.
Отговор в тема
Страница 3 от 16 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 392
  1. #51
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Не.
    Майка ми веднъж ме оскуба...
    Много се смях на това,въпреки,че и при мен се е случвало.
    Майка ми ме е пердашила.Като бях малка често правех бели,но помня повече да ми е викала,отколкото да ме е удряла.Както и да е,на 19 съм и такива ексцесии не е имало от 4-5 години,въпреки че понякога съм си заслужавала.
    Баща ми е изключително търпелив и дипломатичен човек и никога не ме е удрял.Само преди година-2 бях направила няква глупост(не помня вече) и като се прибрах не бях особено словоохотлива,че да му обяснявам къде съм била.Беше бесен и си вдигна ръката,но сам се спря и не ме удари.След това му казах,че ако ме докосне да забрави изобщо,че има дъщеря..той пък още повече се ядоса,врътна се и излезе от стаята,преди да ме убие
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  2. #52
    Guest
    mnogo

  3. #53
    mi az dosta boi sum qla daje prekaleno i se stigna do tam che pribih maika mi posle i edin priqtel na bashta mi i ot togava bashta mi sa ozlobi oshte poveche. skacha pak da ma bii obache i az sum izperkala nqma samoda seda i da gledam i go podgonih s edin noj. e nqmah namerenieto da go rugam ama go reznah muni4ko po rakata. ot togava sa e otkazal da ma doskosva s prust daje

  4. #54
    silvityYy
    Guest
    em... ne sa me bili seriozno zashtoto sam si pokazala nrava ot 4tiri godishna bashta mi me goneshe togava da me gadelichka i az kazah na mama i tq na shega mi e kazala udari go... no az sam bila maloumno hlape i go udarih v okoto a posle go skopih taka che se pregunana dve na poda... hodeshe cqloto lqto s ochila zashtoto imashe dosta golqma sinina... i vapreki tova naskoro takav iumruk mi zabi prez liceto che padnah ot fotioila i oshte imam sinina, hodq kato prebita, tova nqma znachenie... vajnoto e tova che mu kazah da udarish nqkogo e nedostoino, no ne ochakvai ot men poveche duma da ti obelq... i ottogava ne mi e chul glasa... veche sajalqva za postupkata si no az samo vdigam ramene...

  5. #55
    Guest
    Баси вие сте големи късметлии.
    Мен майка ми ме е била с чехли, точилката, тупалка, дистанционното, книги, веднъж даже ме нажили с коприва, повечето пъти само с ръка ме удря, а пък баща ми ме е бил 2, 3 пъти само,чесно казано мисля че майка ми има някакъв психически проблем, не е нормално да биеш детето си, когато не удря мен блъска разни неща, късала е книги, разбивала е дистанционното, даже онзи ден щеше да счупи стъклото на вратата на входа на блока ((

  6. #56
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Мен само единй път ме удари майка ми като се бях прибрала пияна

  7. #57
    Аватара на dazzle
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    the Savage Garden
    Мнения
    186
    майка ми и баба ми са ме удряли само по веднъж като съм била малка...баща ми ме е удрял няколко пъти от изблици на гняв, но съм била бебе и добре че не помня...

  8. #58
    TC izob6to ne sa namekvali samo se karat

  9. #59
    xixixi...em ve4e ne...ama kat bqh hlapence praih stra6no mn beli iii nqkoi sa svur6vali sas 6amar4eeeee
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  10. #60
    Tati samo vednuj me udari prez jivota mi,az mu kazah :"nqma li pone da mi se izvinish?" i toi otgovori:"Zashto da ti se izvinqvam,v Bibliqta pishe che vseki bashta koito obicha deteto si trqbva da go udari kogato to sgreshi"
    Само кислород искам за да мога да дишам,
    само път свободен искам за да мога да тичам,
    само една надежа искам свободен да пея
    и една марихуана да се смея

  11. #61
    Като малка бях голям инат , потупвали са ме
    Сега с майка ми само си крещим и се скубим

  12. #62
    Не,обаче на моменти по бих предпочела да изтърпя един бой отколкото да ме наказват и бля,бля...

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    По света и у нас.
    Мнения
    820
    Не разбирасе. Ние сме хора можем да се разберем с думи. Може да си викаме малко но чак до бий не може да се стигне и не се е стигало.

  14. #64
    Hahhahah.. emm .. zawisi ot powoda .. ne .. samu mama me poshamarwa taka ..ama mn rqdko

  15. #65
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    не не ме бият и не помня да са ме били като съм била по малка са ме наказвали но това до 10 годинки после се разбираме като говорим
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  16. #66
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    софия
    Мнения
    188
    Ми мен не
    Секс,
    пози,
    дози,
    алкохол,
    дим от цирари,
    това е девиза на
    всички гъзари

  17. #67
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    Да,но като малка...Спомням си,че бях откраднала една книжка от децката и баща ми разбра и ме наби И не веднъж го е правил,когато съм била малка.Много често ми е дърпал ушите,защото съм била доста палаво детенце Но вече не,смее ли
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  18. #68
    Guest
    Schupvat me! E sega edva pisha. Celia sam bintovan - kato mumia

  19. #69
    nikoga dori ton rqdko mi povi6avat

  20. #70
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    hahah sega kato se setq sama si se smeq...ei zna4i kato se zbieme s brat mi mama na bazik go udari s prahostmuka4kata...vinagi po g otnasq .....no nikoga ne sa ni udrqli na seriozno
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  21. #71
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    не.. не мисля,4е проблемите се решават с бои и родителите ми не го мислят.По добре е да поговорим като хората .. проблемите не се решават с бои!И мисля,4е трябва много хора да го разберат защото при4иняват много рани за цял живот на децата си .. и психи4ески и физи4ески .. !!
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от Steli{P}
    Никога не са ме били, дори когато съм го заслужавала.
    И мен не са ме били!
    OuT Of My LiFe,OuT Of My MiNd!OuT Of ThE TeArS ThAt We CaN't DeNy,We NeEd To SwAlLoW AlL OuR PrIdE AnD LeAvE ThIs MeSs BeHiNd...

  23. #73
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Не са ми посягали,само тате ми казва понякога да внимавам в картинката

  24. #74
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    690
    Баща ми-никога. Но на майка ми преди й се случваше да ми удари някой и друг шамар за порицание. Но вече повече от 7 години не го е правила. Сиреш последния си шамар изядох, когато бях на 10. Но аз много често (да не кажа винаги) си заслужавах повече от това, което изяждах като бой Просто съм ужасно куха в главата и импулсивна и обикновено първо действам после мисля. Съдба....
    Vi faro un' oferta che non potete rif' utare

  25. #75
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Помня едно дърпане на ухо и един бой... Още и ги припомням на майка ми и тя ми казва, че съм много злопаметна.

    Боят беше, защото като бях на 4 годинки ми казаха да не тичам из една стая и аз веднага почнах и бутнах едно кафе върху доста важни докумнети Но това бяха 2-3 шамара по дупето.

    За съжаление, тогава ставах свидетел как бият мои приятелки и беше тъжна гледка... още са ми в съзнанието. Особено една пирятелка... помня, че и на 14 още я биеха с колан, със закачалка, с чехъл... А сестра й беше на 21 и нея пак така...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си