.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Guest

    Избелваща паста за зъби ?

    Искам да питам някой от вас пробвал ли е някаква паста ? щото аз съм пробвал много и нямат голям ефект а ми се ще да имам по бели зъби щото ся те неса особенно бели

  2. #2
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    има една trisa продават я в бийла за около 4 кина ина4е има специялни пасти4ки за избелване


  3. #3
    ЦвЕтИт0
    Guest
    Такам аз съм много доволнна от пастите за зъби на ВАДЕМЕКУМ.Хубаво е да се ограничаваш в приема на храни и напитки оцветяващи прекомерно зъбния емайл-кафе кола шоколад и т.н.Също така старай да включиш в менюто си повече млечни продукти богат източник на калции и други полезни вещества.Успех

  4. #4
    Guest
    абе според мен аз си имам някви по особенни кости щото . непия кафе , непуша нищо! несъм голям фен на колата та общо взето неизползвам кой знае кви вредни работи за зъбите а от друга страна съм голям фен на млечните продукти .. ям кашкавал сирене мляко и свякви такива работи в големи количества , особенно домашно сирене което знам че е богато на калции , и общо взето според мен имам здрави зъби но пък от друга страна са жълти незнам на кво може да се дължи

  5. #5
    Guest
    такава паста се продава в специализирани магазини които зареждат стоматологични кабинети! Питай зъболекарката си а цената е около 20-25 лева! Такива Вадемекуми Орал Би и други глупости не вършат работа!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си