.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    Подмазването във форума

    Преди да започна тази тема искам да кажа, че не казвам колко зле или колко тъп е форума. Ако го намирах за толкова тъп нямаше да го посещавам. Просто искам да се обърне внимание на този проблем (а може би и на мен) и да се замислим над себе си и да коригираме тази грешка.


    Поне за мен около 80-90% от хората във форума се подмазват един на друг, особено във фън раздела където е пълна кочина . Подмазват се всички хора, включително и тези, които ми харесват. Най-тъпото и очевидно подмазване е в темата за снимки. Там например едно момиче казва на някое друго, очевидно грозно момиче, че е много хубава, а след малко другото момиче и връща "жеста". Това е само един пример, но подмазването не се изчерпва с него, то е навсякъде. Самият аз съм се подмазвал 1-2 пъти, но в тези случаи т.н. ми "подмазване" се изразяваше в това малко да преувелича, но никога не бих казал на черното - "бяло" както наблюдавам, че се случва тук. Интересен ми е и момента с темите тип "Кои форумци харесвате?". Там доста юзъри са написали по 15-20 човека. Извинявайте, но аз в този форум реално харесвам 4 юзъра, а уважавам мнението на не повече от 10 човека. Излиза, че вие във форума харесвате повече хора от колкото в реалният си живот. Може да се продължава с всякакви примери от типа на обръщенията "миличко", "сладичко" и др. до взаймното хвалене на някои юзъри и още много други. Осъзнайте се хора. Започва да се губи истинското лично мнение за даден човек. Началото когато влизах във форумите си мислех, че там хората найстина ще говорят това, което мислят. Нали не се познават с другите (повечето) юзъри, а то какво излезе? Тук е по-голям фалш и от реалния живот.


    Най-тъпото е, че сега ако не ме нападнете, то може би повечето юзъри ще почнат не приемат и не харесват подмазването, за да покажат, че те не се подмазват, а няма да се замислят реално върху това, което целя с тази тема.

  2. #2
    e .. nali ti ne se podmazvash po tozi na4in?! i ne vsi4ki sa takiva... a tova fun fun i pak fun imam 4uvstvoto 4e e drug forum i az pisha tam de no vse pak ..

  3. #3
    Аз съм подмазвач намбЪр оан!
    Хора стига сте приемали форума толква на сериозно!
    Какво е това уважение Това е виртално пространство
    Някой се забавляват други се заяждат трети съветват четвърти следят за правописа ( ) и хапят!Пети се правят на велики и все знаещи това е!
    Няма смисъл да се приемат толква навътре!
    Мястото за снимки ми като не ти харесва там не влизаи просто и ясно!
    Някой хора си постват снимките там да си дигнат самочувствието няма лошо.
    Light The Universe

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Valar
    Хора стига сте приемали форума толква на сериозно!
    Може и да взимам форума по-насериозно то клокот трябва, но това което казвам е итина и би трябвало да се промени.

    Поне аз държа на истинското лично мнение (дори и във виртуалното "живот"), а не на фалша и преди си мислех, че именно защото е виртуално простраство хората ща казват какво точно мислят един на друг. Поне на мен ми е по-лесно тук да казвам това, което найстина мисля и (почти) виаги го правя.

  5. #5
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138

    Re: Подмазването във форума

    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Преди да започна тази тема искам да кажа, че не казвам колко зле или колко тъп е форума. Ако го намирах за толкова тъп нямаше да го посещавам. Просто искам да се обърне внимание на този проблем (а може би и на мен) и да се замислим над себе си и да коригираме тази грешка.


    Поне за мен около 80-90% от хората във форума се подмазват един на друг, особено във фън раздела където е пълна кочина . Подмазват се всички хора, включително и тези, които ми харесват. Най-тъпото и очевидно подмазване е в темата за снимки. Там например едно момиче казва на някое друго, очевидно грозно момиче, че е много хубава, а след малко другото момиче и връща "жеста". Това е само един пример, но подмазването не се изчерпва с него, то е навсякъде. Самият аз съм се подмазвал 1-2 пъти, но в тези случаи т.н. ми "подмазване" се изразяваше в това малко да преувелича, но никога не бих казал на черното - "бяло" както наблюдавам, че се случва тук. Интересен ми е и момента с темите тип "Кои форумци харесвате?". Там доста юзъри са написали по 15-20 човека. Извинявайте, но аз в този форум реално харесвам 4 юзъра, а уважавам мнението на не повече от 10 човека. Излиза, че вие във форума харесвате повече хора от колкото в реалният си живот. Може да се продължава с всякакви примери от типа на обръщенията "миличко", "сладичко" и др. до взаймното хвалене на някои юзъри и още много други. Осъзнайте се хора. Започва да се губи истинското лично мнение за даден човек. Началото когато влизах във форумите си мислех, че там хората найстина ще говорят това, което мислят. Нали не се познават с другите (повечето) юзъри, а то какво излезе? Тук е по-голям фалш и от реалния живот.


    Най-тъпото е, че сега ако не ме нападнете, то може би повечето юзъри ще почнат не приемат и не харесват подмазването, за да покажат, че те не се подмазват, а няма да се замислят реално върху това, което целя с тази тема.

    Не си го слагай много на сърцето защото тези подмазвани (или както там още се наричат) са ФАКТ.
    Положението няма да се промени защото повечето юзери са под 15 години и не са свикнали още да осъждат и следователно да бъдат осъждани!
    Мен също ме дразнеха тези изявления в началото но си дадох сметка че на себе си правя мръсно като св ядосвам. Замисли се
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  6. #6
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Ето ти един пост, лишен от подмазване - теб колко пъти и колко различни ника трябва да ти баннат, за да разбереш, че не си желан тук?
    Левски шампион але але!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Има хлебец в думите ти.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Ето ти един пост, лишен от подмазване - теб колко пъти и колко различни ника трябва да ти баннат, за да разбереш, че не си желан тук?
    То е по-куул да ме мразят.

    На мен ми е интересно да съм тук, значи че ще съм тук.

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Все пак форума като такъв е миниатюрно копие на реалния живот, с един вид 'управа', с харесвани и уважавани потребители, с плява. Нормални са тези неща, за които говориш.

  10. #10
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Хехе и аз казах на малка_сладуранка "миличка" като видях, че е пуснала тема за рд-то ми. Аз лично го разбирам това обръщение в буквалния си смисъл, използвам го, когато някой е постъпил мило.
    Но като цяло й го казах, защото макар и не лично да се познаваме имаме общи приятели Ххаха звучи като оправдание.
    Аз също не виждам защо трябва да има подмазване /специално за Фъна, но и затва там имам 10 мнения максимум/. А за снимките не си прав, човек не е виновен, че не се е родил красавец. Аз също съм пускала снимка, но си имам огледало вкъщи и си знам как изглеждам и няма смисъл да ми казват примерно "имаш пъпка на лицето"/. А някои си пускат, за да си повдигнат самочувствието/ не до небето, а да стане нормално/, в което няма лошо, щом не успяват по-друг начин. Просто оттук натам ще бъдат по-увереин в това, което правят. Има и такива хора и не малко и за мен няма лошо, щом интернетът може да им помогне по някакъв начин

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    хехе.форума върви нанякъде все пак..
    иначе си прав.аз за тва чета някой интересни неща във всичкото тийн накуп.другите са пълен батак.

  12. #12
    Нали ти не се подмазваш и не ти се подмазват какъв ти е проблема тогава питам аз???

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Нали ти не се подмазваш и не ти се подмазват какъв ти е проблема тогава питам аз???
    И на мен са ми се подмазвали.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Нали ти не се подмазваш и не ти се подмазват какъв ти е проблема тогава питам аз???
    И на мен са ми се подмазвали.
    Виж има голяма разлика между "подмазват" и "подмазвали"!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  15. #15
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Мда, и аз съм наблюдавала това явление. За фън фън фън не мога да кажа, щото тоя форум изобщо не го гледам, обаче се появява от време на време някое гуру и всички минават на практиката "obey your master". И е глупаво, нооо голяма раута, ебати. Да са си смотани

    Saatana vittu perkele hate crew!

  16. #16
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от tra^la^la
    хехе.форума върви нанякъде все пак
    накъде,към ръба ли?

    иначе проблема е,че чата от mirc се е преместил във "Фън" - откъдето плъзва подобно настроение и по други раздели и т.н.

    Другари,да изкореним този бурен на западния имериализъм!!!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Мда, и аз съм наблюдавала това явление. За фън фън фън не мога да кажа, щото тоя форум изобщо не го гледам, обаче се появява от време на време някое гуру и всички минават на практиката "obey your master". И е глупаво, нооо голяма раута, ебати. Да са си смотани
    Това ,че пиша във "Фън фън и пак фън" ,но не се подмазвам прави ли ме смотан?

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  18. #18
    дааам, да не говорим, че винаги се намират няколко емблематични юзера, на които половината форум да им лиже гъза. те, самите юзери, може да са си култови, ама чак пък такова мазнене...

    пфф, с Буута пак мислим в синхрон.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  19. #19
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Мда, и аз съм наблюдавала това явление. За фън фън фън не мога да кажа, щото тоя форум изобщо не го гледам, обаче се появява от време на време някое гуру и всички минават на практиката "obey your master". И е глупаво, нооо голяма раута, ебати. Да са си смотани
    Това ,че пиша във "Фън фън и пак фън" ,но не се подмазвам прави ли ме смотан?
    Ти следиш ли ми мисълта?!

    пор, I'm pure, I'm true, I'm copy-pasting you

    Saatana vittu perkele hate crew!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Мда, и аз съм наблюдавала това явление. За фън фън фън не мога да кажа, щото тоя форум изобщо не го гледам, обаче се появява от време на време някое гуру и всички минават на практиката "obey your master". И е глупаво, нооо голяма раута, ебати. Да са си смотани
    Това ,че пиша във "Фън фън и пак фън" ,но не се подмазвам прави ли ме смотан?
    Ти следиш ли ми мисълта?!

    пор, I'm pure, I'm true, I'm copy-pasting you
    Не съм имал за цел просто попитах.

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  21. #21
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Определено за този раздел има теми от рода на"какво мислиш за предишния" и "колко процента харесваш предишния".Ето за това не пиша там, защото 1. не искам да се подмазвам 2.смятам, че не е много правилно да казваш какво мислиш за еди кой си, ако не го познаваш и 3.доста измислено седи да кажеш на някой 100%, че го харесваш...

  22. #22
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Цитирай Първоначално написано от MG-X-Power
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Мда, и аз съм наблюдавала това явление. За фън фън фън не мога да кажа, щото тоя форум изобщо не го гледам, обаче се появява от време на време някое гуру и всички минават на практиката "obey your master". И е глупаво, нооо голяма раута, ебати. Да са си смотани
    Това ,че пиша във "Фън фън и пак фън" ,но не се подмазвам прави ли ме смотан?
    Ти следиш ли ми мисълта?!

    пор, I'm pure, I'm true, I'm copy-pasting you
    Не съм имал за цел просто попитах.
    Смотан си, ако се подмазваш. Толкоз.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  23. #23

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Ее ето една такава тема най-сетне...

    И мен ме е дразнело,дразни и ще продължава да ме дразни тва....
    Точно във фън стават ей тия мизерии."Колко процента харесваш предишния-ооох мило много те обичкам,повече от 10000% " Клишетааааааа....адски глупав раздел.На мен фън ми е когато някой пусне забавна тема със някой сайт или нещо готинко.А всички започват да нападат..
    Добре де ,ми в тия безмислени игри кво ви е забавното...!? За мен са такива..


    Изказах се,сега колете ме,бесете ме,квото искате туи правете

  24. #24
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    От форума харесвам много малко хора и не бих казала, че им се подмазвам, при положение, че наистина много ме кефят. Всъщност това си е въпрос на личен избор. Ако не ти харесва някой да ти се подмазва - кажи му го в прав текст. Ако не ви харесва Фън, не пишете там. Не виждам какъв е проблема. Да не би в реалния живот да не ти се подмазват?!? Ми че аз редовно всеки ден срещам такива хора и със сигурност те са много повече от тия във форума. Още повече, че в крайна сметка няма нищо лошо да завързваш нови запознанства тук. Нали това е и целта - да се опознаваме, помагаме и прочие. Съгласна съм, че понякога някои прекаляват, но пак казвам - това не е явление, което се среща само по форумите, ами и по улиците, в училище, кафенетата и т.н.

  25. #25

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Куул гърл, да ама тука сме събрани ей такива индивиди на едно място.. Ние сме като кошер оси ..ние сме на едно .
    А в реалния живот ще тръгнеш по улиците,ще срещнеш
    един,който да ти се подмаже...
    След време втори и така.. Не ти се стоварват на куп и не те дразни
    чак толкова.
    Просто е неизбежно това тук...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си