.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    anonim_lady
    Guest

    По-големи гърди

    Някой знае ли специални упражнения,хранителни продукти или нз кфо за стимулиране растежа на гърдите?

  2. #2
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    М/F
    god

  3. #3
    Guest
    и аз исках да питам точно за тфа и понеже виждам че вече има пусната тема .. ами аз съм на 16 момиче

  4. #4
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Масажирайте ги 3-4 пъти в седмицата за по 5-10минутки. Не да ги мачкате, а поставяте няколко пръста върху горното полукълбо на гърдата и масажирате с кръгови движения, после минавате на долната половина и след това на другата гърда.
    Недейте да спите по корем.
    И забравере за бозата, щото не само гърдите ще ви пораснат, ами и rъза ( с извинение)

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    Е щом е лейди начи е женско (предполагам)
    Боза му е майката
    Еми и аз си мисля за бозата, но не знам дали е лъжа, но не малко се говори, че да биеш боза е полезно за гърдите... т.е. спомагат разтежа.
    Също така знам и за упражнения които можеш да си ги правиш по време на баня или преди да легнеш да спиш..
    Няма как да ти обясня.. Хващай там и мачкай Така де.. Потърси допълнителна изформация из google.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: По-големи гърди

    Цитирай Първоначално написано от anonim_lady
    Някой знае ли специални упражнения,хранителни продукти или нз кфо за стимулиране растежа на гърдите?
    има:

    1. бебе
    2. силикон
    3. всичко освен първите две са напразно похарчени пари и усилия. генетично предопределено е. все едно с "упражнения" да си промените цвета на очите.

    бтв - никакви "мачкания", "разтривания" и прочие момински фолклор. за да не станете без време пациентки на онколозите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си