.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Crip/Cwaln walk

  1. #1

    Crip/Cwaln walk

    Можете ли да ми кажете какво представлява Crip/Clawn walk-а? Всъщност аз знам какво представлява и мн ми харесва и искам да започна да се уча. Та ако може да ми кажете нещо повече за него, откъде да започна, ако има някой по-запознат или някой, който го практикува, ще се радвам да ми помогне

  2. #2
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    crip walk cool az li4no se zanimavam s tova eto ti tutorial ot edin ot nai dobrite c walkeri Kyren

    http://vbox7.com/play:511585a6

    zapovqdai tova sa osnovnite stupki koito nai-napred trqbva da nau4i6 , no ne stava burzo da znaesh imai tarpenie I mnogo se radvam 4e momi4e haresva c walk
    I am what I am !!!

  3. #3
    Хех, аз щях да питам дали момичетата се интересуват от това... Започвам да се уча...мерси за туториалчето! А можеш ли да ми кажеш някакъв форум например или сайт, където мога да намеря хора, практукуващи cwalk? Мерси предварително
    Ааа, и да питам как се четат 3-те стила (The-V,Shuffling,Heeltoe) на български? Уффф, егати тъпия въпрос задавам

  4. #4
    Guest
    Не знам момичета да крипват, почни от V move.

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    universe
    Мнения
    81

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BeAsT
    ехх.. кога и това стана моден танц ве всъщност дали знаете изобщо откъде е тръгнал. и дали знаете че в училища в САЩ е забранен този 'танц' защото е породил много насилие... Как нема Bloods банда по наще ширини да ви види как крип-вате, та верно да станете crippled
    Че тва от кога е танц?
    И не мисля, че е станал моден - по наще ширини няма много почва c walk. (нали знаеш - кючек да има )

  7. #7
    Guest
    а тфа свързано ли е с рапа ?

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    а тфа свързано ли е с рапа ?
    да
    crips, cribs или baby avenue, както искаш ги наречи са все негри.
    Бандата се боявява края на 60те. Тогава рап не е имало, но crip walk се появава края на 80 като код на Crips. Чак после почват да си cripват на някъв рап.

  9. #9
    мн е як cwalk кво да со говорим

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от BeAsT
    ехх.. кога и това стана моден танц ве всъщност дали знаете изобщо откъде е тръгнал. и дали знаете че в училища в САЩ е забранен този 'танц' защото е породил много насилие... Как нема Bloods банда по наще ширини да ви види как крип-вате, та верно да станете crippled
    Еди?

  11. #11
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    еми точно де !! в САЩ са 2 банди си уокъри предимно в бяло и сноьо и блууд уоукърите в червено !!! съответно уест сайд и ийст сайд !! и постоянно воюват буквално се спукват от бой при всеки танц !!! и за това си уока и блууда са забранени щото има и осакатени след тея боеве !!! а тука в бг знам за xtunnig че танцува , plmx също и за тези двамата съм 100% сигурен ! :P
    I am what I am !!!

  12. #12
    Guest
    си- уолка е част от хип-хоп културата (демек ръка за ръка са)

  13. #13
    абе има момичета да крипват и аз уча па съм момиче
    You're nombody until you're somebody!

  14. #14
    Mne podcenqvaite momichetata.. Ima mnogo f`s koito se interesuvat i cripvat.. Az sushto se bqh zaribila po crip walka. V nachaloto e trudno no posle ne chak tolkova.. Sega se kefq poveche na parkour i blood walk No predi da se zahvanete s nego purvo vi preporuchvam da pochetete malko, ot kude idva, kakva e istoriqta mu i dr. Shte vi e po interesno i shte shvanete smisula

    Peace all my niggas \/

  15. #15
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    emi az ko znam na4i c walk e izmislen ot bandata cribs tva ne e tanc a na4in za signalizaciq za deistvie pri nqkva akciq primer ograbvane magazin edin 4ovek gleda koga zatvarq i sobstenika zaminava zapozva da c walka i akciqta po4va v posledstvie s c walka sy6to znam 4e si izpisvat imenata kak to4no ne mi e qsno az edno praktikuvah sega ve4e ne i kakto nqkoi kaza 4e v na4aloto ne e se walk na rap a sled tva e zapo4nalo sega po skoro e kato tanc i e za udovolstvie ama sig namira prilojenie vse o6te iz getata emi tva e koeto sym zapolnil ot 4eteneto
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  16. #16
    Guest
    четох, че ми стана интересно кво пишете, ама пак не разбрах кво е тва

  17. #17
    cwalker
    Guest
    tova e clown walk ne crip walk...ima razlika.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си