.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1
    Guest

    Да и отмъстя ли или?

    С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    разбира се, че трябва да отмъстиш
    тая си прави ташак, па та ше си траеш... още утре я почвай

  3. #3
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  4. #4
    Guest
    И аз така мисля.Само ми е чудно във вторник с какви очи ще ме погледне на у-ще...

  5. #5
    [quote="sherry"]Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея.[/quot]
    абсолютно съгласна са с теб
    макар че щеше да е по-лесно и за двамата ако та му го беше казала ... може би ...

    С мене си , но запомни
    утре ти ме забрави !

    ***
    Време е да си признаеш ,
    колко силно ме желаеш.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    И аз така мисля.Само ми е чудно във вторник с какви очи ще ме погледне на у-ще...
    Бyди готов! Мой вобще да не те погледне , или да извади някъф мил поглед
    бати крантата

    С мене си , но запомни
    утре ти ме забрави !

    ***
    Време е да си признаеш ,
    колко силно ме желаеш.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    не ги слушай
    и без това ще те разкара, поне й направи няква мизерия и се израдвай

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    и ако си вземете да си връщате един на друг докъде ще я докарате

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    Цитирай Първоначално написано от Allthatshewant
    и ако си вземете да си връщате един на друг докъде ще я докарате
    тя няма да отвърне нали идеята е, че не иска да го вижда

  10. #10
    Guest
    Не!Все пак сме от едно у-ще най-вероятно ще изчакам да отмине малко време ,за да я напия на някоя екскурзия ,да го направя за спорта и да й кажа истината...

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    343
    отмъщението е сладко нещо...но не прекалявай

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от divo_kotence
    отмъщението е сладко нещо...но не прекалявай
    По принцип винаги ,когато отмъщавам на някого чакам да мина малко време ,за да го заболи повече след това...

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    203
    Tq nqma pravo da te pravi na tapak,no 4ak da i otmasti6 ne,pogovori s neq ,kaji i 4e znae6 vsi4ko i sam 100% sigurna 4e 6te se zasrami i 6te i stane o6te po gadno,otkolkoto ako i otmasti6.

  14. #14
    Guest
    Сега почнах да и пиша колко много и имам вяра.Ще я оставя съвестта и да я гризе многооо.

  15. #15
    gosteninn
    Guest

    ..............

    pi4 i az sam imal takiva problemi,sa sme si priqteli,ama rano ili kasno 6te si go varna tapkano!!!

  16. #16
    Guest
    Отрови я или й напиши бележка анонимка:

    " Името, много си тъпа бе. Аз съм сто пъти по-красива от теб и спах с приятеля ти!" И да не ти се вярва хората много се връзват на такива бележки.

  17. #17

    Re: Да и отмъстя ли или?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?
    според мен няма смисал!

  18. #18
    Guest
    Напиши бележка анонимка:

    "Скъпа, много си тъпа бе. Аз съм сто пъти по-красива от теб и спах с приятеля ти!
    Подпис: А. (или друга буква)"

    И да не ти се вярва хората много се връзват на такива бележки. Веднъж така скарах две момичета и още две други.

  19. #19

    Re: Да и отмъстя ли или?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?

    Ми напиши й "да ти го начукам в гъза, боклук !" и това ще оправи положението. Сериозно ти говоря.

  20. #20
    Guest
    Може и по-брутална бележка:

    "Здравей,
    Ти си готина мацка, но си голяма курва и баща ти е педерас, а майка ти е курва. Вчера я видях с любовник. А, пък да знаеш гаджето ти спа с мен, но нали сме приятелки, няма да ми се обиждаш.
    Подпис: (име на нейна приятелка)"

    Лошото е, че така ще я скараш с невинно момиче, обаче ако не пишеш име, ами писмото е напълно анонимно тя ще се изпокара с всичките си приятелки и ще остане сама.

  21. #21
    Guest
    Ето с тази бележка скарах две момичета, които нямаха никакъв конфликт:

    "Скъпа Поли,
    Ти си много проста да знаеш! Престани да се правиш на много отворена,, защото на всички от групата им писна. Аз все се правя, че не те забелязвам (нали си безлична), но всяко нещо си има граници. Не се търпиш вече, с твоите простотии. И вземи го малко понамали това самочувствие без покритие. И да знаеш ти си една тъпа нищо и никаква пачавра с голяма уста, криви зъби и два руси косама на главата.
    Подпис: М."

    Така това момиче Поли се изпокара със всички и й отмъстих.

  22. #22
    mi i az sum go praila toq nomer mi otmusti i moje i da se polu4i!!!



    Утре сигурно ще съм щастлива, ако изобщо съм жива...

  23. #23
    Заеби я тая такиа кат нея ги има насякъде

  24. #24
    Guest
    Като Ви чета идеите се плаша.А си мисля ,че съм отмъстителен да да.Колкото и да искам ,явно надали мога да бъда лош...

  25. #25
    Аз бих провел разговор с нея и бих й изяснил нещата, какво съм видял, какво съм направил и какво съм получил в замяна...
    Ако държиш на нея гледай да не се прецакваш...

    На твое място ако ти каже не накрая на разговора, така и така губиш, поне си направи кефа и пребий оня пънкар... /е ако ти по силите... или поне се съберете и го намлатете яката/

    Няма да си я върнеш, ма поне ше ти олекне
    Гост: Мога ли да имитирам секс и така да сваля калорий? Малко скучно ама....
    alexxgold: Калорий? Този да не е някой като Кирил и Методий?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си