.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    on the dark side of the moon
    Мнения
    204

    Kogato se napiq....

    Vqrvam 4e vseki ot tuk se e napival pone vednuj v jivota si....Znam 4e piqnstvoto na vsi4ki e razli4no , no aide ako iskate spodelete poslednoto tupo ne6to, koeto napravihte pod vliqnie na alkohola...i za koeto sujelqvate .....

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    U nas
    Мнения
    85
    purviqt i posledniqt put kogato se napih bqh na 15 godini i totalno si "razmazah" fizionomiqta na edni stulbi na izlizane ot edin club.be6e mn brutalno...
    OOOhhh Fucken Hard Techno U`re scrapinG My brain ...
    Don't sleep and close your eyes. I'll slowly dream inside your head.Don't be scared, fly away.Listen to the words I say...

  3. #3
    GanGsteR4eTo
    Guest

    ..............

    ima6e koncert i az ne mojah da razbera kvo stava....

  4. #4
    mi kato za na4alo e tupo da pravi6 ne6to za koeto da sajalqva6.... az sajalqvam samo za ne6ta koito sam rpopusnalka da napravq... posledno se napih sutrinta. 6tot gajeto mi otide da ba4ka izvanredno i az ot nqmane kvo da pravq oburnah edna butilka rom i kato se pribra se stro6i da se smee
    I Give Colours

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    on the dark side of the moon
    Мнения
    204
    [quote="AciD"]mi kato za na4alo e tupo da pravi6 ne6to za koeto da sajalqva6.... MI kogato si pod vliqnie ti ne moje6 da otgovarq6 za postupkite si

  6. #6
    mi baq godini alkoholna upotreba i zloupotreba mi se sabirat ta sam se nau4ila i moga da se kontroliram
    I Give Colours

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    До сега нито веднъж не ми се е случвало като се напия и да направя нещо, за което после да съжалявам Но до сега иначе не съм се напивала чак толкова брутално(да повръщам, да не мога да ходя, да не мога да говоря и т.н) :P
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    15
    Ми напивал съм се и несъм се прибирал цяла нощ вкъщи, а съм обикалял по главната...но това го правя и без да съм пиян.Честно казано не правя неща за които да съжалявам...даже доста правя доста по яки работи за които не съжалявам ами се кефя щот в трезво състояние никога не бих ги направил

  9. #9
    Беше доста одавна.Към 15 септемви.Нз дали толкова под влиянитео на алкохола или от тъмнината, но тичайки/незнам и аз за к'во/ се нацепих в няква дупка и на сичкото отгоре бях с някфа къса поличка.Бях цялата в някви драскотини,краката ми в кръв, после не ме питайте какво обяснявах на наще.

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Malko putevo
    Мнения
    76

    Re: Kogato se napiq....

    1viq i posleden pyt kogato se napih......bqh v golqma depresiq i 6tqh da se samoubivam ..........
    Обичай живота,макар и суров,
    с цел да изпиташ красива любов.

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    там където залязва слънцето
    Мнения
    161
    веднъж съм се напивала-незнам защо го направих ама не съм правила тогава много глупости,бяхме в една дискотекап тогава и аз само дето съм се мяткала малко повече от нормалното и съм им говорила глупости на моите фр...
    Искам вече да си тръгна и бавно аз под камъка студен,
    болката своя искам да изтръгна, да се освободя от нейният ужасен плен!
    Искам бързо всичко туй да свърши за да не се мъча пак,
    в изпълненяия с болка и умора ,черен и ужасен свят!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    доста пъри съм била под влиаението на алкохола ...не си спомням кога бее последния път щото не съм пила от много време ... но май на трифон зарезан се понапих с вино , но не ъм правела нещо от което да ме е срам ... ! не ми харесва да съм пияна ....определено не ми допада

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  13. #13
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ами имам доволно забавно пиянство и в повечето случаи не правя глупости а само се хиля кат' ряпа. И глупости е имало, но не се сещам.
    Ааааа сетих се- кръшках. Ама то така или иначе щеше да има зарезвация, така че не съжалявам много много.
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  14. #14
    Според зависи от случая... Най-тъпото беше, когато се забих с един приятел... Ама иначе саМо си правя кефа,когато съм подпийнала
    The smile on your face let's me know that you need me...There's a truth in your eyes saying you'll never leave me...The touch of your hand says you'll catch me if ever I fall...You say it best when you say nothing at all...

  15. #15
    emi az se napih na edin dr na edna fr i ni6to ne pomnq!!sled tva mi kazaha 4e sum se natiskala s edno mom4e koeto sup mnoo like ama mi stana shit 6ot znaeh 4e ni6to nqma6e da se polu4i!!
    Be YoUrSeLF!!! AnD..hAvE FuN!!!

  16. #16
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Всеки път е различно, когато се напия - понякога ми е супер весело,а друг път ме избива на агресия, но има и случаи, когато ми се доспива зверски. А и принципно не правя тъпи неща - гледам да се контролирам... Сега друг е въпроса, когато се натряскам и ми стане лошо - тогава правя тъпи неща - веднъж в един кенеф заспах на тоалетната чиния и оттогава гледам да пия умерено. Тъпо нещо е да се напиваш...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  17. #17
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard
    Обикновенно кат се напия-пея.Обаче веднъж с аверите боядисахме една патрулка...знаете ли колко е весело да бягаш от куките пиян? \/
    =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> BRAVO

  18. #18
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    или ще е бой или любов или просто ще се издрайфам и ще заспя ако е много тежък случая, ама тфа е тъпо и не го правя
    Boots and braces don't make racists!

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    До сега нито веднъж не ми се е случвало като се напия и да направя нещо, за което после да съжалявам Но до сега иначе не съм се напивала чак толкова брутално(да повръщам, да не мога да ходя, да не мога да говоря и т.н) :P
    то тогава кво напиване е?! то ако няма подобни работи (да повръщащ, да не можеш да ходиш, да не можеш да говориш...) значи не си се напил а просто си пийнал!

    ...аз като си взема една бира двуцевка и като изпия повече от половината (някъде към 800мл обикновено пия) и съм леш! почвам да говоря несвързано и да бъркам думите. искам да кажа едно пък казвам друго ...и ми става много весело! почвам да треперя... и хем ми е топло, хем треперя! миналата година когато за първи път се напих много здраво (на 13 бях ) ме носиха едни момчета ( ) до вкъщи и половин час някъде седяхме на входа и се мъчих да изтрезнея. прибрах се що годе читава и веднага си легнах като излъгах мама че просто ме боли корема (и заради това съм повръщала :P :P ) ... обикновено обаче (когато не съм толкова зле) , ми става веселичко и почвам да си припявам и да се хиля... или в други случаи заспивам на рамото на някой!! нищо особено. хах
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  20. #20
    sladkata_sis
    Guest
    ami az 4esto se napivam i8 si imam slabos edno mom4e na piqno 6tom go vidq ........ lo6oto 4e toi ne pie izop6to i vinagi e trezven a az piqnata kak stava taka sigurno mn me haresva za da si legne s men na piqno tai kato ne sm go vidqla nito vednj da se svalq na druga v piqno ili trezvo sastoqnie,no ima i slu4ai da go nqma togava ili mu zvanq ili ako ne moga da go namerq po4vam da pravq gluposti s drug koito mi haresva \/ ne sajalqvam za ni6to jiveem edin jivot ot si4ko trqbva da probvame

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    i kvo kato mi e nepodhodq6t razmera na avatara :D
    Мнения
    318
    Последно се напих януари месец и аз като съм почерпена светът ми е в краката и аз съм най- важната И се отворих на един пич пред една дискотека и бая ми се беше заканил ама щото съм момиче и ми прости съжалявам само, че когато се напия устата ми става много голяма и хич не ми дреме кой е пред мен..
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    ...Тъпо нещо е да се напиваш...
    ...но почти всеки го прави.

  23. #23
    Аз като не напиян а другия ден нямам никакви спомени от вечерта.. мно зле положението
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  24. #24
    Аватара на dazzle
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    the Savage Garden
    Мнения
    186

    Re: Kogato se napiq....

    Цитирай Първоначално написано от Lolla
    Vqrvam 4e vseki ot tuk se e napival pone vednuj v jivota si....Znam 4e piqnstvoto na vsi4ki e razli4no , no aide ako iskate spodelete poslednoto tupo ne6to, koeto napravihte pod vliqnie na alkohola...i za koeto sujelqvate .....
    еми...то не беше тъпо и не съжалявам, но ме боли главата от него...
    значи тръгвам да си лягам, но залитнах мнооого и си ударих главата в ръба на нощното шкафче до леглото...сега имам синина и доста ме боли...
    но тва няма да ме откаже от алкохола...

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    хм.. като се напия пея стари градски песни..
    последния път правихме серенада под на класната балкона..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си