.
Отговор в тема
Страница 5 от 16 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 392
  1. #101

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Po SfEtA I u NaS
    Мнения
    104
    NIKOGA ne sa me udrqli ..nito maika mi puk za ba6ta mi da ne govorim..!

    DoKaTo PoVeChEtO sTe Mi PrOtIvNi ShTe ZnAm CHe IMaM dObAr VkUs !

  2. #102
    mdaa mn puti ba6tami ma e bil nai lo6iq slu4ai be6e do kruv ot ustata no tova be6e predi i za tui sq az moga samo da gi ritam kvo da prai6 sudba xax
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

  3. #103
    prez jivota mi nito maika mi nito ba6ta mi sa me bili pak da ne govorim za sega!edin edinstven pat kogato bqh na 8 ba6ta mi me udari po zadnika tova mi e bil boq

  4. #104

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Нарния
    Мнения
    48
    Цитирай Първоначално написано от rali4ka91
    Цитирай Първоначално написано от Sexapilna_kukla
    Даже в интерес на истината никога не съм яла качествен бой, а отвреме-навреме някакви шамарчета, скубания и такива неща, но нищо по-сериозно.
    Мдааа и аз така
    И аз. Като малка баща ми ми биеше шамари по дупето, като на всяко дете. Не са ме скубали обаче

  5. #105

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Психиатрична болница..
    Мнения
    204
    Естествено, че са ме били..ама сега не смеят
    Най-ярки спомени имам от боя с тавата..Тогава бях ядосала много мама, която почна да ме налага с тоз домакински съд..оттогава никакви произшествия няма

    Things will never be the same again

  6. #106
    Guest
    mene maika mi me 6amarosva6e 4esto kato malak (bqh dosta 6turo i ludo lape) no sega si minavam samo s zabelejki i zaplahi ot roda: 6te ti prefarlqm keremidite ili ako ti odarq 1 mejdu o4ite? (zaplahi ot ba6ta mi koito nikoga ne me e udrql) ama ako posmeqt da me odarqt nqma da im ostavam dlyjen

  7. #107
    bili sa me i to dosta dori i da ne sam go zaslujila no ve4e ne mogat i si im go vra6tam kato im trovq nervite

  8. #108
    Guest
    Баща ми бие и мен и майка ми.Последните няколо пъти ни заплаши с нож, направи на майка ми няколко рани ,а на мен ми пусна кръв от носа.Вчера се скарахме в колата ,майка ми не смееше да си отвори устата, на мен ми взе парите.След 10 минути мълчание пак ми потече кръв от носа без да ме е докосвал мисля ,че беше от нерви ,щото се стисках да не го фрасна с нещо и да се приключи най-накрая.Нямам представа как да спра това.Признавам си че съм много невъзпитана или поне вкъщи иначе ,външни хора имат добро мнение за мен обаче това ,че съм такава е вина единствено на "тати".Със сигурност причината за побоите не съм аз ,преди да се родя го имало това след което е утихнало ,но като влязох в пубертета прогледнах и почнах да си отварям устата просто защото имам самоуважение,воля и принципи,които на него му липсват.Не мисля ,че другите ,които са отговорили са се сблъскали толкова рано (на 16) с живота.ДАНО НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ.Мисля,че е убидно не само за него,но и за мен ,че продължава да посяга.Аз съм се примирила и знам,че няма да се измъкна ,защото не бие само мен въпреки ,че и аз съм достатъчно голяма.Не съм от най-лошите.Не пия,не пуша,прибирам се на време.Какъв подяволите му е проблема??????..........

  9. #109

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    men ne ,vapreki 4e si go zaslujavam ponqkoga nai mn da se poovikame
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  10. #110
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Били са ме като по-малка, сега не смеят...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  11. #111
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Чак да бият отдавна не, но се случва ако много ги ядосам да изям по едно шамарче
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  12. #112
    Guest
    Баща ми ме преби като бях на 17,защото разбра,че съм му намерила линийка в кабинета и познайте какво направих ...Заслужих си го де!От тогава знам да не пипам наркотиците на мама и тати...Оох,не...толкова е нелепо

  13. #113
    Guest
    Като малак ме пребиваха всеки ден ся съм луд и имам жълта книжка като тате и мама

  14. #114
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Никога не са ме били
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  15. #115
    Никога родителителите ми са страшно разбрани хора и предпозцитат разговорите никога не са ме удряли даже после се смеем заедно над глупоста ми.Такаче не ме бият нито са ме били нито ще ме бият

  16. #116
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Само ми се крещи и други тъпотии , но не са ме били . Е само с брат ми се сбиваме от време на време .

  17. #117
    мен пък ме бият!мама често когато й отговоря {ама аз НЕ !не й отговарям.не чак толкова} и когато тя вика,аз викам и вземе та ме оскубе яката { като малка ако съм имала 160 000 000 косъма на косата сега имам 100 000 000 } ама баща ми ме е удари като малка!веднъж по новините {той е маниак и гледа едни и същи новини по всички възможни канали} говореще папа Йоан Павел ІІ и аз 4 годишно бебченце почнах да говоря ,а тати ми направи забележка,продължих си обаче и тати ме одари по гърба толкова лекичко {все едно да ме потупа,че съм се задавила} ,а съм се разревала лигаво детенце
    Some say that Time changes Best friends can Become strangers But I don't want that No not for you If you just stay with me We can make it through

  18. #118
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Ами рядко някои от тях си позволява да ме удари, по-често го прави баща ми, тъй като, явно трудно намира друг начин да изрази емоциите си. . Не винаги когато някои от тях го направи го заслужавам, но в повечето случаи си е чисто заслужено от моя страна . По-често им се налага да викат по мен . Не съм много лесен.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  19. #119
    Голям фен Аватара на S_L_A_D_U_R_K_A
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    714
    Не, аз тренирам карате, те плащат, за да ме бият \/
    Жената цъфти, ако някой вехне по нея!

  20. #120

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    103
    хах да имат късмета да ми посегнат дъртите (баща ми вече го боря)

  21. #121
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Не. :P
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  22. #122
    Guest
    hahahah bravo na vashtite roditeli az qm boy vseki de i to boy ama da vidite vsqka ve4er kato si lqgam i slagam glava na vazglavnicata me boli zashtoto imam cicini i tqloto me boli imam sinini navsqkade a bez kosa ostanah ve4e az nikoga nqma da biq svoite deca(mayka mi me bie tq e mn nervna i za nishto me prebiva i sa mcqlata v sinini

  23. #123
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Не...
    [size=7][b][u]fosse cos

  24. #124
    Не,за което им благодаря!

  25. #125

    Re: 089

    Цитирай Първоначално написано от zubi
    само да посмеят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си