.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Русалка !

  1. #1
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057

    Русалка !

    Някакъв рибар открил русалка


    Странното същество бе купено за $1550


    Океанът изхвърли труп на русалка на безлюден плаж във Флорида. За странната находка се разбра, след като анонимен продавач я предложи на търг в интернет аукциона еbay.
    Той попаднал на съществото на един от плажовете в южните части на градчето Санкт Петербург във Флорида. Най-общо казано, находката представлява труп на морско чудовище, което много наподобява описанието на русалка. Човекът е жител на градчето и в този ден почивал на един от безлюдните плажове.

    "Не обичам да се търкалям с бутилка бира в ръка и заобиколен от стотици курортисти", разказва в обясненията си за аукциона анонимният продавач. "Предпочитам уединението и затова отидох на плажа Десото. Първоначално помислих, че е голяма риба, оплетена във водораслите или пък труп на куче. Когато се приближих разбрах, че преди това не съм виждал нищо подобно", пише откривателят на русалката. Той веднага се върнал до колата, за да си вземе фотоапарата, а ръцете му треперели, докато правел снимката. Съществото имало груба кожа, като покрита с люспи, човешка глава и ръце, но вместо крака - рибешка опашка.

    Според откривателя на трупа, русалките са свързващото звено между рибите и приматите, а причината за смъртта й вероятно е нашествието на "червения прилив". Това са токсични водорасли, обагрени в червено, които в определени сезони се появяват в океана. Мъжът предложил русалката на няколко музея във Флорида, но оттам му отказали, защото се бояли, че е фалшификация. Тогава я предложил в ebay с начална цена $2. Тя обаче бе продадена за $1550, плюс 200 долара за доставка.


    ЦЪК

  2. #2
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Дали е истинска?
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  3. #3
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ОМФГ тва е егати гнусното, дано не е истина
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Ама вие как се хващатеееееееееееее Ебаси къв бизнес може да се направи от човешката наивност

    I might be a little young
    But honey I ain't naive

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  5. #5
    ^ хах....
    ако не е русалка, какво е? кукла?
    аз си представях русалките по-красиви.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  6. #6

    Re: Русалка !

    На мен ми изглежда на много мило същество.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от пор
    ^ хах....
    ако не е русалка, какво е? кукла?
    аз си представях русалките по-красиви.
    Еми кукла е Как си мислиш, че се правят всички фантастични филми? Фащат си една русалка и я снимат?
    Както казах на TheNightRider - оставили са си ръцете!

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  8. #8
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    труповете,изхвърлени от водата не изглеждат така! (знам,защото на едно море едно момиче не искаше да скъсаме и нали се сещате...после трябваше да я заравям в пясъка...)

    та тъй,това е латексова имитация на труп,забележете,че няма разлика в (де)пигментацията на различните тъкани...
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  9. #9
    tova e gadno! .. i sa pulni gluposti sig sum 100%

  10. #10
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Цитирай Първоначално написано от quench
    труповете,изхвърлени от водата не изглеждат така! (знам,защото на едно море едно момиче не искаше да скъсаме и нали се сещате...после трябваше да я заравям в пясъка...)

    та тъй,това е латексова имитация на труп,забележете,че няма разлика в (де)пигментацията на различните тъкани...
    оу тука сериен убиец има

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Бляяяяяяяяяякс , ужасно е ... пък и според мен е кукла

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Абе вие добре ли сте?!?Хаха и аз ще направя една такава кукла ще спечеля там..1000 долара ли беше

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Добра изработка...до някъде...главата не е сполучлива.
    2 т. от правилника. Бан на профил

  14. #14
    ehee teq snimki gi ima o6te ot minalata godina po su6toto vreme...a ina4e gotinka imitaciq...jalko 4e naistina nqma rusalki :S
    Feel my pain

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Хахах...
    Ако беше доказано, че е истинска, и че има такива животни, далеч нямаше да се продаде за $1550.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Това същество ми прилича на Джар-Джар Бингс от "Междузвездни войни".
    Съдейки по снимките това е кукла, но не мога да разбера защо я е продал за толкова малко? Едва ли направата й е била толкова евтина.
    Прекалено интересно и необичайно е, за да е истина.

  17. #17
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Цитирай Първоначално написано от пор
    ^ хах....
    ако не е русалка, какво е? кукла?
    аз си представях русалките по-красиви.
    хахахах ми туу
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  18. #18
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Удавникът е със бяла кожа със син оттенък(не ме питайте откъде знам).Като гледам това 'същество' да го наречем има уста и нос,т.е. диша чрез бели дробове,а не с хриле(като рибите) трябва да се мяркат на повърхността,а никoй такава грозотия не е виждал...абе нз,в квото искате вярвайте,ама моето мнение е,че някои има бая извратена фантазия за това как е изглеждала русалката Ариел в действителност
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  19. #19
    убихте всичко детско в мен

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от МИЧКА
    убихте всичко детско в мен
    Чак сега?

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Удавникът е със бяла кожа със син оттенък(не ме питайте откъде знам).Като гледам това 'същество' да го наречем има уста и нос,т.е. диша чрез бели дробове,а не с хриле(като рибите) трябва да се мяркат на повърхността,а никoй такава грозотия не е виждал...абе нз,в квото искате вярвайте,ама моето мнение е,че някои има бая извратена фантазия за това как е изглеждала русалката Ариел в действителност
    всъщност добре я е направил! все пак тя трябва да изглежда мъртва! няма да бъде с бяла кожа, червени бузки и дълга блестяща коса! добре е направена, даже в началото си помислих да не е истинска
    ... но това е невъзможно, защото както каза ABSOLUT`me , трябва да се мяркат по повърхнастта, а досега никой не е виждал подобно нещо! пък и защо само на този плаж я има, защо само на безлюдния? да не би русалките имат ъкъл и са решили да се крият от хората! хах... глупости! и с тези зъби не може нищо да се хване! ако е имало такива същества, то досега да са измрели, защото не са устроени за живот във водата!
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  22. #22
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Ох като знам каква красива романтична представа си имам за русалките, добре, че не е истинска Ама то си личи де... супер неестествено положение на тялото.. и там, където е снимана от близо опашката, се виждат шевове или нещо подобно
    Ура, че това е фалшификат :P
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  23. #23
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Русалки има,но хората не ги виждат.
    Русалките живеят много,много дълбоко в огромните световни океани,където живеят само редки видове риби.И имат хриле и не е задължително да излизат на повърхността.
    Много е трудно човек да види русалка,но дори и да я види...Не сте ли чували за хора,изгубени в моретата- русалките ги убиват,за да не разкажат те на останалите хора и човеците да не застрашат съществуването им.
    Русалките са невероятно красиви и когато умрат се превръщат в морска пяна...И никой не може да види труп на русалка.Няма начин някой да докаже за съществуването им- това е част от природата им- скрити са надеждно от всички други същества на сушата.
    Тази русалка е фалшива
    И никой няма да ме накара да си разваля представата за русалките
    психаделично

    имаше една русалка в "Особености на руския национален риболов"

    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Русалки има,но хората не ги виждат.
    Русалките живеят много,много дълбоко в огромните световни океани,където живеят само редки видове риби.И имат хриле и не е задължително да излизат на повърхността.
    Много е трудно човек да види русалка,но дори и да я види...Не сте ли чували за хора,изгубени в моретата- русалките ги убиват,за да не разкажат те на останалите хора и човеците да не застрашат съществуването им.
    Русалките са невероятно красиви и когато умрат се превръщат в морска пяна...И никой не може да види труп на русалка.Няма начин някой да докаже за съществуването им- това е част от природата им- скрити са надеждно от всички други същества на сушата.
    Тази русалка е фалшива
    И никой няма да ме накара да си разваля представата за русалките

    и аз искам да вярвам... и си вярвам, де :]
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  25. #25
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от пор
    ^ хах....
    ако не е русалка, какво е? кукла?
    аз си представях русалките по-красиви.
    И аз така.
    Но може би това е от гипс поне така ми се струва...
    хъхъ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си