.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    mslekso
    Guest

    Имам проблем с препуциума!

    Здр. на 23 години съм. По принцип никога съм нямал проблем със забелването, винаги с лекота го забелвам, но напоследък започна да се зачервява и самия препуциум леко се стесни около главичката и започна леко да ме боли. Отидох на лекар, каза ми че вероятно имам гъбички и ми изписа Clotrimazol. Мазах няколко дни, но нямаше голям ефект. След 1 седмица отидох на друг лекар, той каза същото и ми изписа Exoderil, вече 1 седмица мина и пак почти няма подобрение. Някой ако е имал подобен проблем или може да помогне с опит ще се радвам да сподели. Разчитам на сериозни мнения, тъй като проблема наистина ме притеснява.

  2. #2
    Guest
    аз имам подобен проблем и подозирам, че и аз имам гъбички. другата седмица ще отида да ме прегледат и като ми кажат какво е ще кажа и на тебе. иначе къде си бил на преглед? по-добре ползвай частните кабинети на венеролозите, че иначе ти ебават майката с умишлена некомпетентност (от личен опит ти го казвам).

  3. #3
    mslekso
    Guest
    Само че не е гаранция, че проблема е един и същ, и все пак кажи, може да ми помогнеш така

  4. #4
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Имам проблем с препуциума!

    Цитирай Първоначално написано от mslekso
    Здр. на 23 години съм. По принцип никога съм нямал проблем със забелването, винаги с лекота го забелвам, но напоследък започна да се зачервява и самия препуциум леко се стесни около главичката и започна леко да ме боли. Отидох на лекар, каза ми че вероятно имам гъбички и ми изписа Clotrimazol. Мазах няколко дни, но нямаше голям ефект. След 1 седмица отидох на друг лекар, той каза същото и ми изписа Exoderil, вече 1 седмица мина и пак почти няма подобрение. Някой ако е имал подобен проблем или може да помогне с опит ще се радвам да сподели. Разчитам на сериозни мнения, тъй като проблема наистина ме притеснява.
    точно в твоя случай баналния иначе проблем с микозата може да се окаже сериозен и това налага отговорен подход към проблема.

    проблемът се корени във фразата "каза ми че ВЕРОЯТНО имам гъбички..." ....

    ей така "на око" е повече от вероятно напусто да си харчите парите, без значение колко лекари ще смените......

  5. #5
    Guest

    Re: Имам проблем с препуциума!

    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от mslekso
    Здр. на 23 години съм. По принцип никога съм нямал проблем със забелването, винаги с лекота го забелвам, но напоследък започна да се зачервява и самия препуциум леко се стесни около главичката и започна леко да ме боли. Отидох на лекар, каза ми че вероятно имам гъбички и ми изписа Clotrimazol. Мазах няколко дни, но нямаше голям ефект. След 1 седмица отидох на друг лекар, той каза същото и ми изписа Exoderil, вече 1 седмица мина и пак почти няма подобрение. Някой ако е имал подобен проблем или може да помогне с опит ще се радвам да сподели. Разчитам на сериозни мнения, тъй като проблема наистина ме притеснява.
    точно в твоя случай баналния иначе проблем с микозата може да се окаже сериозен и това налага отговорен подход към проблема.

    проблемът се корени във фразата "каза ми че ВЕРОЯТНО имам гъбички..." ....

    ей така "на око" е повече от вероятно напусто да си харчите парите, без значение колко лекари ще смените......
    Фимоза не се ли появява още при раждането, аз съм на 23 както казах и проблема ми е отсега!

  6. #6
    ads
    Guest

    sad

    hi.az sam na 16 god i do sq ПРЕПУЦИУМ
    nikoga ne mi se e otdrapval nadolo kogato sam v erekciq oba4e ne me boli.ama ve4e mi pisna i iskam da po4n da mi se otdrapva i glavi4kata da mi se pokazva.ko trqq da napraa nqkvo mazilo li trqq da si zame kajete ako znaete plSSSSs

  7. #7
    Guest
    Problema moje da se poiavi i v naprednala vazrast pri opredeleni zaboliavania!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си