.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Е защо?

  1. #1
    Guest

    Е защо?

    Ма как така? Как? Как така тук са се събрали всички алтернативни хора? Това е много странно?!? В смисъл, аз съм телец и като повечето телци се дразня на екстравагантното.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Колко алтернативни хора има тук? 10-тина може би? От колко хиляди потребители?

  3. #3
    Guest
    Ами фешъните и чалгарите са много малко тук! Те са обикновените хора, повечето хора в България. А тук почти няма фешъни. Аз под алтернативни разбирам всичко ъндърграунд. Но по принцип мисля, че не трябва да се пречи на ъндърграунд културите, но и не трябва да се забелязват, ако са ти неприятни.

  4. #4
    Фен Аватара на SouL^*DiViNe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    255
    и аз съм телец и този форум много ме кефи,защото имам супер съфорумници \/
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Значи защото теб те дразнят, трябва да си променят външния вид и държанието? Много си специален.

  6. #6
    Много сме. Силни сме.

    Когато дойде някой чалгар и почне да ни се бива на учи се събираме всичките трута и го поставяме на мястото му и го изритваме от този тру форум.


    бтв не мога да разбера защо не са сложили метълски тапет. Ама то е нормално админите влизат толкова рядко, че дори не са разбрали, че ъндърграундите и трутата тук са на почит.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Колко алтернативни хора има тук? 10-тина може би? От колко хиляди потребители?

    как бе?повече сме..

    към автора на темата-когато се съберат различни хора в 1форум става доста по-интересно ,отколкото ако има само хора,които харесват едни и същи неща,слушат 1 и също и така...най-малкото колкото по-различни хора има,толкова повече неща можеш да научиш от тях ;]

    get off.

  8. #8
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    този раздел е за МУЗИКА!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Juicy_Lucy
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Колко алтернативни хора има тук? 10-тина може би? От колко хиляди потребители?

    как бе?повече сме..

    към автора на темата-когато се съберат различни хора в 1форум става доста по-интересно ,отколкото ако има само хора,които харесват едни и същи неща,слушат 1 и също и така...най-малкото колкото по-различни хора има,толкова повече неща можеш да научиш от тях ;]

    Е, да, ама ако не ща да науча?

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Това си е твой проблем
    хъхъ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си