.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Коя е ...

  1. #1
    Guest

    Коя е ...

    ... наи-ужасната миризма цпоред вас?

  2. #2
    Мммм на тъпа тема!
    You!?
    Light The Universe

  3. #3
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Повърнато, акано
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    On the wings of love... :)
    Мнения
    31
    на развалено зеле
    Do you believe in dreams?That`s how I found you!

  5. #5

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    на идиот...
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Еми на..нечистоплътен човек ..развалено зеле...парфюмите от по лев и 50

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Според проучване - на развалена риба. От лични наблюдения и надушвание не мога да споделя

  9. #9
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Цитирай Първоначално написано от Didi_tronka
    Еми на..нечистоплътен човек ..развалено зеле...парфюмите от по лев и 50
    че кво им е лошото на парфюмите от по лев и 50?!О.о

    Иначе най-ужасните миризми...на канализацияяяяяя!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  10. #10
    на лайно, пот, повръщано, сяра, мухъл, развалени зъби или не измити зъби....и ощеее мнооого

  11. #11
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Да, на развалени яйца и риба.Ужасно е.

  12. #12
    ООО да аз я знам....ЗНАМ Я!Един ден преживях такова нещо...Хммм който се вози в грацкия транспорт знае какво е....а който се вози в 102...още повече знае какво е...един път след даскало се качвам и сядам почти най отзад и с още 2 приятелки и докъто отивам да сядам нали гледам как всички са си нещо запушили носовете или направили някви мега недоволните фейсове,сядаме там и такава смпрад...а чудното беше че до нас нямаше никакви клошари....и само си седя и много гадно смарди и тогава за 1-ви път в живота мими стана толкова лошо от някаква смрад...Поглеждам настари към едната ми приятелка и гледам как тя плаче...очите и сълзят страшно много от миризмата,накрая се обръщам към 3-тото момиче което беше с мен и тя вече повръщаше.Хората започнаха да повръщат в рейса.Много тежко беше.Токава целия рейс започнахме да обсъждаме от ккво е това.Как може да има такова нещо?!?!?!?!и повечето хора предположиха че това е миризмата на стари лайна(че някои клошар се е изкрал преди 1-2 месеци на земята в ресиа и нее изчистено)...

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от HardcorE_AFA
    ООО да аз я знам....ЗНАМ Я!Един ден преживях такова нещо...Хммм който се вози в грацкия транспорт знае какво е....а който се вози в 102...още повече знае какво е...един път след даскало се качвам и сядам почти най отзад и с още 2 приятелки и докъто отивам да сядам нали гледам как всички са си нещо запушили носовете или направили някви мега недоволните фейсове,сядаме там и такава смпрад...а чудното беше че до нас нямаше никакви клошари....и само си седя и много гадно смарди и тогава за 1-ви път в живота мими стана толкова лошо от някаква смрад...Поглеждам настари към едната ми приятелка и гледам как тя плаче...очите и сълзят страшно много от миризмата,накрая се обръщам към 3-тото момиче което беше с мен и тя вече повръщаше.Хората започнаха да повръщат в рейса.Много тежко беше.Токава целия рейс започнахме да обсъждаме от ккво е това.Как може да има такова нещо?!?!?!?!и повечето хора предположиха че това е миризмата на стари лайна(че някои клошар се е изкрал преди 1-2 месеци на земята в ресиа и нее изчистено)...
    По едно време редовно се возех със 102-то, но за щастие съм жив.

    Миризма на повърнато. А ако видиш и източника, това само ще допринесе за усещането.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    В 6-тицата - тролея. Бате...4аса е 6.40 - тъпканица до Бога!!!!!!!!!!!!!!!!
    На 3тата спирка след като аз се качих,се качва клошарка..и както се качва ,сякаш попаднах в газова камера! Някаква вУня м/у пикня,повръщано,некъпано,в ирисано и какво ли не.. ...имаше 1 празна седалка и тя седна там..аз бях сравнително надалеч и после ест бях смачкана.защо?защото вс живо около нея просто даде заден към др крайща на тролея.И наистина щях да повърна ,беше кошмарно.най-гнусното беше,че дори след като слезе миришеше ...
    2 т. от правилника. Бан на профил

  15. #15
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    На развалена риба, умряло животно (на село един път в гората надуших подобно нещо ), също така на стар одеколон от ония дето дядо ми ги е ползвал преди
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  16. #16

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    zoo....
    Мнения
    284
    Мършааа(веднъж пътувахме точно зад един камион,целия пълен с мърша и щях да повърна )Иначе и миризмата на развалени яйца е повече от отвратителна
    ....Don't bother!Be happy!....

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Риба, зеле, клошар... пот

  19. #19
    кой ли
    Guest
    на неизмита чурка...

  20. #20
    Ще бъда кратък----Съседа ми от 5-ти етаж който не вярва да дойде да провери..ако успее да го доближи на по малко от 5 метра без да му се насълзят о4ите веднага му давам 20 лв!!
    Дъ бест аватар от галерията

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Цитирай Първоначално написано от KoRn
    Ще бъда кратък----Съседа ми от 5-ти етаж който не вярва да дойде да провери..ако успее да го доближи на по малко от 5 метра без да му се насълзят о4ите веднага му давам 20 лв!!
    Идвам!!!В кой кв.си?

  22. #22
    Guest
    На софийски боклук, докаран в Дружба. Не мога да разбера защо трябва да събираме боклука на провинцията.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Мисля, че ще повърна

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    На софийски боклук, докаран в Дружба. Не мога да разбера защо трябва да събираме боклука на провинцията.
    Хах в някои определени дни в Дружба мирише много странно...хахаха
    Ем горе-изброените неща мда....и фъстъци...адски мразя да ми мирише на тия ядки особено в автобуса някой като яде

  25. #25

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    NqKaDe TaM :P~
    Мнения
    26
    hm...te sa mn....na mursha pot povrashtano blqak abe mn mn sa ....a da i na nekupan chovek,bez higiena koit ne si pere drehite....poznavam takuv...
    YoUuu SaY i`M bItCh....lIkE iT`s bAD tHiNG ! :P~ [{}]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си