.
Отговор в тема
Страница 12 от 16 ПървиПърви ... 28910111213141516 ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 392
  1. #276

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    не веднъж са ме удряли,много си позволяват копелетата...
    но са късметлии,от 2 години ако не и 3 със сигурност мога да ги спукам от бой и двамата,но не съм си и помислял да го направя.За мен тия хора не са ми родители все едно,поради много причини.Мисля,че ги мразя и че някой ден ще им върна всичко по свой начин.Не 1 път съм бил на ръба заради тях...Тия хора са провал!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  2. #277
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Като малък да но вече не смеят.Някакъв респект имат към мене....може би защото съм най-силния (физически) в семейството

  3. #278
    Цитирай Първоначално написано от HePeAJIeH
    Като малък да но вече не смеят.Някакъв респект имат към мене....може би защото съм най-силния (физически) в семейството
    И аз съм така все пак на 17г. съм 194см и 98 кила

  4. #279
    Аватара на s7alin
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Pomorie
    Мнения
    26
    И като малък не са ме били явно оттогава си имат респект
    Никога ли не сте се замисляли над това, защо в детството момчетата си облизват устните, а момичетата си смучат палците?

  5. #280
    ..имам спомени, че като бях малка за най-малкото нещо ме удряха.....супер зле....
    Сега,когато съм по-голяма ги виждам за 3 мин на ден и нямат време..сутрин да ми дадат пари и да ми кажат "дигни си панталоните и не се заяждай с никой" и т'ва е...иначе ако се случи да ги видя за повече време..майка ми непрекъснато ме заплашва "такъв щти обърша" .. викам "чакам" .. много добре знае, че ако ми напрай нещо такова си събирам парцалите и отиам при баба ми.. а баща ми..хах..той не говори с мен, пък да ме удря ;]

    Обичай ближния,ближи обичния..

    От Гъза в Устата - 6A Завинаги .

  6. #281
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Ами като малка големи шамари ми раздаваха. Но не съжалявам. Строги бяха, ама по-добре така, отколкото да разрешават всичко и детето да стане нахално, невъзпитани и разглезено.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  7. #282
    Аватара на Miss_Perfekt
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В АдА
    Мнения
    768
    Да били са ме но само майка ми и последният път отиде на психолог но ефект няма същата си е

  8. #283
    Пфуу...мн ясно че НЕ!Само като малка съм стояла наказана с вдигнати ръце на стената

  9. #284
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Никога не ме е удряла майка ми (само с нея живея). Баща ми ако се появи от някъде се съмнявам, че би ми посегнал, но ако го направи просто света ще му се види тесен


    Животът е адът описан в Библията!

  10. #285
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Нееее.Само веднъж тати ме би със собствената ми шапка,защото му7 бях изкарала ъкъла.Бяхме си на село и аз бях излязла,ама ме е нямало цял ден и те се чудили къде съм и ме търсили...И аз като се прибрах...,ама ми беше смешно.Иначе никога не са ме били след това.
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  11. #286
    Моите не са ме удряли сериозно никога...като всяко дете и аз си спомням няколко шамара от като бях по-малка...като съм направила някоя наистина голяма беля.
    Обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват.

  12. #287
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    Стабилен бой не съм яла,ама някви шамари тука-там Иначе с мама най-редовно се бием 2те

  13. #288
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    samo da opitat
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  14. #289
    Фен Аватара на RaZcAkVa6tIq
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    NqKaDe Na LuNaTa
    Мнения
    217
    Mene edinstveno me biqt za 2-ki v u4ili6te,i to samo ba6ta mi 6tot toi vseki den hodi po 3 4asa na fitnes i takiva voleta bie 4ee.........
    Offfff skuka..........

  15. #290
    мъчат се да ми посегнат ама нещо не има се получава

  16. #291
    Повече от фен Аватара на _InSaNe_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    385
    нее... изключено.. може да ми се карат когато съм напрайла някоя глупост.. но не и да ми посягат
    You're hardly conscious of the stains and scars,enabling your partly clouded logic.

  17. #292
    Аватара на sLaDk0 b0nb0n4e
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    ~Na sedm0t0 n3b3~
    Мнения
    191
    НЕ
    Why should I care what 0ther pe0ple think 0f me.I`m wh0 I`m and wh0 I wanna be.

  18. #293
    mne oba4e...mama samo se opitva da me zapla6va i tq kato trugne da me udrq i az po4vam da hodq na zad i da i se smeq 6toto tq me sledi i s nekfa namru6tena fizionomiq i posle dveet se spukvame ot smqh.ina4e nekfi leki 6amari usm otnasqlala ama ian4e ne .....

  19. #294

  20. #295
    Аватара на Nutty_
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Boulevard of broken dreams
    Мнения
    768
    Да...ама рядко се случва
    I've learned that no matter how much I care, some people just don't care back. I've learned that your life can be changed in a matter of hours by people who don't even know you...

  21. #296

  22. #297
    Майка ми ме е била много като съм била по-малка...Последния път на сериозно като ми удари шамар,после не искаше да ме погледне...И затова не смее да ми посяга освен на бъзик нещо...Татко веднъж ме удари без да иска и имах чувството че 1 топола ме е шутирала...

  23. #298

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    194
    Да ме бият .. мнее преди години са ми удряли шамари но само тфа .. :}

  24. #299
    Хаха НЕ

  25. #300
    xax ne..moji nai mno nqkoi 6amar4i ama sp skromno
    ama sq se se6tam kaka mi kato se ligavi na maika mi i maika mi se "6t1 nabiq" a tq e 1.62-3, a kaka mi 1,74-5 i kaka vika davai 4akam
    i se polu4ava sp zbavno
    When I’m on the floor….The music takes over…I go somewhere….Somewhere far from,everyone and everything This is where I need to be Sometimes I just wanna Break free and let of some steam...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си