.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    hroni4en apandesit :(

    hora boli me malko..otivam preglejdat me i mi kazvat hroni4en e ne si za operaciq o6te...no to prodaljava da si me boli..taka li 6te e dokato stigne do operaciq??? kajete mi pls

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Не сме лекари..
    2 т. от правилника. Бан на профил

  3. #3
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Аз имам хроничен апандисит от 2 години. Предпочитам да си ме боли от време на време, отколкото да ме режат. Изпитвам панически ужас от болници и операционни. Иначе ако толкова те притеснява го махни..

  4. #4
    добре си добре !

  5. #5
    Guest
    sestra mi imashe i ne sujali che q srqzaha...sega pone ne q boli

  6. #6

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Dimitrovgrad
    Мнения
    42
    po dobre idi da te operirat 6tgoto 2 godini imah hroni4en apandisit i se kazvaha 6t mine i 6te otmine i nakraq za 20 min da se spuka i da pukna taka e kolkoto po rano te operirat tolkova po dobre
    Moga da iskam znaq kak da iskam.Imam vsi4ko koeto iskam i tebe moga da te imam no ve4e ne te iskam ! ! !

  7. #7
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Да, наистина, опасно е, може да се спука.
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    И мен апендисита много често ме боли и само като си помисля за това пак започва.Мен също много ме е страх от операции и такива глупости...Но като започне да ме боли и се паникьосвам ужасно много и не зная какво да правя.А то си е и супер опасно.Ако се спука и тогава по органите ти е тая течнос от апендисита и ги отравя и умираш...Мен много ме е страх,но и от операции ме е страх също страшно много......
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  9. #9
    няма значение
    Guest
    мен скоро ме оперираха от апандесит и ми казаха че имам избор дали да рискувам да стане хроничен и да има опастност да срастне с кръста и да се спука или да ма клъцнат за 30 мин и да не му бера грижа после цял живот ... отидах да ма оперират и хич не е толкос страшно по добре иди да та срежат да си ок после че не знаеш кога и къде може да се наложи операция

  10. #10
    taneto
    Guest

    po dobre go mah ni

    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Аз имам хроничен апандисит от 2 години. Предпочитам да си ме боли от време на време, отколкото да ме режат. Изпитвам панически ужас от болници и операционни. Иначе ако толкова те притеснява го махни..
    iskam da ti kaja 4e az imah apandesit ot 10 godini sedqvl v men i ako sam go darjaal o6te 2 6tqlasam da umra i po dobre go mahni otkolkoot da leji6 cql mesec v bolnica moqt be6e zapo4nal da vliza vatra v 4erniq driob kadeto e kuhibnata ai naistiha si goo mahni ne mn stra6ni ai az sma s 2 operaci samo zarqdi nego i nqma pap ai 4eliq korem mie rqzan zarqdi nego zarqdi takava gre6ka kato tvoqta i sq cqliq mi korem e obezobrazen mn e gadno na gledka ama az sama sam si vinovna zatova po dobre go mahni do kato ne e stanalo kasno

  11. #11
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си