.
Отговор в тема
Страница 13 от 16 ПървиПърви ... 3910111213141516 ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 392
  1. #301
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451
    Ne ... ama maika mi po nqkoi put mi vika che she me nabie ama az sum dosta po-visochka ot neq i neshto ne i se otdava
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  2. #302
    Мии преди са ме удряли няколко пъти но...когато стана последно за глупост..изтарвах един чесан и маика ми ме удари с ножа през раката и имахме гости я ударих бая здраво...баща ми ми го забрани и от тогава вече сиг 3 години никои не ме е закачал в кащи
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  3. #303
    Абе чак бой не ям... От време на време получавам някой-друг голям шамар, било то и за глупости...

  4. #304
    Не,имам много добри родители,НАИ-МНОГО ГИ ОБИЧАМ ТЯХ,ТЕ СА НАЙ-СКЪПОТО МИ НЕЩО НА ТОЯ СВЯТ .

  5. #305
    Голям фен Аватара на Ice
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    533
    Не, само са ме заплашвали.Веднъж като бях малка, бях в кухнята при мама и само я дразнех с някакви глупости и тя искаше да ме удари с една кърпа по дупето, обаче аз се завъртях и ме центрова в окото. Не са ме били, като малка пък да не говорим за сега.
    Everything happens for a reason..

  6. #306
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Естествено,че не!
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  7. #307
    v koi vek jiveem 4e da me biqt .. ako si na 10-11 moje da te poplqsvat malko
    Lof YAaA..!

  8. #308
    ne... xaxa mene ako me biqt nema da me vidqt pove4e

  9. #309
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Ми мен не са ме били даже и от разговорите са се отказали вече..
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  10. #310

  11. #311
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Пхаха, ае да се опита да ме удари и...
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  12. #312
    не ама като малка сам яла доста шамари

  13. #313

    :)

    мии понякога ама аз вече не им давам щото да посмеят!!

  14. #314
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    Естествено че НЕ!
    Просто не съм им давала повод за това.
    Пък и за тяхно добро е да не ми налитат на бой,защото след това много солено ще им излезне и тъпкано ще си го върна(няма да ги набия ест.) ама има и други методи за отмъщение.
    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

  15. #315

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    няма да бъде етично някак си майка ми да ме бие щот съм 2 пъти колкото нея а татко няма сила за такива работи
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  16. #316
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    mama samo vednaj me e bila(bqh naravila golqma glupost i bqh na 7 godini) apak tati samo vednaj mi e udrql 6amar i to bqh na 9 godini togava sega znaqt 4e nqma smisal ot udrqne i ni6to prepdo4itam razgovorite mama se opitva da me zapla6va ama bez uspeh a sega i to nqkak si sme6no se polu4ava az sam kolko po viska ot mama prosto e sme6no vseki kato malak e polu4aval pone edin lek 6amar
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  17. #317

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    v razvintenata ti fantaziq...
    Мнения
    69
    em mene da...ama 6amari haplivi zabelejki dymi..ot ba6ta mi nesly4aino sam go namrazila ama...vse pak si e izbyhliv 4ovek a pak i hybovo e 4e rqdko e v ka6ti

  18. #318

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    На жив кораб с избягали затворници
    Мнения
    124
    Ми не,но каот бях малък бащата често ми се канеше и посягаше но не удряше поне така си спомням , аде дан го правя на лош аз го обичам ама е мн кух хахах ,а майка ми мн ме дърпаш за ухото и шамари мие била нз аз каот малък бех мн луд не помня дори ама изпозлва ли са сила хич да не ,но едно мразя не боя а ДА МИ ВИКАТ ! сега бащата често вика и ми се репчи ама стига ме до тамда обърна масата и да почна да си блсуакм тупалкки доакто не си азбия носа и оня не седна на масат при пиенето си !

    обще взето при нас нещата не вървятмн драго и добре и се караме мн често аз изнервен от дасакло и проблемите си тре от тяхните имаме баба инвалид и една друга дето е склеротичка само ги нерви и парите са грижа и ... ей така в кухнята каот са саберем да ядем мн често се караме чудя с екомшиите кво мислят за мене аз такива неща говоря ,че чак за лудница съм по някойй път ! но иначе ги обичам много даже ся ми е мъчно каот се сетя за тея случки за сега мисял че седмица има без поредния скандал ! поня имало е няколко момента когато мислих да избягам от нас и да не се върна !

    но като се замисля требе да премълча по някога ! вече не се храня в тая кухня ако имам некой порблем често си го държа за себе си решавма го сам ! Но почнахда се чуствам доста як с тея фитнеси и зобове и се случва вече да са ми неутрални тея родителида глмда на тях акто ан лоши стопани и аз каот озверяло куча да ги разкъсам и да с храня с тях месеци наред докаот не пукна то лошия анчин на живот !!!


    но скоро тръгвма сам да си вадя ляба даже мисля да ида в друг град да у4а нз не искамда живея с тях гадно е , имало е периоди когато 1 4икич не моага да си направя !

    тежко , а как го почнах тоя пост не не ме бият били са ми шамари каот малък па какво стана .. но за тва е форума... да си споделяме ид аси помагаме !

    лека за тва е каот имам проблем да не ги тваря наще допълнително и с мойте грижи и дори и да не са прави когато викат насреща да си мълча и да ги оставя да си пият питието на спокойствие и доволни ,че са надделяли , а аз да си блъскам главта в стената както му е реда
    4 и 12т. от правилата

  19. #319

  20. #320
    Майка казва: Боят не е средство за възпитание,но помага
    Доста пъти като малка мама ме е ''ступвала'' обаче татко никога не ме е удрял и помня само един два пъти да ми се е ядосвал

  21. #321
    като много малък мама ме е била щото се беше ядосала че сменява постоянно памперси а баща ми може и да ме е ударил не помна ама преди неколко месеца го ядосах много и си позволи да ме удари нема да му го простя никога а ако посмее втори път .....

  22. #322

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    370
    Нашите никога не са ме удряли... пък и боя не е начин за решаване на проблемите...

  23. #323
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Мене никога не са ме били нашите. Не съм правила за бой, а и плюс тва с бой нещата не се оправят, даже стават по-лоши, защото един ден това дете свиква и не му пука че ще изяде още един колан, шамар или каквото и да е там. Веднъж само мене майка ми плесна един шамар (2-3клас) щото зимата бях тръгнала на училище (в снега) по сандали и пола. Имахме някакво събиране в класната стая, мисля че за коледа
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  24. #324

  25. #325

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си