opi6e6 kak si q zagubil i sled edna sedmica imah nova karta.. ne sa mi iskali ni6to, osven normalnite ari za izkarvane na li4na karta.. okolo 10na leva, ama kato globa - ni6to..
    A i o6te ne6to, ako snimkata ti na li4nata karta, koqto e zagubena, e po-stara ot 6 meseca 6te ti iskat nova snimka.

  11. #11
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Аз моята я загубих преди няколко месеца. Нямам 18 още. Казаха ми, че глобата за изгубена лична карта е доста голяма, затова излъгах, че са ми я откраднали. Взеха ми само 7 лева за издаването на новата
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Кажи, че ти е изгубена най-добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си