.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 222
  1. #1

    как да стана по-висок ?

    кажете какви упражнения да правя или какъв спорт да почвам,,... трябва да стана по-висок (не някво насилствено с кой знае колко) и 1см, ама по-висок

  2. #2
    Guest
    Това с порастването не става лесно.
    Изисква време.
    Като цяло зависи от гените ти, но ако си толкова голям мераклия можеш да се пробваш с баскетбол и волейбол, или играй футбол като вратар.

  3. #3
    ами някакви упражнения ???? например набирания на лост ???

  4. #4
    Guest
    пробвай се.
    не знам честно казано.

  5. #5
    значи проблема е следния: приятелката ми по принцип е по ниска от мен с около 5-6 сантиметра,.... обаче като обуе обувки на висок ток и като отупа една прическа и става с толкова над мене,....
    и ся преди малко ми звънка да се похвали, че си е купила незнам си кви обувки за лятото дето отпред на пръстите подметката им била ебати парчето а отзад с 15см ток,..... и ми прилоша направо,.... така че незнам с набирания или с каквото и да е, трябва да се стягам,.... ще направя и невъзможното само да мръдна дори с 1 см !!!!
    много е важно за мен

  6. #6
    Guest

    nqma

    ами човеко ако си сериозен с тоя вьпрос и аз ще ти дам един сериозен отговор.Зависи на колко си години,понеже хормона на растежа се отделя от хипофизната жлеза която се намира в мозака на човека и е активна наи вече през пубертета.При различните хора растежа прекьсва в различна вьзраст,което зависи наи вече от начуна на живот на индивида.През периода в които растеж ако например се натоварваш системно с тежки физически упражнения се получава процес които можем да сравним с кратка еволиуция,тялото ти се приспособява и става6 по ниськ по набит,а ако тренираш баскетбол волеибол сьответно се издалжаваш,за6тото за да се приспособи тялото ти започва да отделя повече от хормона на растежа (както са пораснали и жирафчетата,само 4е за по голям период на еволюция).Ако си до 20г може да си вземеш някои препарати които стимулират хормона (соматотропен),като например л-глутамин,л-аргинин,рибено масло и др.Тренираи,спи поне от 12 до 6 през ноща и си пази надеждата малко калпаво обяснение дадах ама ако има не6то питаи пак

  7. #7
    Guest
    kolko si visok ?

  8. #8
    значи на 18 години съм,.. след 2 месеца правя 19,.. висок съм 172,....

    л-глутамин,л-аргинин,рибено масло - тези работи какво представляват, как действат на организма и трябва ли редом с тях да се тренира и какво,... колко струват и от къде мога да си ги взема - от аптеката или от магазин за фитнес работи ???

  9. #9
    nqma
    Guest
    slushai me vnimatelno sega acer NQMA povtarqm NQMA nachin da stanesh po visok ot kolkoto ti e zalojeno genetichno neshtata koito si izredil sa hranitelni dobavki koito podpomagat muskulniq rastej za da stanesh po visok trqbva da ti porastnat kostite koeto nqma da stane do kum 25 moje da drupnesh oshte 1 sm i tolkova poveche nqma da rastesh priemi go i jivei s nego nameri si po nisko gadje ako trqbva zam za edna operaciq koqto moje da ti pomogne da porastnesh 3-4 santimetra obache purvo nqmash parite da si q pozvolish sum 100% siguren vtoro osnovnata ideq pri neq e che ti chupqt pishtqlkite i bedrenata kost i q otdalechavat s 2 milimetra tq zarastva i posle pak q chupqt i otdalechavat i taka dokato ne porastnesh nqkolko santmetra v kraka sushto se pravi i na rucete za da ne nesurazmeren otnema godini adski bolki ujasno mnogo pari i ne si struva

  10. #10
    пич,... ти току-що уби всичко детско в мен,...

  11. #11
    четох някъде,че като станеш от сън трябва да си вдигаш ръцете нагоре и да се разтягаш тей всеки ден

  12. #12
    Guest
    bratle sori che taka ti otgovorih ama tova e istinata nqma kakvo da se lujeme sega tuka sm za da davame adekvatni otgovori az ne mislq che da si po nisichuk e nqkakuv problem priemash go i produljavash da jiveesh ima hora se rajdat slepi i invalidi i tn i produljavat da jiveqt i tolkova

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    267
    Аз съм на 15 и съм 190 и искам да раста още ? Дали и при мен ще важат тези работи ?
    Music is... a higher revelation than all wisdom and philosophy.

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от acer
    пич,... ти току-що уби всичко детско в мен,...
    bratov4edka mi be6e mn niska i i biha nekfi injekcii ne pomnq s kfo nekfi hormoni i se izdulji za 1 godina s okolo 10 santa.. ama i sus sportove staa visi po lostove po 4esto se raztqga6 i 6e se izdulji6

  15. #15
    probvai s basketball ili voleyball

  16. #16
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: nqma

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ами човеко ако си сериозен с тоя вьпрос и аз ще ти дам един сериозен отговор.Зависи на колко си години,понеже хормона на растежа се отделя от хипофизната жлеза която се намира в мозака на човека и е активна наи вече през пубертета.При различните хора растежа прекьсва в различна вьзраст,което зависи наи вече от начуна на живот на индивида.През периода в които растеж ако например се натоварваш системно с тежки физически упражнения се получава процес които можем да сравним с кратка еволиуция,тялото ти се приспособява и става6 по ниськ по набит,а ако тренираш баскетбол волеибол сьответно се издалжаваш,за6тото за да се приспособи тялото ти започва да отделя повече от хормона на растежа (както са пораснали и жирафчетата,само 4е за по голям период на еволюция).Ако си до 20г може да си вземеш някои препарати които стимулират хормона (соматотропен),като например л-глутамин,л-аргинин,рибено масло и др.Тренираи,спи поне от 12 до 6 през ноща и си пази надеждата малко калпаво обяснение дадах ама ако има не6то питаи пак
    това са АБСОЛЮТНИ глупости!

    НЯМА начин да промениш генетично програмираната оптимална за теб конструкция!

    всеки опит за такава интервенция влече непредсказуеми критични ситуации за системата.
    всякакви приказки за хранителни добавки, хормони, витамини, упражнения ...еtc...водят до гроба...
    ще ви заровят млади, яки, високи и хубави......


    лечението е да треснеш два швамара на пиклата дето се е качила на кокилите и да я свалиш от там. ако не ще - зарежи я да си търси жирафи за партьнори...
    ...а ти си намери Човек...

  17. #17

    Виж ти,какво имаме тук...

    'всички СМЕ пред лицето на Бога.

    само шарлатаните отлагат това свиждане с Твореца за неопределено бъдеще, понеже са слуги на Сатаната и се боят от Светлината Господня, Която е Живот! '
    Автор Съобщение
    batkodoki

    Абе,човече,
    Като ти чета отговора май ти 'отлагаш свиждането с Твореца' . Един Божии слуга никога не използва насилие.

  18. #18
    е вие с тези писимистични постове направо го скапахте споко пич разтягай се сутрин ходи на баскет плуване и волейбол положи усилия и най-вече бъди оптимист бъди сигурен че ще пораснеш с 3 см поне.хормона на растежа се съдържа в мозъка затова трябва да си вярваш.Аз също искам да порасна още малко. майка ми е висока 169 баща ми 182 аз съм на 18 и съм 178.Знам че поне още 2 см ще порасна дори и да не спя като хората и да не се храня,но ако правя тези неща ще порасна още повече.нз колко е висока приятелката ми ама със 7см токчета все още съм по-висок от нея(хах).Та за даъв режим на здравословно хранене и спане.спортовете ги знам защото плуването ми е любимия.айде успех.и ако може някой да постне режима на храненемерси предварително :P

  19. #19
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от cecuma
    Знам че поне още 2 см ще порасна дори и да не спя като хората и да не се храня,но ако правя тези неща ще порасна още повече. :P
    я стига глупости опряни на момчешкия фолклор!


    системата отделя т.н. "хормон на растежа" само по време на сън.

  20. #20
    Guest
    Копеле запиши се на баскетбол и тренираи 1-2години (Ама сериозно) хем ше спортуваш,хем се издължаваш от него..!

  21. #21
    я стига глупости опряни на момчешкия фолклор!


    системата отделя т.н. "хормон на растежа" само по време на сън.

    еми благодарения на този 'фолклор" пораснах 3 сантиметра миналата година.то се расте по време ан сън ама ако спиш по 24 часа няма да станеш 2 метра .тренирай през деня и спи през ноща

  22. #22
    duff
    Guest
    mi 4uvala sum ,4e IOGATA mnogo pomagala.Imam priqtelka ,koqto sled 2-3 meseca uprajneniq,be6e uveli4ila rasta si s 1-2 sm.
    A ima mnogo hora,koito hodqt taka leko izgarbenki.Koeto nikak ne e dobre!Parvo,edin den ste sradate ot kompleksi otnosno tqloto si ,i vtoro prili4a sqka6 ste po niski.Tai ,4e izpravenata glava i ramene,sa6to igraqt golqma rolq!!!

  23. #23
    значи скоро говорихме на тая тема и тя ми каза, че обича особено лятото да носи с разни поли високи токове, че и правели краката по-дълги, дупето по-малко и по слаба и стройна (за мен това са глупости, иначе има хубаво тяло) а по магазини си харесва само обувки с най-високия ток в целия магазин,,.. понякога си мисля, че нарочно го прави,... и като и кажа, че не ми е приятно да е на такива кокили, тя ми отговаря "сега заради тебе ли да не нося високи обувки като ги обичам" или "аз ли съм виновна, че си нисък" това звучи като, че е някоя пача, но не е, просто неможе да осъзнае, че с висок ток се чувствам комплексар....
    говориме за най-високите токове, иначе с нормални сме равни, а без токове съм по-висок,.....

  24. #24
    просто мисля като обуе нещо такова, и се разхождаме да ходя на 5 метра от нея, и като ме пита що така... ще и кажа, че не ми е приятно да ходя да годзила,.....

    не ми давайте съвет да поговориме за това, защото ако го подхвана като сериозна тема ще ме помисли за някакъв комплексар или че не си харесвам тялото или нещо такова,...

    моята мечта - да стана по-висок с 3-4см (стигат ми)

  25. #25
    Guest
    пи4 проай некви витамини преди ядене зимай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си