.

Виж резултатите на анкетата: Koi iskate da napusne Vip Ky6tata?

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Azis

    3 13,04%
  • DesiSlava

    1 4,35%
  • Zdravko

    4 17,39%
  • Rosica

    15 65,22%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    VipBrother: Koi iskate da izleze v ponedelnik?

    kajete si mnenieto i za6to. glasuvaite.
    Кажи! Ако бях красив, можеше да ме харесваш! Ако бях мил, можеше да ме милваш! Ама понеже съм прост - можеш само да ми простиш!

    Бъди гъзе, не слушай чалга! Бъди гъзе - пиши грамотно!

  2. #2
    Азис и Деси Слава трябва да си тръгнат. Малко да ступят на земята :)

  3. #3
    Guest
    tupata Rosa,puk ako moje i s neq i i onaq slobna pa4a Veneta i Tihomir v komplekt 6te e nai-dobre

  4. #4
    Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите
    По - добре да се наакаш прав, защото седнал ще ти се размаца по гъзъ.

  5. #5
    Guest
    Японката

  6. #6
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Е всяка седмица ли ще правиш анкети??Има тема за фаворити.

  7. #7
    Алекс, аз мисля, че Росица трябва да стъпи малко на земята. :P

  8. #8
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Росица е готина... но Здравко не е за тук
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  9. #9
    Катето е Супер
    Guest
    Негърката, ама не е номинирана. Иначе Катето трябва да спечели.

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Na men Rosica mi lazi po nervite. Nachina, po koito se durji, nachina, po koito govori, nachina, po koito gleda....ba*ti i liglata. Taka se prevzema sqkash e dalech, dalech pred drugite...a kvo e vsushnost tupa i grozna prostitutka na milioner. Ne da q mahnat ot kushtata, am naprao da q izselqt ot sveta...(malko zlobno e izkazvaneto, ama takiva sushtestva mnogo me draznqt ama mnooogo).Ako bqh vutre shteshe da se subira ot gradinata...

  11. #11
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от ku4k@_n@_k@ru4k@
    Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите
    С теб съм на 100%!!!Трябва всички да ги заключат в къщата без Екатерина Евро..иии да и драсната клечката!!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ku4k@_n@_k@ru4k@
    Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите
    ami ako sledi6 predavaneto 6te razbere6 4e teq 4etrimata sa nominirani i 1 ot tqh 6te izleze v ponedelnik

    Цитирай Първоначално написано от "the_o.c_girl
    Е всяка седмица ли ще правиш анкети??Има тема за фаворити.
    e kvo lo6o ima da vijdame statistika dolu gore koi kak se dviji spored nas - horata navan

    a na koito ne mu haresva temata prosto da ne vliza kat tolkoz iska da gi izseli si4kite da be6e stanal vip persona a ne da vika 4e zdravko ne bil za tam... are begi ot tuka
    Кажи! Ако бях красив, можеше да ме харесваш! Ако бях мил, можеше да ме милваш! Ама понеже съм прост - можеш само да ми простиш!

    Бъди гъзе, не слушай чалга! Бъди гъзе - пиши грамотно!

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Аз предпочитам Росица да излезе.Само и без това внася напрежение в къщата и нищо не прави.Държи се отвратително и се мисли за много важна.

  14. #14
    аз съм Росица да напусне ауу мноо пие тая жена тва не ми харесва

  15. #15
    Оооооо, Росито е лице... \/
    Аз мисля, че Здравко трябва да напусне, щото вече не ми е интересен, с тая сватба нищо не направиха, ба*ти и нагласената работа. Росица поне внася напрежение в Къщата и е достоен дразнеш съквартирант, което предполага по-оспорвана борба, което пък от своя страна допринася за шоуто...Малко объркано стана...
    Rammstein, Manson, Lordi, Divine!

  16. #16
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Алекс, аз мисля, че Росица трябва да стъпи малко на земята. :P
    Правилно!Гласувах за Росица
    f@nt@zi@

  17. #17
    Guest
    Роси е доста дразнеща вярно, но нека остане да ни забавлява с пиянските и малоумните си изпълнения, мислейки се за една истинска вип дама! По-скоро Здравко да се маха, омръзна ми да му гледам физиономията и номерата му. Изхарчи парите от първия Биг Брадър и сега се надява зрителите отново да му връчат наградата. И това със сватбата...? Е толкова ли няма пари да си направи такава или просто трябва да парадира с това пред цяла България?!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Роси е доста дразнеща вярно, но нека остане да ни забавлява с пиянските и малоумните си изпълнения, мислейки се за една истинска вип дама! По-скоро Здравко да се маха, омръзна ми да му гледам физиономията и номерата му. Изхарчи парите от първия Биг Брадър и сега се надява зрителите отново да му връчат наградата. И това със сватбата...? Е толкова ли няма пари да си направи такава или просто трябва да парадира с това пред цяла България?!
    това бях аз

  19. #19
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Искам Азис да го махнат ,ама няма да стане,той е един от фаворитите за спечелване.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    За мен Здравко вече е банален, а пък и спечели вече 1 Биг Брадър.
    Азис и Деси си пеят и се забавляват-с тях е весело.
    А пък Роси вече се окупити и не се напива така, а пък и като се напиеше ми беше мн смешна.След като гледах интервюто с нея в "Горещо" и вече я разбирам повече.
    няма любов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си