.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Подути срамни устни

    До преди час бях с гаджето и правихме секс... след втория път усетих че отдолу съм подута много, без болки и такива... просто подуто и незнам от кво се получава, дали е нормално и случвало ли ви се е?! сега като ходя до тоалетна ми пари и толкова... продължава да ми е подуто...

  2. #2
    някой ше ми отговори ли?

  3. #3
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Сигурно е нормално, откъде да знам.
    Протрила си се просто.
    Сложи си някакво памучно бельо - бикини например , за да няма допълнително дразнене. Иииии утре, другиден се подивай с хладка вода, а не гореща. Ще ти мине.

    Блях, ето това става от презервативите!
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  4. #4

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от beautiful.soul
    някой ше ми отговори ли?
    Еми щом още никой не е писал ... явно никой от прочелите темата ти нямат отговор. И аз така! Не ми се е случвало. Сигурно някакво възпаление щом ти и пари.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Ако сте правили по-груб секс може така да се е получило. На мен веднъж ми се е случвало, но на другия ден всичко се оправи, така че спокойно.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Ако сте правили по-груб секс може така да се е получило. На мен веднъж ми се е случвало, но на другия ден всичко се оправи, така че спокойно.
    Неее не беше груб.. по скоро малко по забързаничко и ни прекъснаха неочаквано...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от beautiful.soul
    Неее не беше груб.. по скоро малко по забързаничко и ни прекъснаха неочаквано...
    Ммм, гадна работа

  9. #9
    Guest
    Стреснали са се и са се подули от неочакваните гости бъзикам се ...
    ами някъде бях чел че това се случва при жените понякога така че не се притеснявай.А ако продължават да седят такива още време да речем 2-3 дена най-добре се посъветвай със гинеколог...но мисля ,че няма да се наложи.Айде и не се страшолай

  10. #10
    spokoino normalno e 6te ti mine barzo i ne e nujno da xodi6 na ginekolog

  11. #11
    lollyto
    Guest
    spoks mili4ka 6te ti mine,ako ti e bilo za pryv pyt 6te pari kato pi6ka6,men vseki pyt sled seks me pari kato pi6kam,a za podutoto...nz kolko ti e bilo podyto no na men sy6to mi se naduvat kato sym mn vyzbudena spoks 6ti mine

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от lollyto
    spoks mili4ka 6te ti mine,ako ti e bilo za pryv pyt 6te pari kato pi6ka6,men vseki pyt sled seks me pari kato pi6kam,a za podutoto...nz kolko ti e bilo podyto no na men sy6to mi se naduvat kato sym mn vyzbudena spoks 6ti mine
    не, разбира се, че не ми беше за 1ви път... обаче тва подуване ми се стори мн странно, доста са набъбнали.. ахха

  13. #13
    lollyto
    Guest
    Imah predvid,4e ako za pryv put ti se slu4va... (tova sys sramnite ustni) i shte ti mine

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от lollyto
    Imah predvid,4e ako za pryv put ti se slu4va... (tova sys sramnite ustni) i shte ti mine
    Дaно мине по бързо.. че тва подуване.. се едно мъжки полов орган имам баси аххаха

  15. #15
    Chiburashka
    Guest
    nqma opraviq tova trqbva ti rejat dudata
    xaxaxa ebahti tapiq vapros ako sama neznaesh otgovora a pitash tuka znachi ne ti e doshlo vremeto da praish sex dete tapo

  16. #16
    Guest
    emii SLIVKATA TI KFA BE6E NA CVQT SINI4KA ILI 4ERVENI4KA ILI BELI4KA TAKA AKO E SINI4KA ZNA4I IAMII VKUSNOO AKO E 4ERVENA ZNA4I OO SKUPAA 6TI IZQM SLIVATA AKO E BELA NA4I SI MNOO DEBELA CEPI6 LI

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Chiburashka
    nqma opraviq tova trqbva ti rejat dudata
    xaxaxa ebahti tapiq vapros ako sama neznaesh otgovora a pitash tuka znachi ne ti e doshlo vremeto da praish sex dete tapo
    я земи се скрии у храсталака дете "умНО"!
    Май твойто време не е дошло още щом си мислиш, че тези които правят секс (и им е дошло времето) нямат проблеми и отговори за секса!..
    не знаех, че ти знаеш по добре от мене кога ми е дошло времето и дали ми е дошло въобще както казваш ти... прекрасно в тоя форум и телепатични паранормални вещици започнаха да се появяват... земи се регни та да ти пращам лс като имам някакъв проблем със мене си, че като гледам ти си по запозната с мене хахахахахха

  18. #18
    Chiburashka
    Guest
    axaxaxaxaxxaaxaxaxxaaxaxax
    axxaax

    osyzna li kak s tolkova pisane nisho ne kaza nakraq
    ne boi se s cel da se povtorq she ti kaja ne si glupava prosto si malka oshe dano razberesh kakvo ti pisha ako ne moje da idesh da ti naduqt i zadnika

    .

  19. #19
    4revougodnik
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    emii SLIVKATA TI KFA BE6E NA CVQT SINI4KA ILI 4ERVENI4KA ILI BELI4KA TAKA AKO E SINI4KA ZNA4I IAMII VKUSNOO AKO E 4ERVENA ZNA4I OO SKUPAA 6TI IZQM SLIVATA AKO E BELA NA4I SI MNOO DEBELA CEPI6 LI
    e brao we xaxax tuka nekuf speec si imame vuv voruma xaxaa aa veselqk mn radva6 xaxa razbi ma ve4e ne mi se spi ebati xaxa

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от Chiburashka
    nqma opraviq tova trqbva ti rejat dudata
    xaxaxa ebahti tapiq vapros ako sama neznaesh otgovora a pitash tuka znachi ne ti e doshlo vremeto da praish sex dete tapo
    мълчи, патко!
    няма ти нищо, не се безпокой.
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от Chiburashka
    axaxaxaxaxxaaxaxaxxaaxaxax
    axxaax

    osyzna li kak s tolkova pisane nisho ne kaza nakraq
    ne boi se s cel da se povtorq she ti kaja ne si glupava prosto si malka oshe dano razberesh kakvo ti pisha ako ne moje da idesh da ti naduqt i zadnika

    .
    ба*ти умната си ти ма, овцо! ако смяташ да обиждаш регнатите тука, по-добре се махни, че само с помия пълниш форума! олеллеее
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  22. #22
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    На мен само веднъж ми се случи и то не толкова брутално, колкото на тебе. Стана ми така, защото правихме секс по-бързо от обичайното .. в банята и водата малко прееба нещата. Но бързо ми мина. До макс 24 часа ми нямаше нищо.
    Така че, споко .. ще се оправиш.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  23. #23
    Ше ти мине спокойно [-o<

  24. #24
    Здравейте , аз се казвам Симона и имам подобен проблем ,появи се след груб секс с прятеля ми .Но вече от 4 дни , не мога да ходя подути са ми срамните устни и ме боли -ужасно е ,и друг път ми се е случвало ,но няколко часа и се оправям ,това са 4дни защо забога продължава да ме боли така ужасно . Супер съм ограничена в движенията ,дори не мога права да стоя . Ако някой знае и е по компетентен по въпроса да пише в отговор . Ще съм благодарна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си