.
Отговор в тема
Страница 2 от 16 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 392
  1. #26
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Не, минала съм тази възраст Даже в интерес на истината никога не съм яла качествен бой, а отвреме-навреме някакви шамарчета, скубания и такива неща, но нищо по-сериозно.
    Хихи и аз така. Ама лошо хлапе бях, добре, че наще не са ме пердашили по-сериозно. Само шамарчета...

  2. #27
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Не, минала съм тази възраст Даже в интерес на истината никога не съм яла качествен бой, а отвреме-навреме някакви шамарчета, скубания и такива неща, но нищо по-сериозно.
    Хихи и аз така. Ама лошо хлапе бях, добре, че наще не са ме пердашили по-сериозно. Само шамарчета...
    И аз това викам

  3. #28
    До ся никога не са ме били,предпочитат да решат проблема с разговор.А като бях по-малка са ми удряли шамари и мама ме е скубала.А помня един път като бях на 5години някъде майка ми тей се изнерви,че ме замярваше с чехъл по главата .

  4. #29
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Като малка и двамата са ме били. Сега, ако един от двамата ми удари дори и лек шамар, съм в състояние да си събера багажа и да се изнеса. Все ще намеря къде, докато си осъзнаят грешката.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  5. #30

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    400
    скоро не се е случвало...
    иначе майка ми доста си пада да удря шамарчета и тупалки като се изнерви,ама откакто брат ми и каза ''ти само посей да ме удариш и после...'' , не протяга ръчици към никой
    иначе как ми е дърпала ушите.. деформация сигурно имам...

  6. #31
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Не, минала съм тази възраст Даже в интерес на истината никога не съм яла качествен бой, а отвреме-навреме някакви шамарчета, скубания и такива неща, но нищо по-сериозно.
    Мен баща ми последно ме би малко след като навърших 20. първо ми удари тупаник,че искам да отида на свиждане в казармата на гаджето ми, а после, че нещо бях разстроила майка ми. И сега вдига ръка, ама да си ме бие. Това ни най-малко не може да накърни достойнството и самоуважението ми. по-скоро показва колко некомуникативен е той. Така е като не може да се използва силата на аргумента, се използва аргумента на силата.

  7. #32
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Мен баща ми последно ме би малко след като навърших 20. първо ми удари тупаник,че искам да отида на свиждане в казармата на гаджето ми, а после, че нещо бях разстроила майка ми. И сега вдига ръка, ама да си ме бие. Това ни най-малко не може да накърни достойнството и самоуважението ми. по-скоро показва колко некомуникативен е той. Така е като не може да се използва силата на аргумента, се използва аргумента на силата.
    Лелее, това е много глупаво от страна на баща ти, та ти си голямо момиче, как може да си позволява такова нещо?!? Пък и с бой нещата не се оправят... Съгласна съм с последните ти думи...

  8. #33
    Когато бях малка-да,но сега вече не
    ЩаСтИеТо ПрИ МеН ДоЛеТя С БоТиЛка ВоДкА И ТрЕВа.ЖиВоТа МоИ Ще ПрОмЕнЯ! По КлУбОвЕтЕ ВеЧнО Ще ВиСя Ще БъДа ДоЛнА КуЧкА БеЗ ДуШа!!! Да РаЗбИвАм МъЖкИтЕ СъРцА Ми Е СтРаСтА, ЗаЩоТо МрАзЯ ЛюБоВтА!!!:P

  9. #34
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Мен баща ми последно ме би малко след като навърших 20. първо ми удари тупаник,че искам да отида на свиждане в казармата на гаджето ми, а после, че нещо бях разстроила майка ми. И сега вдига ръка, ама да си ме бие. Това ни най-малко не може да накърни достойнството и самоуважението ми. по-скоро показва колко некомуникативен е той. Така е като не може да се използва силата на аргумента, се използва аргумента на силата.
    Лелее, това е много глупаво от страна на баща ти, та ти си голямо момиче, как може да си позволява такова нещо?!? Пък и с бой нещата не се оправят... Съгласна съм с последните ти думи...
    Споко бе, аз го преглъщам и не го вземам навътре. 1 бой-голяма работа. По-добре е да си излива гнева, че като не го прави е още по-нетърпим

  10. #35
    krem4et0 купи му една боксова круша та да не си изкарва гнева на теб.

    Иначе при мен като бях по-малък я за ухото я някой друг шамар иначе вече не.(не смеят )

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от sexy_devil4e
    mi mene ne sa me udrqli ,smeq da kaja nikoga...aaa,pomnq kato bqh na 5 godinki,me udari mama po dupeto ahahahah!ina4e,ne...moitee sa tvurdo protiv boq,te sa po razgovorite..
    и мене така на 5 години кат съм била само

  12. #37
    Абсурдно е ,нашите не ме пипат,не съм и правила кой-знае какви мизерии,ама те нашите са пекани и се разбираме човешки

  13. #38
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Монтана
    Мнения
    211
    С пръст не са ме докосвали както се казва
    Дори шамари не са ми удряли - никога

  14. #39

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    *Там където не могат да ме намерят...
    Мнения
    131
    Цитирай Първоначално написано от Steli{P}
    Никога не са ме били, дори когато съм го заслужавала.

  15. #40
    Наще не са ме били досега, щото много добре знаят, че ако се случи, ще си събера багажа и едва ли повече ще ги погледна..Иначе майка ми е била шамари, но като бях по-малка.
    Вярвам в нещо
    Сляпо се надявам
    Чувствам сякаш падам, полудявам
    от сенки и от светлина
    изплува този образ непознат
    Сякаш някой движи моята ръкa
    ..

  16. #41
    az si znam
    Guest
    ako go napravqt znaqt 4e pove4e nqma da me vidqt az si padam malko ludi4ka i kato ni6to 6te si sabera bagaja.Pak i az 6te gi obidq sig po takav na4in 4e ot moite obidi tqh 6te gi boli pove4e kolkoto men ot tqhniq boi

  17. #42
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Не.

  18. #43
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Не, не ме удрят.

  19. #44
    Guest
    еми мене баща ми не ме е докосвал с праст , но маика ми се опитваше преди.даже са наскоро нещо ми плямпаше нахраних я и трагна да ме удря аз и хванах рацете и ми беше мн смешно щото тя нема сила и се ма4и такава да се освободи.Абе мн ме дразни и нз кфо да правя

  20. #45
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    ne.boqt ne e na4in za vazpitanie.pokazva samo kolko sa bezsilni roditelite.
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    ne.boqt ne e na4in za vazpitanie.pokazva samo kolko sa bezsilni roditelite.
    И мене НЕ. Смеят ли??!? и сагласен съм с Vivian [-o<

  22. #47
    Не и никога не са ми посягали, това не е нормално, во тук искам да прокоментирам поста на vivian- всъщност не е така:
    ...pokazva samo kolko sa bezsilni roditelite
    боят показва колко злобни могат да са родителите и, че не могат да сдържат нервите си, не не са безсилни, просто са неуравновесени от всичко през което саминали в живота си...

    So, so you think you can tell
    Heaven from Hell
    Blue skies from Pain
    Can you tell a green field
    From a cold steel rail?
    A smile from a veil?

  23. #48
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    365
    само 1 път майма ми ме млати с чехъл Ама иначе баща ми се ми се кани ма нека ме пипне и нема да ме види повече... хаха
    It's not the age that matters - it's the life in your years...

  24. #49
    Не са ма били и няма да ма бият.... минал сам възрастта когато са можели да ми посягат....

  25. #50
    "ако трябва да съм честна - случва се " da i na men mi se slu4va,makar 4e i az se si mislq 4e minax taq vuzrast.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си