.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Guest

    Телец е ная-яката зодия.

    Кога последния път сте били в някоя голяма компания или на фирмено парти в някой ресторант? Забелязахте ли онези спокойни и уверени в себе си хора, които тихо разговаряха, подпирайки някоя колона с гърба си или пък излъчваха добронамереност по някакъв свой начин без да се натрапват. Мда, това най-вероятно са били Телците. Те рядко се стараят да изпъкнат с нещо, кротки са (поне в общия случай) и дори при първи контакти с тях всяват някакъв необясним респект.

  2. #2
    Стига си ми срамил/а зодията!Аман от простотии!

  3. #3
    Лиля Георгиева
    Guest
    Е това не прилича на срамене, ами на хвалене.

  4. #4
    Дали авторът се вазхищава от телците или тои самият е такав?И следвателно ако е телец ми стами зодията

  5. #5
    Лиля Георгиева
    Guest
    вно той е изключението на това правило.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    И кво-са да се разчуствам ли искаш ?!?

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Хм зависи....приятелят ми е телец ии...е абсолютен изруд.... Ам май почти всички момичета телци,които познавам са ми антипатични макар и с доста различни характери...
    абее аз си имам други фаворити от другите зодии-лъвове и овце

  8. #8
    Guest
    Аз съм лъв, но отговарям напълно на описаното.

  9. #9
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Ако под тихи и спокойни разбирате качен на стола с чаша на челото да играе сиртаки -----> да,това са телците!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Телците ..наи-готините..дали..
    2 т. от правилника. Бан на профил

  11. #11
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Хаха Цезар е бил рак бе,тихичко.

  12. #12
    Чесно казано съм телец, но никок не си харесвам зодията... но все пак не всичко опира до зодията на човек... и не мислия, че това описание отговаря на телците...
    dA sE OpItAsH dA zAbRaViSh nQkOi kOiTo sI oBiChaL e sE eDnO dA sE OpiTvAsH dA zApOmNiSh nQkOi kOiTo nIkOgA nE sI sReShTaL ... !

  13. #13
    Зодии..пфф простотии. Донякъде вярвам в някои от общите характеристики,ама много се връзвате. Гледайте по-спокойно на нещата. И мен лично телците не ме радват особено

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Естествено,
    Телците сме най-готини

  15. #15
    nep! nai qkite sa ribkite mn`sme kovarni i mn`ot horata izobshto ne ni razbirat na vs. otgore.. zodiqta ni e posledna v zodiakalnite predavaniq taka 4e ako izpusnesh na4aloto ne e golqma zaguba :P vajnoto e da hvanesh kraq .. ta.. ribkite rulzzzzzz

  16. #16
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Така е телците са готини.
    ПП не съм телец.

  17. #17
    Guest
    Да, готини са, обаче малко странно - аз отговарям на описанието на Телец, ама съм Лъв.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от [b
    a[N]D[i]T[k]a]nep! nai qkite sa ribkite mn`sme kovarni i mn`ot horata izobshto ne ni razbirat na vs. otgore.. zodiqta ni e posledna v zodiakalnite predavaniq taka 4e ako izpusnesh na4aloto ne e golqma zaguba :P vajnoto e da hvanesh kraq .. ta.. ribkite rulzzzzzz
    =D> =D> =D> i agree
    По - добре да се наакаш прав, защото седнал ще ти се размаца по гъзъ.

  19. #19
    Guest
    Рибите са сдухани отвсякъде, интроверти и са песимисти. Значи не стават. Абе Лъв и Телец са най-добрите зодии.

  20. #20
    dam ribite sux.. super sa sduhani i zaqdlivi

    ina4e telcite vaob6te ne se vpisvat v opisanieto koeto avtora dade

    poznava tolkova mnogo telci i vsi4kite sa super 6umni i umeqt da privli4at vnimanieto (za tova 4esto imam spor i drazgi s tqh - obi4am az da privli4am vnimanieto sam ovarhu sebe si - VODOLEI$E sam)

    ta kato zaklu4enie mai avtora e takav kato opisanieto oba4e e v izklu4eniqta

    phhahahaha
    Кажи! Ако бях красив, можеше да ме харесваш! Ако бях мил, можеше да ме милваш! Ама понеже съм прост - можеш само да ми простиш!

    Бъди гъзе, не слушай чалга! Бъди гъзе - пиши грамотно!

  21. #21
    Guest
    Аз пък познавам момиче телец, което е точно по описанието и аз съм такъв и уважавам такива хора - горди, щастливи, самоуверени, но ненатрапчиви, не искащи всички да ги забелязват и да се правят на големи звезди, като всъщност са едно нищо. Защото аз искам приятели, а не подчинени. Нито ще съм слуга, нито - шеф!

  22. #22
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Абе не се връзвайте много на описанията за зодиите - зависи и от асцендентите... Не вервейте!
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Верно,че телците са добринки...Ама по твоя пример всеки може да изтъкне зодията са така.Така че е различно!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Рибите са сдухани отвсякъде, интроверти и са песимисти. Значи не стават. Абе Лъв и Телец са най-добрите зодии.

    Лъв,Лъв .. але але але !
    2 т. от правилника. Бан на профил

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Рибите са сдухани отвсякъде, интроверти и са песимисти. Значи не стават. Абе Лъв и Телец са най-добрите зодии.
    opredeleno ne poznavash nito men nito nai dobriq mi fr ........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си