.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 114
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    За футбола и омразата ми към него

    Честно да ви каж, много яко ми писна от всичко това. Писна ми от всички момченца, които искат да станат ФУТБОЛИСЧЕТА, писна ми от момичетата, които виждат в живота си само ФУТБОЛИСТИТЕ, писна ми от световно-известните ФУТБОЛИСТИ, които само по списанията ги дават голи от кръста нагоре, но 1 изречение не могат да свържат, писна ми от вандалщината на стадионите, където ДАЖЕ умират хора, писна ми от тъпата шампионска лига, писна ми от това, че по спортните новини дават 2-минутен репортаж за Албена и Максим и после пускат глупавите европейски и световни ФУТБОЛНИ мачове, ПИСНА МИ ВСИЧКО ДА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО ФУТБОЛА! Не ми пуска, дали сега ще почнете да ме псувате и да ми обяснявате колко съм тъпа. Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета. Не може това да е най-важното в живота, не може! А левски и цска? Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор! Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате! Дайте да отидем да пребием оня, щото е от цска. Или пък тъпия хазарт в шампионската лига! Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото? И да ги хвърляте на късмета! Е, не, не мога да се съглася, че всичко това е правилно! Не мога!

    П.П. Специално пуснах темата тук. Моля да не я местите!

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  2. #2
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    футбол=много пари,тва е причината всичко да се върти около него.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

  3. #3
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цар Футбол! Най-великият спорт! Положително е, че споделяш с аудиторията си мнението за най-великият спорт, който света някога е познавал, но все пак нали знаеш, че си госпожица НИКОЯ, та и мнението ти е като теб. (сега пък да не вземе да се обидиш, или да почнеш да ми се пенявиш)
    Левски шампион але але!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330

    Re: За футбола и омразата ми към него

    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Честно да ви каж, много яко ми писна от всичко това. Писна ми от всички момченца, които искат да станат ФУТБОЛИСЧЕТА, писна ми от момичетата, които виждат в живота си само ФУТБОЛИСТИТЕ, писна ми от световно-известните ФУТБОЛИСТИ, които само по списанията ги дават голи от кръста нагоре, но 1 изречение не могат да свържат, писна ми от вандалщината на стадионите, където ДАЖЕ умират хора, писна ми от тъпата шампионска лига, писна ми от това, че по спортните новини дават 2-минутен репортаж за Албена и Максим и после пускат глупавите европейски и световни ФУТБОЛНИ мачове, ПИСНА МИ ВСИЧКО ДА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО ФУТБОЛА! Не ми пуска, дали сега ще почнете да ме псувате и да ми обяснявате колко съм тъпа. Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета. Не може това да е най-важното в живота, не може! А левски и цска? Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор! Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате! Дайте да отидем да пребием оня, щото е от цска. Или пък тъпия хазарт в шампионската лига! Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото? И да ги хвърляте на късмета! Е, не, не мога да се съглася, че всичко това е правилно! Не мога!

    П.П. Специално пуснах темата тук. Моля да не я местите!
    всеки харесва различни спортове!!!Всеки има мнение но си права че най-обсъждания спорт е футбола! Аз негледам футбол аз не обичам спорта!!! Не е за мен!!Единственото което гледам е Ф1 а когато имам време меткам по некой и друг кош.
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цар Футбол! Най-великият спорт! Положително е, че споделяш с аудиторията си мнението за най-великият спорт, който света някога е познавал, но все пак нали знаеш, че си госпожица НИКОЯ, та и мнението ти е като теб. (сега пък да не вземе да се обидиш, или да почнеш да ми се пенявиш)
    Не, няма да почна да се пеня. Тва си е твойто мнение и наистина моето не струва нищо. Но аз държа да го кажа, току виж някой се е осъзнал.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Това,че не разбираш една велика игра като футбола,не значи,че той е зло..Всичко е въпрос на възприятие..И мен ме напушва смях,но и се отвращавам,като чуя някакви деца да викат 'Левскиии,Левскии,Левски педераст!'..както и 'говеда' , 'свине ' и т.н.
    Баща ми е заклет левскар..Аз пък инаги съм била на мнение,че в Бг няма качествени отбори,има добри футболисти..затова и не следя родния шампионат..защото е цяла пародия..като искам да се смея,ходя на кино или на театър..културна програма.
    А за насилието по стадионите няма какво да говорим- болни и промити мозъци навсякъде има.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  7. #7
    Guest
    ммм дам.. и аз забелязвам че напоследък всичко се върти около футбола.. също като тебе ми е писнало от всичките тея шампионски лиги и т.н.. само не съм сагласна с тва че е тъпо всички момичета да излизат с футболистчета щото то други не останаха \/ пък и кво значение има

  8. #8
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Футболът е една индустрия в която се въртят милиарди... наистина е интересен, но чак пък да се вманиачава човек...
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330
    И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  10. #10
    Guest
    На хората в европа, африка и южна америка това им е в кръвта. Това е любимия им спорт. Ако живееше в щатите щеше да псуваш баскетбола, американския тъп футбол и бейсбола.
    Това се отборни игри и винаги са били много по-популярни от всички други. Учени казват, че интереса към тях се поражда от инстинктивното у нас. харата трябвало да ловуват на групи, за да се препитават.

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pickpocket
    И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!
    Мда е, или пък "За какво ритат топката, като после бягат след нея"

  12. #12
    Guest
    Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

    Мри в кофите,пикло
    Не ми отговаряй!

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pickpocket
    И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!
    Госпожата ти по литература е доста простовата и плиткоумна. Идеята на футбота и на отборните игри е победата постигната с общи усилия, постигането на нещо с взаимна помощ и разбиране.

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    [b] Не съм съгласна с мнението ти донякъде...
    за минималния интерес към Максим и Албена е напълно вярно.Отделя се толкова време за една световна лига примерно,отколкото по една бг телевизия да покажат постижения .. златен медал!
    Доколкото до убийствата и пропагандията по стадионите ,напълно нормално за сблъсъка на феновете ,примерно левски -цска .Не бива да е така,но за жалост се случва!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

    Мри в кофите,пикло
    Не ми отговаряй!

    Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

    Мри в кофите,пикло
    Не ми отговаряй!

    Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.
    Предвидила си един кур в гъзъ ти!
    Мърла

    Тичай да плачеш на мачока ма путко

  17. #17
    Guest
    К У Р

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Доста погрешни представи имаш към някои неща ..

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Предвидила си един "мъжки полов орган" в гъзъ ти!
    Мърла

    Тичай да плачеш на мачока ма путко

    Млъкни бе плужек! Кво се репчиш в някъв форум, а навън се насираш като някой те погледне накриво

  20. #20
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Еее,стига бе,деца!Какви са тея псувни,какво е това чудо!
    Всеки си има предпочитания,нека да зачитаме чуждото мнение..и моля,без бой..достатъчен е тоя по стадионите
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

    Мри в кофите,пикло
    Не ми отговаряй!

    Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.
    Предвидила си един "мъжки полов орган" в гъзъ ти!
    Мърла

    Тичай да плачеш на мачока ма путко

    Зряло мнение А по това за мачока - явно си юзър. Земи и си влез в акаунта и не се крий Не ям хора

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  22. #22
    Guest
    батка трееееа ли да имам регистриран ник за да видя колко плоско тъпа си

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    батка трееееа ли да имам регистриран ник за да видя колко плоско тъпа си
    Не, трябва да имаш регистрация, за да знаеш мачока и за да си мислиш, че аз имам нещо общо с него. Което, бтв, е много грешно Аз дори не съм го виждала

    И престани да пускаш мнения за него и да отговаряш, все едно си него Глупаво е

    Айде вече по темата.

    П.П. Ако имаш нещо да ми казваш, моля те, влез си в регистрацията и ми пиши на лична

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  24. #24
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    футбола е религия...

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    футбола е религия...
    затебе може и да е !!!! АМА ЗА МЕНЕ НЕ Е !
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си