.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    AZ SAM SI AZ,NO...
    Guest

    IMAM PROBLEM S GARDITE... :(:(:(

    ZDRAVEITE!IMAM EDIN PROBLEM.NA 17 GODINI SAM I NQMAM GARDI.A TOVA MI E KOMPLEKS.KAKVO DA NAPRAVQ KAJE TE MI?BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!!

  2. #2
    Guest

    Re: IMAM PROBLEM S GARDITE... :(:(:(

    Malkite gyrdi sa moderni.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    явна ти е такава структурата, секи е различен. ако заради другите искаш да имаш цици слагай си никви тесни сутиени и ги тъпчи с подплънки-така мисля, че правеха фолкпевиците.
    няма любов

  4. #4

    Re: IMAM PROBLEM S GARDITE... :(:(:(

    ako si slaba nadebelei za da raste cica trqbva da ima ot kakvo da raste no ne prekalqvai
    пингвина е птица марзелива не я ли ритнеш не излита curse me hate me love me

  5. #5
    Guest
    i az sum s malki cici i tva me podtiska no spoko te sa na moda pri tva vqrvam 4e xorata koito istinski 6te durjata na teb nqma da se interesuvat ot razmera na gurdite ti

  6. #6
    Guest
    xaxaxax....ne sa na moda malkite cici...kfo lujete momi4eto

  7. #7
    Guest
    Silikonche slagai

  8. #8
    Аватара на MaKiNgMeCraZy
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    У нас
    Мнения
    290

    Принципно има всякакви хора, но трябва поне малко да имаш .. колкото и да е малко.Не съм виждала жена без никакви цици .. но ако толкова много се притесняваш върви на лекар и попитаи.
    А относно това, че се комплексирате, че са ви малки циците ... само мога да ви кажа да се радвате.Лично аз съм с прекалено големи .. не е удобно, тежат, пречат и само в пазвате те зяпат .. само т'ва обсъждат .. мен лично ме кефят по-малки цици, но уви ... аз нямам такива.
    P.S. Давам половината, само ми кажете как :Pp~

  9. #9
    nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \/ \/
    jivei za seksa...

  10. #10
    Guest

    Re: IMAM PROBLEM S GARDITE... :(:(:(

    Цитирай Първоначално написано от AZ SAM SI AZ,NO...
    ZDRAVEITE!IMAM EDIN PROBLEM.NA 17 GODINI SAM I NQMAM GARDI.A TOVA MI E KOMPLEKS.KAKVO DA NAPRAVQ KAJE TE MI?BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!!
    i az imam sa6tiq problem ;(

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от rusenski_6matka
    nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \/ \/
    "Човек не обича истински, ако не обича вечно."
    Еврипид

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от miloto_Pilence
    Цитирай Първоначално написано от rusenski_6matka
    nese bezpokoi nee 4ak tolkova mn vajno,6te porasnat \/ \/
    е да ама и аз съм почти на 17...вече не вярвам а не съм неква мн кльощава

  13. #13
    ае спрете се. стига с това циците не са важни. без цици една кака не е за никъде.
    Цитирай Първоначално написано от ^Drama^Queen^
    Мали дайте ми нож да се гръмна
    :P ГОРД ШИЗОФРЕНИК АУТИСТ!! :P

  14. #14
    Guest
    a moita sestra ima po golemi cici ot priqtelkata mi a e s 1 godina po malka ot neq.. ama sestra mi e 65 priqtelkata mi 55..

  15. #15
    Guest
    Споко бе ей. Глейте са, малките (и даже плоски ) цици са много практични щото не пречат. Освен това има не малко мъже които харесват ... именно малките цици, може би към 5 %.
    За една дълга (сериозна) връзка малките цици могат да се окажат проблем (да подтикнат мъжа към изневяра), но ефект на омръзване може да се получи и от всякакви други неща.
    Ако не можете да преодолеете този свой комплекс, то слагайте си подплънки.

  16. #16
    ohh i az sum se komplesirala ot tiq glupsoti-cici! Sega ednoto i drugoto da si govorim,maja si darji na gardite!Pove4eto de... A pak i jenata izglejda po dobre...ama nqkoi ne sa zaslujili,qvno. (kato men).Ama kakvo da se pravi,ne e bolka za umirane.Za smetka na tova pak si imam drugo..Kupuva6 si sutieni s potplanki,i tova e....ima i po vajni ne6ta ot tqloto na jenata ot gardite

  17. #17
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Моделките, с какви гърди са?
    Отговори си на този въпрос и "be happy"
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  18. #18
    Фен Аватара на UnBornKb
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    131
    Ако един човек те обича, той ще те обича такава каквато си... не си създавай глупави комплекси .. съвсем без гърди няма шанс да останеш. А и до колкото съм говорила с доста момчета, не си падат по кой знае колко по големи гърди - може да се заглеждат по тях, но не се кефят ако приятелката им има такива.
    Ако реално са ти наистина голям проблем си вземи подплънки или сутиен с подплънки от гел
    At the moment there are six billion people in the world, six billion souls, but all I need is ONE!

  19. #19
    mn momi4eta imat sa6tiq problem ne si samo ti :P
    PraVi KaKv0T0 tRqBvA,PaK Da StaVa KaKv0t0 6t3 ! ! !Ne ISkaM Mn0g0 IskAm Vsi4k0 ! ! !

  20. #20
    Guest
    ami okolo men vs sa s golemi gardi poneje vs sa sas silikon az sam na 13 i nqmama ni6to!!!maika mi,lelq mi,priatelkite na mama,dori i nai-dobrata mi priatelka(24 god) sa6to taka,4e kato stane6 palnoletna nqma ni6to lo6o v tovaako ti e kompleks da si sloji6 cici!!!

  21. #21
    scarabei
    Guest
    Не е това най-важното.От мъжка гледна точка ще ти кажа,че по-малките цици са по-възбудими.Недей да се потискаш,освен ако гаджето ти не е тираджия.

  22. #22
    Guest
    Познавам момиче, което е на 18 и няма абсолютно никакви цици, а тя не е нито слаба, нито дебел т.е нормална си е, дори братовчезка ми, която е в 5 клас има по големи цици от нея, но на момичето не и пука. Така че горе тлавата и да не ти пука. Момичета със малги гърди са по хубави а и я пусни на някой фешън канал да ги видиш манекенките да не мислиш, че те имат цици, освен тук - там ако някоя си е сложила силикон и въпреки всичико мъжете все си падат по манекенки.

  23. #23
    Guest
    МАЛКИТЕ ЦИЦИ СА НА МОДА ? ЛОООООООЛ, А бе вие болни ли сте ? ... Немаш ли яки цици(средно голями или МНОГО ГОЛЯМИ))) )... по добре си седи вкъщи и не се поакзвай никаде... защотото е доста гадно ...големите цици са си яко нещо не говорете простотий!!!

  24. #24
    UnBornKb
    МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 1:06 pm Заглавие:
    Ако един човек те обича, той ще те обича такава каквато си... не си създавай глупави комплекси .. съвсем без гърди няма шанс да останеш. А и до колкото съм говорила с доста момчета, не си падат по кой знае колко по големи гърди - може да се заглеждат по тях, но не се кефят ако приятелката им има такива.
    Ако реално са ти наистина голям проблем си вземи подплънки или сутиен с подплънки от гел

  25. #25
    naviacha
    Guest
    "Малките цици са на мода"
    тва го викат плоските

    Всяка жена след която си е уголемила гърдите, твърди че и става по-лесно да си намери работа, мъжете повече търсят компанията и и т.н.
    Тъй че да не се залъгваме ко обичате

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си