.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: В Клас

  1. #1
    Даскало
    Guest

    В Клас

    Значи преди ваканцията в даскало класа ми е от 24 човека 11 момичета и 13 момчета и след даскало решихме да си направим ОРГИЯ стана мн яко всеки еба каквото хване около 1час го правихме но от тогава до сега хуя ми ми е червен малко надут и ме боли (не се дига когато се опитам да масутрирам) и ми е мн гадно.говорих и с 1 момиче от класа то каза че има проблеми (не баш същите де ) от какво може да е това от това че сме се ебали мн хора наведнъж ли

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    356

    Re: В Клас

    Цитирай Първоначално написано от Даскало
    Значи преди ваканцията в даскало класа ми е от 24 човека 11 момичета и 13 момчета и след даскало решихме да си направим ОРГИЯ стана мн яко всеки е** каквото хване около 1час го правихме но от тогава до сега хуя ми ми е червен малко надут и ме боли (не се дига когато се опитам да масутрирам) и ми е мн гадно.говорих и с 1 момиче от класа то каза че има проблеми (не баш същите де ) от какво може да е това от това че сме се ебали мн хора наведнъж ли
    Според ме е от това ,че главата ти е празна като шамандура!

  3. #3

    Re: В Клас

    Цитирай Първоначално написано от the^one
    Цитирай Първоначално написано от Даскало
    Значи преди ваканцията в даскало класа ми е от 24 човека 11 момичета и 13 момчета и след даскало решихме да си направим ОРГИЯ стана мн яко всеки е** каквото хване около 1час го правихме но от тогава до сега хуя ми ми е червен малко надут и ме боли (не се дига когато се опитам да масутрирам) и ми е мн гадно.говорих и с 1 момиче от класа то каза че има проблеми (не баш същите де ) от какво може да е това от това че сме се ебали мн хора наведнъж ли
    Според ме е от това ,че главата ти е празна като шамандура!
    Life sux but just keep smiling

  4. #4
    Guest
    кух си на градинска лейка ееееей

  5. #5
    Кух и тъп е!
    Ама му завиждам за това,че има момичета в класа!!!
    Light The Universe

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    цтцтцтц перверзен чикиджия

  7. #7
    Браво
    Guest
    Лошо няма бе ко му са карате на момчето

  8. #8

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    СеДнаЛа На КъЛБотО ЗЕмя
    Мнения
    735
    tragnalo e mom4eto orgiika da prai emi huq si e tvoi stopanisvai go kakto iska6 ako trea go rezni ako mnoo boli i tfa e ne se pritesnqvai ne6tata 6te se opravat turi mu edin noj
    {!!!!!!}Бъди си кyрва в леглото на твоя любим, не бъди кyрва в обществото {!!!!!!}

  9. #9

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    У дома пред компютъра
    Мнения
    531
    CHESTITO ZAVARSHVANE NA PURVI KLAS!!!

    plitkoumno takova, kak si izmislq.

  10. #10
    аххахахахаха чесноооо ли беееее. оргия с класа. де да имах и аз такъф клас ама е трябвало да ползваш презерватив хахахахахахахх

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Кво се занимавате да пишете на такива тъпни!Направо да заключват темата и тва е!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  12. #12
    Guest
    АЙ СТИГА БЕ....

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893
    Поредната ебавка!ХАхАХАХхахАХАХахха ХАХАх
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    т.11 от Правилника!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си